Obklady stěn

Obrazovou tapetu použijte jako nástěnnou dekoraci a účinný akcent

Obrázky-tapety-jako-nástěnné-dekorace-Sydney-most-krajina-obrázky

Pokud byste chtěli do jedné nebo více místností přidat nějakou barvu, ale zdá se vám obyčejná barva na zeď příliš nudná, můžete zvolit tapetu. Tento článek však není o obyčejné tapetě, i když nyní přichází ve skvělých designech a barvách. Je to ještě efektivnější Obrazová tapeta. S ním můžete na zeď umístit nejrůznější obrázky a výběr je obrovský.

Obrazová tapeta pro milovníky přírody

Wallpaper-as-wall-decoration-mountains-snow-summit-bedroom

Jste fanouškem přírody? Jako motiv pak vyberte les, louku nebo určité květiny. Sníte často o tropických ostrovech s bílými plážemi a palmami? Pak přiveďte svůj soukromý ostrov do obývacího pokoje. Pěkné jsou také koláže tvořené několika motivy.

Obrazová tapeta-efektivní-nástěnná dekorace-ostrov-palmy-písečné pláže

Existují různá témata. Pokud je váš byt takto vybaven, můžete si vybrat tapetu v retro stylu. Pro moderní styl přejděte na tapetu, která obsahuje geometrické nebo organické vzory. Ať už černobílý nebo barevný, v určité hlavní barvě nebo neutrální – pro každý styl a vkus lze najít správný motiv a správnou barevnou kombinaci.

Tapeta dává vašim pokojům kosmopolitní nádech

Obrazová tapeta-jako-nástěnná dekorace-New-York-Skyline-Večer-Picture-Lights

Můžete si ale také nechat navrhnout velmi osobní obrázkovou tapetu. Můžete také nechat zpracovat vlastní motivy a dokonce i fotografie na tapety. Tímto způsobem získáte své největší zážitky a vzpomínky ve svém obývacím pokoji nebo ložnici a budete si je každý den připomínat. Obrazové tapety jsou také velmi vhodné do dětského pokoje. Mohou zobrazovat scény z oblíbené pohádky nebo z kresleného filmu. Velmi vhodné jsou také romantické motivy jako motýli, víly, květiny nebo hvězdy. Existuje široká škála možností výběru tapet pro chlapce i dívky, které můžete využít ke stimulaci představivosti a zábavy dětí.

Díky galerii níže nyní získáte několik zajímavých nápadů. Navrhněte svou zeď pomocí efektní obrazové tapety a udělejte z ní v místnosti akcent a poutač. Nudnou zeď, která slouží jako rozdělovač pokojů, můžete také okořenit hezkou obrázkovou tapetou. Popusťte uzdu své fantazii a dodejte místnosti osobní nádech.

Obrázky přírody – poutač v místnosti

koupelna-stěna-design-tapeta-hory-při východu slunce

Fotografování lesa

Moderní foto-tapeta-obývací pokoj-pokoj-dekorace-les

Motiv tapety na vodopád

Obývací pokoj-obrázek-tapeta-jako-nástěnná-dekorace-vodopád-obrázky přírody

Fototapety s městskou krajinou

Aerial-New-York-black-and-white-photo-wallpaper-wall-wall-decoration-ideas-modern

Westminsterské opatství

London-Buses-picture-wallpaper-as-wall-decoration-ideas-wall-design

Most Rialto v Benátkách

Benátky rialto most foto stěna tapety návrhář obývací pokoj nápady

Letecký pohled na Las Vegas

originální-stěna-dekorace-obývací pokoj-obrázek-tapeta-Las-Vegas-obrázek