Obklady stěn

Nástěnný design s barvami – nápady ve zlatě a jemných zlatých nuancích

U designu stěn je zlatá barva stěny pravděpodobně extravagantnější. Zářivé zlato na stěnách obývacího pokoje je vnímáno jako svěží, klasické a ušlechtilé a zajišťuje luxusní pohodlí. S barvou a jejími jemnými nebo lesklými nuancemi si můžete vytvořit svůj vlastní osobní pocit, že jste doma. Zde je několik inspirací, které můžete použít pro svůj interiér!

Nástěnný design s barevnými nápady pro luxusní barvy stěn

Nástěnný design s barevnými nápady-zlatý-mramor-gauč-bílá-lampa-arco

Nástěnný design ve vašich čtyřech stěnách má velký vliv na nálady a pocity. Abyste se cítili pohodlně, měli byste si vybrat takové barvy, které vás pozitivně naladí. Tónový svět zlaté barvy se může lišit. S výběrem správného odstínu se můžete poradit u specializovaných prodejců. Nechte si ukázat několik zlatých tónů nebo je sestavte jednotlivě.

Nástěnný design s barvami zlatá-luxusní-koupelna-černá-bílá-volně stojící-vana

Povrch pozlacené stěny se mění v závislosti na dopadu světla a vypadá jako skutečný drahý kov – vylepšuje tak váš domov. Mějte však na paměti, že úplně zlatá místnost může být trochu moc. Zlato funguje nejlépe, když jsou zahrnuty i jiné barvy, např. Na sousední stěně a když je použito pouze jako přízvuk. Je lepší kombinovat zlato s nenápadnými barvami. Alternativně můžete bílou zeď ozdobit zlatou samolepkou na zeď nebo bordurou.

Zkrášlující nábytek s plátkovým zlatem – návody a nápady na design

Zlatá barva na stropě a stěně je skutečným vrcholem v bytě v New Yorku

Barevný design v obývacím pokoji s lesklými zlatými odlesky

Vylepšete byt zlatou barvou na zeď

Nástěnný design s barvami zlaté ložnice-fragmenty-lehká postel

Pokud smícháte zlatý tón s jinými tóny v designu stěny s barvami, můžete vytvořit velmi vznešené prostředí. Zlato může rozhodně nastavit stylové akcenty. Zlato s Prašně růžová je skvěle vhodný do ložnice. Zlato smíchané s jasným Žlutozelená, rákosově zelená nebo hořčicově zelená, vyzařuje zvláštní teplo. S Čokoládově hnědá znovu se zdůrazňuje nádhera zlata. Kašmír je také harmonickým doprovodem. Světle hnědá, okrová, siena a zlato vytváří nádherně klidnou atmosféru a dává rezidentovi pocit bezpečí a bezpečí. tyrkysový a zlato jsou také populární barevné duo.

kombinace barev zlatá, tyrkysová a bílá v obývacím pokoji

Zkombinujte ušlechtilé zlato s odpovídajícími barvami a vytvořte stylový obývací pokoj

stěna-design-barva-zlaté-moduly-obklady-reliéf-struktura-gauč

Šetřete zlatou barvou a natřete např. Okenní stěnu zlatem. Zlaté doplňky dodávají místnosti něco jistého. Abyste mohli zlato dobře integrovat do prostředí bytu, můžete do místnosti umístit také předměty mosazné barvy – například s podlahovou vázou se váš domov stane výrazem vaší osobnosti.

Zlatá a tmavá barva spolu ladí

wall-design-color-gold-toilet-black-reliéf-bloecke-lighting

Zlato však lze ideálně integrovat do místností, které mají více než čtyři povrchy stěn. Pokud je tato místnost také orientována na jih, budete zde moci zažít nádherné světlo. Světle zaplavené místnosti proto používejte obzvláště dobře na zlaté povrchy. Pomocí této metalické barvy můžete také hodně získat z malých místností. Odráží světlo a místnost působí větší.

Barevné akcenty se zlatým efektem

luxusní-ložnice-stěna-pruhy-zlatá barva-třpytivá-stěna-design

Malý výklenek nebo stěnu okna můžete namalovat lehkým, ne příliš lesklým zlatým tónem, zatímco zbytek místnosti je vyzdoben světlým tónem. Obě barvy můžete oddělit úzkým proužkem o něco tmavší barvy. K tomu jsou dobré i hranice.

Nástěnný design s barvami – nápady na akcenty ve zlatě

Zlato-sametově-třpytivé-stěna-design-světlo-omítka-hodnotný

Pokud má váš pokoj obložení stěn, můžete jej také zkombinovat se zlatým tónem tím, že na něj jednoduše namalujete zeď. Máte na výběr mezi různými zlatými tóny v matném nebo lesklém provedení. Obložení lze také libovolně natřít. S bílým dřevem vypadá místnost obzvláště elegantně, v šedé může vypadat moderněji a v černé dokonce extravagantně a neobvykle.

Koupelna-design-en-móda-prvky-klasický-koupelnový-nábytek-zlatá barva

Obložení stěn není v koupelnách nic neobvyklého. Můžete tedy dokonale implementovat design stěn s barvami, jako je zlato, a kombinací s obložením. V takto navržené místnosti je také velmi pěkná dřevěná podlaha, protože díky ní působí útulněji a ještě tepleji. Je vhodné zvolit odstín dřeva podobný zlatému, aby se vytvořila určitá harmonie a příjemná souhra barev.

Luxusní nápady na stěnu-barva-zlata-pohodlí-textury-obývacího pokoje

Při navrhování stěny nemusí nutně jít o barvu na zeď. K obložení lze také použít tapety a dokonce i kovové prvky. Velmi zajímavý je nápad na výše uvedeném příkladu, ve kterém byl z malých kovových desek vytvořen originální přízvuk, který připomíná rybí šupiny. Takové kovové povrchy lze kombinovat s jinými. K tomu slouží skříň ve stříbrné barvě.

nábytek-nábytek-nápady-teplý-teplý-stěna-malba-koberec-fialový vzor

Pokud je v obývacím pokoji dostatek světla a dalších jasných prvků, lze také uvažovat o návrhu všech stěn v ušlechtilé barvě stěn. Měkká textura, jak je typické pro tapety, je obzvláště vhodná, protože vytváří útulný nádech, zatímco hladké a lesklé povrchy působí chladněji a elegantněji..

zlatá malba-obývací pokoj-stěny-extravagantní-umění-decó-nábytek

Černá a zlatá je obzvláště extravagantní a okouzlující barevná kombinace. Pokud jste se rozhodli pro zlaté stěny, můžete je doplnit stejně zlatými závěsy a černým nebo velmi tmavým nábytkem a vytvořit zajímavý kontrast. Extravagantní vzhled můžete dokonce vylepšit jinými výraznými barvami dekorací a bytových doplňků.

Elegantní pohodlí se zlatem

Trendy barvy stěn-zlato-pohodlí-moderní-koupelna

Nástěnný design se zlatými a bílými barvami lze také použít pro moderní styl zařizování. Skvělým příkladem je tato koupelna. Sprchový kout se skládá z bílých dlaždic s několika zlatými mozaikovými akcenty, zatímco stěna nad umyvadlem má ušlechtilý zlatý tón, který je díky bílému nábytku ještě efektivnější.

Luxusní, teplé prostředí ve zlatě

Herna-kulečník-stůl-stěna-dekorace-s-atmosférickými prvky

Použitím podobných barev pro celý design místnosti můžete vytvořit všestrannou hřejivou atmosféru. Zkombinujte například zlaté stěny s dřevěným stropem a béžovými dlaždicemi a nábytkem v odpovídající barvě. Pro bytové doplňky použijte teplé barvy, jako je červená, oranžová a žlutá. Výsledkem je středomořská atmosféra, kterou můžete dokonce zdůraznit vhodnými dekoracemi.

Živá zeď s třpytivým, sametovým efektem

Ložnice-okenní stěna-zadní stěna-lesklá-zlatá-s-jedinečnými-kreativními efekty

Zde můžete vidět, jak účinný může být zlatý třpyt v jasně osvětlené místnosti. Zdůrazněná stěna se nachází přímo naproti panoramatickému oknu, a je tedy přímo osvětlena denním světlem a za pěkného počasí sluncem. Opravdu jedinečné, nemyslíte? Tento typ designu stěn s barvami dokonce trochu okořenil jinak jednoduchý moderní styl.

Zlato v sádrovém vzhledu

rustikální-koupelna-zeď-hranice-malba-světlo-ne-lesklé-zlatý tón

Krásná a přirozeně vypadající kombinace byla v této koupelně vytvořena z klacků a březové kůry. Pokud chcete do svého domova vnést přírodu a nechcete se obejít bez krásné akcentní barvy, můžete to využít jako inspiraci. K vytvoření určité harmonie by samozřejmě měly být brány v úvahu také přírodní látky pro žaluzie a další věci.

Módní design s ornamenty

Obývací pokoj-zlatá-jemně strukturovaná-tapeta-trendy-design

Pro design této ložnice byla zvolena poměrně jemná zlatá barva. Byly spojeny dvě nuance, které jsou také zdobeny atraktivními ozdobami a vypadají tak obzvláště ušlechtile. Na stropě je také akcent ve vysokém lesku, který to celé opět odráží.

Zlatou zeď můžete uvolnit pomocí nástěnného umění

Nástěnný design-s-barvami-nápady-ložnice-zlaté-jemné-omítky-efekt

Dobrá atmosféra v koupelně

Zlato-interiér-dekorace-koupelna-stěny-vana-volně stojící-červené žaluzie

Tónování jinými barvami

Středomořský obývací pokoj-obývací pokoj-živé-akcenty-dobrá atmosféra

Nástěnný design s barvami – zlatý v interiéru

ložnice-stěna-design-s-barvami-nápady-tónovaná-zlatá

Sametově zlaté

obývací pokoj-domácí-kino-nábytek-sedací souprava-pohodlné-stěny-ušlechtilé-zlaté-malované

Okouzlující detaily místnosti

koupelna-několik-stěn-povrchů-teplý-zlatý-tón-malba-středomořský styl

Podrobnosti o pokoji ve zlatě v interiéru

Okenní stěna-šedá-malba-nábytek-klasika-zlaté-akcenty-závěsy

Zlatá zeď s jedinečnými kreativními efekty

Zlatá stěna-omítka-textura-třpytivá-sametová-efekt-stěna-design-nápady

Dekorace s atmosférickými prvky 

Barevné akcenty-se zlatými efekty-lišty-okouzlující-pokoj-detaily-nápady

Zlato jemně strukturované

černé-zlaté-ložnice-barvy-plné napjatě řasených žaluzií-oken

Kachlová zeď se zlatou barvou

koupelnová stěna-nápady-obklady-zlatá-černá-stěna-zrcadlo-marnost

Zlato pro pohodlí na chodbě

Barva stěny-zlato-pohodlí-vnitřní schody-zeď-umění-stylové-osvětlené

Chladná modrá udává tón

Zlato-tónování-s-jinými-barvami-modrá-koupelna-stěna-design-s-barvami-nápady

Bordeaux v kombinaci se světlým zlatem

vínově-červené-barevné-akcenty-jemné-zlatě natřené-stěny