Obklady stěn

Mozaikové dlaždice pro snové akcenty v každé místnosti

mozaikové dlaždice nápady-umělecká díla-růže-stěny-vytvořit

Mozaika se používá jako dekorace po tisíce let. Důvodem je to, že malé kameny umožňují dát na zeď pěkné obrázky a vydrží věčně. Na mozaice je zvláštní to, že kámen není sám o sobě nic neobvyklého. Pouze jako celek, tj. V kombinaci s mnoha dalšími, získáte jeho silný účinek. Není divu, že jsou stále populární dodnes. Toto Mozaikové dlaždice V dnešní době, pokud máte povrch ze skla nebo keramiky, vliv světla vytváří nádherný efekt, který doslova nechává místnost zářit. Jednotlivé kameny mohou mít tvar čtvercový, ale i oválný, kulatý, trojúhelníkový nebo polygonální. Pěkné jsou také mozaikové dlaždice vyrobené z oblázků. Pro obzvlášť luxusní vzhled existují dokonce i mozaiky ze skutečného zlata, stříbra nebo drahých kamenů.

 Mozaikové dlaždice se stříbrným leskem pro zadní stěnu kuchyně

bílá-kuchyňská řada-mozaika-obklady-kuchyňská zadní stěna-stříbrná

V koupelně jsou oblíbené zejména mozaikové obklady. Tam mohou zabírat celou zeď nebo jen nastavit pěkný přízvuk tím, že zabírají pouze určitou oblast. Relaxační vanu můžete zvýraznit ozdobením části zdi mozaikovými dlaždicemi. Mnoho barevných variant umožňuje najít ten správný pro každý styl koupelny, ať už v jasně červené, luxusní zlaté nebo v útulné, teplé béžové. Podlahu lze s těmito dlaždicemi samozřejmě také položit.

Mozaikové obklady v mnoha barevných variacích

kuchyňské mozaiky-obklady-stříbrné-lesk-akrylové židle

Ale akcenty s mozaikovými dlaždicemi jsou oblíbené také v jiných místnostech bytu. Je možné ozdobit zeď v obývacím pokoji, ložnici nebo předsíni úchvatnými motivy z květin a nahradit tak tapetu. Výsledek je díky třpytivým kamínkům okouzlující. Kuchyně také velmi dobře snáší mozaikové obklady. Ať už na podlaze s ozdobami nebo jako dekorace na zeď mezi horní a dolní kuchyňskou skříňku – poutač je zaručen. Hledáte správnou podlahovou krytinu na terasu nebo zahradní chodníky? Pak vám zde mohou pomoci i mozaikové dlaždice. S trochou fantazie můžete vykouzlit nádherné vzory, abyste si mohli čas venku užít naplno.

krásný tulipán vytvořený mozaikou

koupelna-mozaika-dlaždice-umělecká díla-tulipán-amsterdam-byt

Pokud na to máte chuť, můžete si samozřejmě vytvořit vzory a vzory sami, abyste místnosti dodali osobní nádech. Výsledek na vás bude nejen velmi hrdý, ale také zaručí, že nikdo jiný nebude vlastnit stěnu nebo podlahu jako vy. Díky tomuto skvělému nápadu můžete zapojit celou rodinu a strávit s ní kvalitní čas.

červené mozaikové dlaždice jako pozadí

koupelna-mozaika-dlaždice-červená-umělecká díla-slunečnice-umyvadlo

Nedokážete si představit, že by se mozaikové dlaždice hodily do jiných místností než do koupelny? Pak se přesvědčte v následující galerii. Nechte se inspirovat a navrhněte libovolnou zeď v jakékoli místnosti podle svého vkusu.

Akcenty s mozaikou v koupelně a v kuchyni

kuchyňské mozaikové obklady akcenty-aqua-matka-perla-lesk

Mozaikové dlaždice s geometrickými vzory

kuchyňská mozaika-obklady-kuchyňská zadní stěna-bílá-mosaz

krásné motivy mraků na stěně koupelny

koupelna-mozaika-dlaždice-zelená-bílá-mraky-nábytek-sada

bílé růže na hnědém pozadí

koupelna-mozaika-dlaždice-hnědá-bílá-růže-ilustrace

koupelna-mozaika-dlaždice-aqua-zelená-zlatá

koupelna-mozaika-dlaždice-svislé-pruhy-zeleno-hnědý-tón

koupelna-mozaika-obklady-motivy květin-záchodová stěna

kuchyně-mozaika-obklady-kuchyň zadní stěna-venkovský-styl-masivní dřevo-kuchyně

červená lilie květina mozaika dekorace na zeď