Obklady stěn

Designové tapety s 3D efektem od Elitis

Designová tapeta s 3D efektem Graham Brown

the Designové tapety s 3D efektem od Elitis jsou novou generací tapet. Vytvoření této inovativní reliéfní tapety trvalo 2 roky, ale rozhodně to stálo za to. Na začátku, kdy byla společnost založena, bylo velmi vzácné najít tapety s 3D vzhledem. Nyní se Elitis snaží nabídnout zákazníkům širokou škálu takových tapet.

Městská kultura jako inspirace pro návrhářské tapety s 3D efektem

Modrá tapeta s květinovými vzory Graham Brown

Elitisův styl byl ovlivněn mnoha aspekty městské kultury: móda, fotografie, kino, umění, architektura, cestování. Světová sláva dala firmě rychlý rozvoj. the Designové tapety s 3D efektem jsou vyráběny procesem tepelného tváření. Tepelné tvarování využívá vakuové, stlačený vzduch nebo strojní tvarování k uvedení zahřátého a změkčeného materiálu do kontaktu s tvarem chladicího tvarovacího nástroje. Reliéfní tapety mají uprostřed pěnu a látkový potah.

Designová tapeta s 3D efektem – květinové a skleněné vzory

Tapeta s reliéfem skleněného nádobí

Ti kreativní Designové tapety s 3D efektem mají moderní a populární vzory – 2 kolekce od Elitis se nazývají Botanica a Vázy – navzájem se velmi liší, ale obě působivé. Sbírku váz lze popsat jako současnou a neobvyklou. Jednoduché linie a opakující se geometrické tvary jsou originálním optickým doplňkem vašeho domova, kavárny nebo restaurace. Pokud dáváte přednost tradičnímu vzhledu, kolekce Botanica s reinterpretovanými vzory vinné révy, listů a květin je pro vás ideální.

Klasické a moderní nápady zařizování s 3D reliéfními tapetami

Bílý vzor reliéfní stěny pokrývající tapetu Elitas

Tapety jsou středem obecného konceptu interiérového designu a funkčnosti moderního bytu. Rozmanitost Designové tapety se 3 efekty z Elitis nám umožňuje realizovat nové nápady interiérového designu. Originální tapety ladí stejně dobře s moderním městským stylem a s naprosto klasickým exteriérem. Tapety jsou silné, což znamená, že mají účinné akustické vlastnosti. Díky tomu jsou obzvláště vhodné pro váš domov nebo pro veřejné prostory – jako jsou divadla, herny, hudební studia.

Originální design stěny – bílá reliéfní tapeta

3D optická tapeta Graham Brown

Dekorativní obložení stěn

Netkané tapety moderní obklady stěn

Elegantní tapeta na zeď s 3D efektem

kreativní netkaná tapeta bílá obložení stěn