Obklady stěn

Dekorativní akustické stěnové panely – nápady na obklady stěn

Akustické nástěnné panely-nápady na design květinového vzoru s bílým reliéfem

Ohromující, umělecký, poutavý a stylový – všechna tato slova se týkají jediného projektu – dekorativní akustické stěnové panely od Anne Kyyrö Quinn. Tato elegantní řada nástěnných systémů se nazývá Bloom a je nejen krásná, ale také výrazně zlepšuje akustiku místnosti. Textilní stěny Bloom jsou čisté, jednoduché, jemné a naprosto fantastické. Jsou multifunkční a také univerzální – fungují dobře pro jakýkoli interiér – moderní, futuristický, městský nebo dokonce tradiční.

Dekorativní akustické stěnové panely s reliéfními vzory

Dekorativní systém dekorace na zeď textilní stěna z červeného květu

Krása a jemnost květin inspirovala návrháře k vytvoření jejich úžasných návrhů. Tento nádherný projekt pro dekorativní akustické stěnové panely nám také poskytuje širší pohled na jedinečný styl a řemeslné zpracování společnosti. Všechny produkty společnosti jsou naplánovány do nejmenších detailů, mimořádné a inovativní. Díky svým jasným barvám a rozmanitosti různých postav a textur jsou nástěnné panely od QUINN nezaměnitelnou ochrannou známkou.

Ozdobné akustické stěnové panely – nápady na dekorace stěn pro domácí nebo veřejné prostory

Nástěnná dekorace akustická stěna design černá a bílá

Jak sami vidíte, Anne jsou Kyyrö Quinns dekorativní akustické stěnové panely velmi vhodné pro různá vnitřní uspořádání. Snadno se instalují jak doma, tak na veřejných prostranstvích. Stěnový systém Bloom je také dobrou volbou pro dekoraci stěn pro školy, školky, kanceláře, předsíně, restaurace, kavárny. Je to pravděpodobně jedna z nejkrásnějších a nejlákavějších dekorací.

Dekorativní akustické stěny – inovativní design

Akustický nástěnný dekor s černobílým květinovým vzorem

Dnes je estetika téměř vším. Mnoho lidí by chtělo žít a pracovat v barevné, jasné a teplé atmosféře. Dekorativní akustické stěnové panely Bloom vytváří novou pohádkovou realitu, obklopuje nás jemností a bezpečím. Užijte si ohromující designové nápady od Anne Kyyrö Quinn.

Nástěnné panely z látky s reliéfními vzory

Textilní stěnové panely černobílé Anne Kyyrö Quinn

Akustické stěnové panelyNástěnná dekorace série Anne Kyyrö Quinn-Bloom