Obklady stěn

5 kreativních nápadů na dekorativní obklady stěn

5 nápadů na dekorativní motiv motýla na obložení stěn

Podívejte se na pět zajímavých nápadů pro dekorativní obložení stěn a osvěžte svůj domov originálními nástěnnými dekoracemi. Malování již vyšlo z módy. Nechte svůj interiér lépe vyniknout pomocí krásných tapet od Phyllis Morris. Tato série se nazývá motýli Jamieho Adlera, kteří létají po mřížkovém vzoru na zlatém nebo stříbrném pozadí. Barvu motýlů lze měnit podle požadavků zákazníka, aby lépe ladila s interiérem.

Dekorativní obložení stěn od Degage – umělé malování

5 nápadů na umění obložení stěn degage

Další nápad pro dekorativní obložení stěn pochází z Degage a představuje krásný umělý obraz, který je zajímavou alternativou k tradičním tapetám a obkladům stěn. Namísto pokrytí stěn tlustým nátěrem barvy nebo normální tapetou může tento umělý obraz ozdobit váš domov majestátním pozadím. Výšku této obrovské vstupní oblasti zdůrazňují obrázky vysokých a úzkých stromů. V tomto konkrétním případě jsou stěny namalovány jako grisaille, technika umělého malování, kde umělec používá monochromní paletu různých odstínů umberu, aby zdůraznil hloubku krajiny. Rozsah prací společnosti Degage se pohybuje mezi uměle namalovanými stěnami a nábytkem a detailními obrazy „oklamat oko“, které jsou ideální pro optické rozšíření malých místností.

Luxusní dekorativní dřevěný obklad na zeď

5 nápadů na dřevěný dekor obložení stěn

Třetí nápad pro dekorativní obložení stěn ztělesňuje luxus a dekadenci pro moderní domov. Vykládaná dřevěná dýha je opulentní a okouzlující, ale také za odpovídající cenu. Specialitou Maya Romanoffová je vytvořit exotické a kreativní obklady stěn z neobvyklých materiálů. Vykládaná dýha se skládá z velmi tenkých kousků dřeva Pawlonia na papírovém podkladu. Vzor byl vyříznut laserem a poté ručně vykládán tradičními technikami. Tyto dekorativní obložení stěn je k dispozici v rolích, takže jej lze omotat kolem sloupců. V éře minimalismu je tato kreativní tapeta příjemnou změnou oproti stylu dekorativního nábytku.

Hliníková laminátová stěna od 3Form

5 nápadů na hliníkový laminát na obložení stěn

Čtvrtý nápad pro dekorativní obložení stěn představuje zlaté hliníkové laminátové stěny 3form opulentní, ale vkusné, zdá se, že stěny alchymie září zevnitř. Vlnový efekt zajišťuje, že tato dekorace na zeď nepůsobí příliš pompézně. Zlatý hliníkový laminát můžete kombinovat s vybranými interiérovými prvky, abyste dosáhli požadovaného efektu. Stěny můžete nechat prosté a jednoduché, aby vynikly v popředí, nebo je ozdobit zajímavým nábytkem, který dodá jiskru a lesk.

Obklady stěn v kamenném vzhledu

5 nápadů na dekorativní obklady stěn od eldorada

Konečný nápad pro dekorativní obložení stěn vyrobil Eldorado Stone představuje. Dýha vzhledu kamene je výsledkem zdokonalení umění kamenné dýhy za posledních 30 let. Interiérová kolekce od Eldorado Stone vypadá skvěle. Tyto kreativní kamenné dýhy charakterizují otisky na míru speciálně vybraných přírodních kamenů. Kuchyň nebo obývací pokoj, mohou být použity kdekoli, aby zdobily místnost kamenným vzhledem. V kombinaci s tradičními studenými materiály, jako je ocel nebo dřevěný laminát, vytvoří kamenná dýha efekt relaxace a pohodlí. Fasáda s kamenným vzhledem je levnější, pohodlnější a lehčí než přírodní kámen a je vždy originálním nápadem dekorativní obložení stěn.