Nosní prsteny

9 různých typů vzorů v čepu stříbrného nosu

Nosní čep je velmi oblíbenou formou šperků, které se nosí propíchnutím otvoru v nose. Je to položka, která si našla cestu do světa módy prostřednictvím velmi zajímavé historické minulosti. Byly nalezeny na Středním východě a byly poprvé představeny v 16. století Mughaly v Indii. Během Mughalského pravidla byly špičky nosu navrženy jedním způsobem, což byly květinové vzory.

Nosní kolíky dělají ženu přitažlivou a krásnou. Jsou k dispozici v různých provedeních a barvách, ale díky stříbrné barvě vypadají krásněji. Nosní čep je moderní módní doplněk, který byl kdysi jen tradicí.

Krásné stříbrné špendlíky:

Nosní kolík se nosí i v západní kultuře a je považován za trendový ornament. Pokud vás fascinuje kouzlo špendlíků do nosu a jste trochu zmatení, zde jsou některé krásné stříbrné špendlíky do nosu.

1. Jednoduchý stříbrný nosní kolík:

Jednoduchý stříbrný špendlík

Jednoduchost vždy mluví hlasitěji. Jednoduchý stříbrný špendlík do nosu může být prvním špendlíkem do nosu pro každou dívku, která se rozhodla ho nosit. Je velmi lehký a má nepravidelné vzory. Jsou neobvyklé a stylové. Je to nejlepší volba pro školní a vysokoškolské dívky, protože je velmi jednoduchá a dává skvělý vzhled.

2. Květinový stříbrný nos:

Květinový špendlík se stříbrným nosem

Květinový stříbrný kolík má na sobě květinový design. Špendlíky s květinovým vzorem vypadají na velkém nosu opravdu krásně a kromě nosu mohou na tento krásný středový kousek upoutat pozornost.

3. Široký stříbrný špendlík:

Široký stříbrný špendlík

Široký nosní stříbrný kolík zvýrazní krásu špičaté špičky tváře. Toto je jasný a velký špendlík pro ostřejší nos. Tento kolík bude vypadat dobře na tradičních i moderních oděvech.

4. Diamantový stříbrný nosní kolík:

Diamantový stříbrný nosní čep

Ať už jsou diamanty v číslech, nebo jeden velký diamant opatřený stříbrem, tento diamantový stříbrný kolík vypadá nadčasově a vyhovuje jakémukoli tvaru nosu a vypadá dobře v každé věkové skupině.

5. Stříbrný špendlík s ohnutým květem:

Květinový ohnutý stříbrný špendlík

Jedná se o další trendový nosní špendlík, který je v dnešní době populární a dodává tváři elegantní vzhled. Má květ a stonek ohnutý dovnitř. Lze jej nosit v různé dny a příležitosti.

6. Čep nosu stříbrné smyčky:

Stříbrný špendlík na nos

Tento stříbrný kolík dává velmi okouzlující a chladný vzhled, zejména když jsou do smyčky přidány diamanty. Stříbrný poutko přitáhne veškerou pozornost. Může se hodit k tradičnímu oblečení.

7. Velké stříbrné obruče:

Velké stříbrné obruče

Velké stříbrné obruče zcela mění vzhled a vyžadují speciální příležitost, jako je svatba nebo festival. Ty určitě vypadají krásně a protože mají tendenci zcela změnit vzhled.

8. Pin s korálkovým stříbrným nosem:

Korálkový stříbrný špendlík

Stříbrný kolík lze nosit k jakémukoli oblečení. Pokud chce někdo přidat další barvy, může jít o barevné korálky, které odpovídají oblečení pro funky vzhled. Jedná se o jednoduchý špendlík do nosu, který je stále v trendu.

9. Stříbrný špendlík s kameny:

Stříbrný špendlík s kameny

Kameny jsou k dispozici v různých barvách a mohou být opatřeny stříbrem, aby ladily s oblečením pro královský vzhled. Mohou být směsí různých kamenů vytvářejících konkrétní design nebo jediným obřím kamenem, který je živý. Na širším nosu vypadá perfektně.

Nosní kolíčky se nosí odpradávna a byly symbolem ukazující bohatství a nadání, které s sebou dívka měla. V dnešní době se tyto symboly více než jakýkoli jiný symbol stavu chlubí hlavně improvizací kvocientu vzhledu a půvabu. Je to režim krásy pro ženy na celém světě. Nosní kolík byl svědkem toho, že zásadní proměna přinesla neuvěřitelné designy.