Nosní prsteny

9 nejnovějších návrhů falešných nosních čepů pro ženy

Falešný nosní kroužek je doplňkem pro váš nos, u kterého nemusíte podstoupit bolestivou piercing. Můžete jej použít bez díry. Pokud je to s klipem, pak můžete být s jeho podporou korálků. Pokud je to stud, pak se musíte držet na nose nanesením specifického lepidla. Milovníci nosního prstenu si mohou užít takový falešný cvoček bez piercingu. Svůj vzhled můžete vylepšit pomocí takového ozdobného cvočku. Je to vynález moderní doby, kde neradi propichují nos, ale přesto chtějí nosit ozdobný nos.

Krásný a stylový prsten z umělé nosní tyče pro dívky v trendu:

Pojďme se podívat na top 9 návrhů falešného nosního prstenu s obrázky.

1. Falešný nosní prsten se zlatým květem:

Falešný nosní prsten se zlatým květem

Jedná se o falešný prsten ve zlatě. Nosní kroužek má úžasný květinový vzor. Tvar každého okvětního lístku je tak ohromující a vypadá originálně. Na obruči nosu to vypadá roztomile. Růžový design se nedotýká nosu. Je málo nad kůží nosu.

2. Spirálový falešný nosní čep:

Spirálový falešný nosní čep

Tento falešný nosní čep vypadá skvěle se spirálovým designem. Tento čep nepotřebuje propíchnutí nosu. Je to přilepené jako takové. Spirálový design je nový a také vypadá jedinečně. Zlatá spirála přitahuje lidi svým atraktivním designem. To vypadá matoucí.

3. Falešný krystalový nos:

Falešný krystalový nos

Je to nevěstina falešná nosní obruč, která se nosí v den manželství. Obruč má poloviční linii křišťálového kamene posetou zlatým prstenem. Tři zlaté korálky visí pod obručí jako Jamar. Obruč je připevněna řetízkem, který musíte zauzlit za ucho. Je součástí svatebního doplňku.

4. Falešný hadí nos:

Falešný hadí nos

Jedná se o falešný nosní čep s hadím designem. Existuje malý kulatý tvar, který pokračuje hadí linií. Tento úchvatný hadí vzor přitahuje pozornost lidí. Tento design je odlišný od typického. To patří mimořádným dámám.

5. Falešný kroužek nosu:

Falešný visací prsten s nosem

Jedná se o falešný nosní prsten se třemi okvětními lístky. Toto je starožitný design s polovičním květem. Na obruči visí dvě malé stříbrné mince. Tento visící vzor nezůstane stabilní. Při úderech vytváří melodický hluk.

6. Náboženský falešný nos Pin:

Náboženský falešný špendlík

Jedná se o falešný prsten s nosem s náboženskou tematikou. Je na něm vytvořen symbol „aum“. Tento design je výběrem z kmenových dam. Obruč, jako je tato, je považována za šťastnou. Tento vzor se zdá trochu velký než normální design.

7. Falešný nosní čep ve stylu luku:

Luk ve stylu falešného nosu

Tento falešný nosní kroužek má výstřední design luku. Spirálový vzorový drát je vylisován v designu luku. Design je perfektní a přesný. Tento pěkný nosní nos vypadá úžasně s pozoruhodným a vynikajícím vzhledem.

8. Falešný želví nos:

Falešný želví nos

Tento falešný nosní čep má zvláštní vzor želvy. Jedná se o stříbrný vzor želv. Tato falešná želva je přilepená na nos konkrétním lepidlem. Design želvy vypadá výrazně pozoruhodně. Je to zvláštní charakteristika jedné věci.

9. Falešný prsten s dvojitým nosem:

Falešný prsten s dvojitým nosem

Jedná se o dvojitý falešný nosní prsten v černé barvě. Drát dostal kulatý tvar a nosí se jako dva. Diamantový špendlík do nosu je skutečný a probodnutý. Ale černý nosní prsten je nepropíchnutý a falešný. Vypadá to houpavě a definuje chladnou povahu dívky.

Falešný nosní čep je v trendu a slavný po celém světě. I mladé dívky a dámy mohou bez jakýchkoli nepříjemností nosit falešný prsten do nosu. Snadno se nosí a vyjímá. Na trhu můžete získat různé falešné svorníky. To zcela převede váš vzhled a změní váš styl. Ukazuje vaši houpací a stylovou povahu. Nastaví vaši ultramoderní osobnost.