Noční prádlo

15 pohodlných průhledných košil pro ženy v noci

Noční šaty jsou již po desetiletí oděvem pro každou ženu, protože jsou velmi pohodlné a lehké. Noční košile jsou k dispozici v mnoha tkaninách, typech a provedeních, ale z těchto průhledných nočních šatů nebo šatů jsou ženy velmi oblíbené, protože díky nim mohou vypadat úžasně a svůdněji a atraktivněji. Průhledné noční košilky zdobí krásná krajka, výšivky a magnetické styly, které jsou v módě.

Nejnovější a krásné průhledné elegantní designy pro dámy s obrázky:

Pojďme se podívat na top 15 horkých a svůdných transparentních návrhů nočního oblečení.

1. Krajka Transparent Short Nighty:

Jedná se o dokonalé průhledné noční košilky v odstínech bílé. Má tenký pásek a krajku pod poprsím, protože kapela propůjčuje žádostivou iluzi zakřiveného pasu. Nejlákavějším vzhledem tohoto nočního oblečení je krajkový květ uvázaný u poprsí, který propůjčuje přitažlivý a zamilovaný vzhled.

2. Černá barva Transparentní Nighty:

Transparentní noční košilky černé barvy

Černá barva dodává ženě více jiskry, krátké noční šaty pro panenky fungují na stejné linii. Hluboký výstřih s polstrovanými košíčky a odpovídajícím prádlem činí ženu před spaním smyslnější a hravější. Mohou dokonce povzbudit vašeho partnera, aby byl vášnivější a koketnější.

3. Průhledná květinová krajka:

Květinová krajka Transparent Nighty

Jedná se o nejlákavější transparentní noční košilku se síťovaným popruhem Panamas. Hluboký výstřih ukazuje dekolt a řemínky na nudle s květinovou krajkou a rozcuchané konce dělají tento spací úbor úžasný a ideální pro každou ženu.

4. Svatební noc Transparentní Nighty:

Protože svatební noc je nejexkluzivnějším okamžikem každé nevěsty, musí být noc něčím, co v tu chvíli činí nevěstu lákavější a horlivější. Tato modrá noha s horkým prádlem by poskytla magnetický pocit pro nový začátek.

5. Long Transparent Nighty:

Dlouhé transparentní noční košile

To jsou hezké a přitažlivé noční košile pro tyto zvláštní okamžiky života. Noční košile má tvarovaný košíček na výstřihy a příjemné padání až ke kolenům. Jedná se o perfektní noční oblečení a jsou úžasné se správně sladěným prádlem.

6. Dvoudílný hedvábný transparentní Nighty:

Dvoudílné hedvábné průhledné noční košile

Dvoudílné průhledné noční košile vypadají velmi stylově a pokud jsou navrženy v hedvábí, je to něco, co je také obdivováno. Látkové hedvábí je velmi uklidňující a vypadá velmi elegantně a elegantně. Noční košile broskvové barvy s květinovým síťovým županem je ideální pro každou příležitost a propůjčuje vzhledu zabijáckého instinktu.

7. Průhledné noční šaty ve stylu mořské panny:

Průhledné noční šaty ve stylu mořské panny

Jedná se o nebesky vypadající průhledné noční šaty v řadách mořské panny. Asymetrický střih a hluboký výstřih zvýrazňující oblast trupu a poprsí, s roztomilým květem vyraženým ve středu, díky kterému se jeho nositelka jeví jako vynikající a zabíjející.

8. Frock Type Transparent Nighty:

Jedná se o krásně vypadající průhledné frockové noční košilky v červené barvě. Noční prádlo má dvojitý popruh a předdefinovaný kelímek nebo bralettu a splývavou sukni ve formě šátku, které propůjčuje sestupu a módnímu vzhledu. Jedná se o perfektní valentýnský dárek, který můžete obdarovat své blízké a dodat jim sladký úsměv na tváři.

9. Honeymoon White Transparent Nighty:

Jelikož na svatební cestě musíte vypadat více toužebně a vášnivěji, abyste si mohli prodloužit noc, mohlo by to být perfektní prskající bílé průhledné noční oblečení, ve kterém můžete prskat a přidat do atmosféry více jiskry a posílit intimitu v novém vztahu.

10. Luk uzel Satén Transparentní Nighty:

Luk uzel Satén Transparentní Nighties

Jsou to úžasné saténové průhledné noční košile pro ten smyslný a lákavý vzhled. Úžasná barva spolu se saténovým mašlovým uzlem na poprsí a odpovídajícím prádlem působí velmi žhavě a dodává nositeli elegantní vzhled.

11. Lacy Cup Stripped Transparent Nighty:

Transparentní noční košilky s krajkovým šálkem

Zde jsou elegantně vypadající svlékané průhledné noční košilky se stimulujícími krajkovými košíčky. Tento typ oblečení na spaní je docela pohodlný a modrobílé proužky vylepšují vzhled. Noční košile mají sexy, atraktivní spodní část zad a tanga.

12. Průhledné noční šaty s červeným zapuštěným krkem:

Průhledné noční šaty s červeným zapuštěným výstřihem

Tento typ průhledných nočních šatů je ideální k tomu, abyste předvedli svůj svatební život a dodali mu jiskru a pokušení. Hluboký ponorný krk a odpovídající spodní prádlo s nízkými zády a senzační krajkovou braletou podnítí druhou osobu, aby se znovu zamilovala.

13. Transparentní Nighty pro široké postavy:

Transparentní Nighty pro široké postavy

Kdo říká, že žena vyšší velikosti nemůže nosit průhledné noční košilky? Jedná se o perfektní páskové krátké noční prádlo pro objemné. Jsou ideální s černými a červenými tkaničkami na výstřihu a směrem dolů, díky nimž vypadají více lišácky a okouzlující než kdy dříve.

14. Full-Length Transparent Nighty:

Jedná se o noční košilky, které mohou přidat romantiku mezi páry. Dlouhé krajkové noční košile v délce po kotníky v okouzlující černé barvě s hlubokými bočními rozparky na bocích působí vášnivěji a díky upraveným vzhledem bude váš manželský život hravější a zábavnější..

15. Pink Net Transparent Nighty:

Transparentní noční košile Pink Net

Růžová barva je nejobdivovanější barvou ženského lidu a je to jejich kolekce. Růžová průhledná dětská panenka má dobře definované košíčky, takže předvádějte své dekolty a třásně na ní, aby působila smyslněji. Perfektní strappy nudle a sexy spodní prádlo s opěradlem způsobují, že žena vypadá horlivě a sexy více než kdy jindy.

Průhledné noční košilky nebo také známé jako noční košilky pro panenky a obvykle jsou doplněny odpovídajícím prádlem, které ženě dodá sexy a žhavý vzhled. Tyto typy košil jsou zbožňovány ženami o svatební noci, líbánkách nebo ve speciální termíny, protože musí vypadat sexy a obvykle. Pořiďte si tedy atraktivní a vzrušující průhledné noční oblečení a dodejte svému vzhledu jiskru.