Noční krémy

Jak si vybrat noční krém pro váš typ pleti

Jaký je nejlepší noční krém pro váš typ pleti? Jak si vyberete nejlepší jednodenní krém pro svůj typ pleti? Noční krémy jsou hustá, dodatečná zvláčňující hydratační metoda určená k hydrataci pokožky po celou noc. Lidé používají miliardy dolarů ročně na výrobky pro péči o pleť. Noční krémy obsahují výživný a aktivní prvek proti stárnutí, který vzrušuje obnovu buněk, obnovuje pružnost pokožky a snižuje vzhled jemných linek a vrásek. Dodáváme podrobnosti a nejlepší tipy pro výběr správných nočních krémů pro váš typ pleti.

výběr nIght krému na pokožku

Nejlepší tipy, jak si vybrat noční krém pro svůj typ pleti:

Výhody používání nočních krémů:

 • Nejprve musíte vědět, proč používat noční krémy.
 • Dodejte vlhkost a hydratujte.
 • Usnadněte regeneraci pokožky a obnovte její pružnost.
 • Zklidněte a ochlaďte pokožku.
 • Podívejte se na vzhled stárnoucí pokožky.
 • Vyhněte se ochabnutí kůže.
 • Vyživte a navíc oživte pokožku.
 • Snižte vzhled jemných linek, vrásek a zabarvení.

Jak si vybrat noční krém podle věku:

 1. Ve vašich 20 letech – krém zahrnuje jako med, aloe vera a další esenciální oleje.
 2. Ve vašich 30 letech – obsahuje živé přísady podobné aminokyselinám, navrhuje se retinol, ceramidy a další antioxidanty.
 3. Ve čtyřiceti – utrácejte v krémech, které obsahují peptidy, sójový extrakt a vitamíny.
 4. Ve vašich 50. a 60. letech – Zahrnutí extra vlhkosti navíc udržuje vaši pokožku zdravou.

Noční krém pro různé typy pleti:

Každý typ pokožky má své osobní potřeby a výběr produktů určených pro příslušný typ může pomoci dovést kůži dříve k jejímu silnému ideálu.

1) Citlivá pokožka:

Vyberte si noční krém, který obklopuje lehký vzorec. Vyhněte se těžkým krémům na bázi parfému, které by mohly způsobit vyrážky. Neem, tea tree aloe vera, okurka, krémy jsou vaše nejlepší sázka. Používejte také bylinné krémy, které obsahují heřmánek, jinak aloe. Tyto exkluzivní prvky neobtěžují vaši pokožku a navíc na ni mají extrémně uklidňující účinek.

2) Mastná pleť:

V případě, že máte mastnou pleť, vyberte si krém, který neaktivuje akné, jinak vyrážky. Noční vody, jinak krém bez oleje funguje nejlépe.

3) Suchá kůže:

Doporučuje se noční krém, který obsahuje rostlinný olej. Tento materiál pokrývá pokožku filmem narušujícím odpařování kapaliny. Pokud máte suchou pokožku, musíte si vybrat krém, který obsahuje maximální vlhkost. Krémy na bázi glycerinu jsou perfektní. Krémy, které obsahují mandlový olej, avokádo a bambucké máslo, jsou pro váš typ pokožky nejlepší. “

4) Tuková kůže:

Předpokládá se, že krémy nebudete rozmazávat nadměrným obsahem tuku/oleje. Nákup nočního krému, který obsahuje tyto látky v minimálním množství. Zinek je navíc neméně důležitou složkou nočního krému pro mastnou pleť obličeje. Noční krém obsahující zinek úspěšně regeneruje a matuje vaši pokožku.

5) Jakýkoli typ:

Noční krémy na bázi řas jsou zcela volitelné pro jakýkoli typ pokožky, protože řasy jsou bohaté na životně důležité živiny, které vaše pokožka potřebuje. Takový krém intenzivně obnovuje vaši pokožku, zatímco spíte.

Tipy pro výběr nočního krému pro typy pleti:

• Je důležité vybrat si noční krém, který odpovídá vašemu typu pleti. V žádném případě nekupujte příliš široký vzorec, protože místo opravy by vám mohl poranit kůži. Pokud je krém navíc hustý, jinak příliš mastný, může ucpat vaše póry a rozdělit vaši pokožku, která evidentně nemůže dýchat.

• Většina produktů určených pro suchou, normální, mastnou nebo smíšenou pleť odkazuje konkrétně na pokožku obličeje, pokud není na obalu výrobku uvedeno jinak.

• Bez ohledu na typ pokožky nebo věk byste měli hledat lehčí texturu, která je hypoalergenní, nekomedogenní a bez parfemace.

• Kromě toho, než si koupíte noční krém, je důležité prostudovat další komponenty, které v něm jsou. Látka umělých aromatických kompozic jinak řada syntetických, jinak polosyntetických mechanismů není vítána. Je také vhodnější, pokud váš krém obsahuje různé vitamíny, aminokyseliny, kolagen, peptidy, které mají účinek proti stárnutí.