Návrh bazénu

Nápady na bazén – 50 snových obrázků z dovolené u bazénu

Hory-krajina-koupaliště-řeka-v-údolí

Nápady na bazén pro perfektní dovolenou u moře, například na ostrovech Bali nebo spíše v horách s nádhernou a nezapomenutelnou krajinou, zatímco si koktejl vychutnáte v bazénu! Nechte se inspirovat těmito 50 ohromujícími bazény a možná si najdete čas na perfektní útěk pro dva.

Nápady na bazén s otevřeným designem

Ostrovní dovolená-bazén-s-plážovým barem

Je načase, abyste začali plánovat dovolenou také vy, protože léto se blíží. V tomto článku vám ukážeme několik skvělých nápadů na bazén a doufáme, že vás inspirují. Plavecké bazény s otevřeným koncem jsou tak žádoucí, protože si můžete současně užívat výhled na moře, oceán nebo krajinu na své verandě a nemusíte se nutně koupat na volné vodě, protože už máte svůj vlastní bazén. To je naprostá zábava, že? Většina bazénů s otevřeným designem nabízí také integrovaný obývací prostor – vířivku nebo lenošku umístěnou uprostřed bazénu. Ještě neodolatelnější je bazén na úrovních a užívání si západu slunce na houpačce, zní to lákavě, jinak, nádherně ….

Nápady na bazén v rajských místech na světě

Přírodní kámen-exteriér-zeď-prázdninový dům-s-bazénem

Vezmeme vás na cestu kolem světa a podmaníme si vás našimi úžasnými nápady na bazén. Pokud potřebujete v životě nezapomenutelné okamžiky, dopřejte si pár dní, nebo i déle, v ráji na zemi, abyste to objevili, prožili to naplno. Ani na to nezapomenete. Nebo byste chtěli navrhnout malý ráj ve své zahradě nebo na dvoře sami pro ty milované chvíle v rodině nebo ve dvojici? Využijte šanci. Je to vaše právo.

 Čistá voda, obývací pokoj a slunce, nic víc nepotřebujete …Symbol-voda-plavání-bazén-s-otevřeným koncem

Plavání na druhém konci světa je žádanébazén otevřený konec palma

Bazén s přírodním mozaikovým kamenem na okrajiBazén s přístupem k oceánu

Bazén, který stojí uprostřed oceánuSalonek s bazénem na okraji oceánubazén s lehátkybazén-na-nádvoří-s-palmamiBazén-ve-dvoře-s-Palem-prázdninová rezidencebazén-v-zelené zahraděBazén v zahraděBazén-na-ostrově-chata-s-prostorem na opalování-na-veranděPlavecký bazén se střechou ve tvaru řeky s obdélníkovými okrajiplavecký bazén na okraji verandyPosuvná stěna-vířivka-veranda-s-bazénemRatanový nábytek-veranda-s-prodlouženým-bazénemLehátka u bazénu s palmamiotevřený bazén-veranda-s-lehátky-na-koloběžkáchotevřený bazén-se zahradním nábytkem-zvlněnýopen-end-swimming-pool-with-fall-water-on-rocksopen-end-swimming-pool-with-a-view-open-posuvná stěnaotevřený bazén s výhledem na horyotevřený bazén s dřevěnou verandou s lehátkyopen-swimming-pool-under-the-palm-treesLedvinový plavecký bazén pod pavilonem pro dvaPřírodní kameny-jako-dekor-terasa-bazén-bazénLounge-area-around-in-the-swimming-poolSalonek uprostřed bazénuLucerna-bazén-ve-výšce-hory-krajinaVířivka a bazén v jedné zahraděIndické ostrovy-Bali-veranda-s-dřevěnou podlahouHotel s vlastními chatami a bazénemRocková houpačka nad bazénemPohled-oceán-plavání-bazén-dům-na-plážiLED chatka pro osvětlení bazénuVečeře u bazénu s lampionyPětihvězdičkový hotel v Dubaji

whirlpool-ohniště-plavecký bazén

Zvlněný bazén-veranda-dům-s-výhledem na oceán

zvlněný bazén s výhledem na oceán

bílá chata-plavání-bazén-ve tvaru ledviny

Vila-s-bazénem-dekorativními kameny-detaily

Rekreační chata-terasa-bazén

lemované podlahou-bazén-veranda-podlaha

Bazén ve tvaru T s lehátky na ochranu před sluncem

Terasa-bazén-s-oceánem-a-palmami

Terasa-bazén-bazén-s-výhledem na oceán-dřevěná veranda

Terasa-bazén-bazén-s-výhledem-na-pláž

Oblast bazénu ve tvaru chrámu