Návrh a údržba zahrady

Použijte hlavní prvky v japonské zahradě pro svou vlastní zahradu

hlavní prvky japonské zahrady pro zenovou zahradu pro vlastní použití

the Hlavní prvky v japonské zahradě jsou celosvětově proslulí svou jemnou estetikou a originálním designem. Pokud jste fanouškem tohoto krásného zahradního umění, můžete si osvojit nápady pro vlastní zahradní krajinu. Použijte typické prvky japonské zahrady a udělejte ze svého zahradního dvora exotický a neobvyklý.

Hlavní prvky v japonské zahradě – význam a symbolika

hlavní prvky v japonské zahradě pro vlastní použití čajovny

the Hlavní prvky v japonské zahradě není obtížné integrovat do vaší vlastní zahradní krajiny. Japonská zahrada vždy měla zvláštní a zvláštní funkci. Každý prvek a každá rostlina má své vlastní specifické místo, které symbolizuje něco konkrétního. Zahrada doma byla vždy upravena se spoustou estetického cítění, takže je skutečnou lahůdkou pro oči. Zenová zahrada na druhé straně je zařízena velmi jednoduchým a spartánským způsobem. Cílem zenové zahrady je zprostředkovat pocit uvolnění a maximální koncentrace, aby se mysl dostala do meditativního stavu.

Hlavní prvky v japonské zahradě – materiály a aplikace

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití koi rybník

Japonská zahrada obsahuje mnoho dekorativních prvků ze dřeva a kamene. Myšlenkou japonské zahrady je napodobit zmenšenou verzi skutečné přírodní krajiny. Typický Hlavní prvky v japonské zahradě jsou malé sochy kamenných pagod, čajoven, ozdobných mostů, kamenných lampionů a také originální zařízení z bambusu, které zvukem děsí zvířata. Typickými materiály, které se používají pro japonskou zahradu, je dřevo, kámen a bambus. Voda je v japonské zahradě velmi důležitým prvkem. Velmi charakteristický je dekorativní rybník s kapry Koi. Voda je ve většině případů vždy v pohybu, čehož lze dosáhnout malými vodopády a kaskádami.

hlavní prvky v japonské zahradě pro vlastní použití vodopádu

hlavní prvky v japonské zahradě odrazové můstky pro vlastní použití  hlavní prvky v japonské zahradě pro kamennou pagodu na vlastní použití

hlavní prvky japonská zahrada pro osobní použití kamenná dekorace

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití červené prvky

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití vystrašení jelenů

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití mini rybník

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití oblázků

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití oběžník  hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití dřevěné verandy

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití dřevěná brána

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití zdobení vajíček

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití most

hlavní prvky japonská zahrada pro vlastní použití bambusu