Návrh a údržba zahrady

Polyetylenový secí stroj s osvětlením „Sahara“ od GANDIA BLASCO

polyetylenový secí stroj s integrovaným osvětlením v bílé barvě

Tento krásný a minimalistický polyetylen Sázecí stroj s osvětlením byly navrženy Pablem Gironesem pro španělskou značku Gandia Blasco. Jedná se o jedinečně tvarované secí stroje s hladkým povrchem. Kolekce Sahara je vyrobena z polyetylenu a má zaoblený tvar. Materiál je odolný proti povětrnostním vlivům a je vhodný zejména do exteriéru. Sázecí stroje jsou také vybaveny kompaktními zářivkami.

Secí stroj vybavený osvětlením

polyetylenový květináč s integrovaným osvětlením zahradní terasy

Pěkné vědra jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech a vypadají velmi pěkně, zejména ve skupinách. Ale také jednotlivě úžasně vylepšují venkovní prostor, staví vaše rostliny na výsluní a zároveň vytvářejí příjemné světlo. Svou zahradu si tak můžete užít večer i v noci.

polyetylenové designérské osvětlení seťáku integruje moderní

Neobvyklá plavidla jsou nádherným poutačem, i když jsou prázdná. Ozdobte terasu, bazén, verandu nebo posezení na zahradě jedním nebo více kontejnery a vytvořte jedinečnou dekoraci, na kterou bude každý žárlit.

pěkný kulatý tvar

polyethylen-designer-planter-with-lighting bílý kulatý

Jednoduchý vzhled, který představuje minimalistický styl, je kombinován se zaoblenými hranami, jak je známe ze středomořských hliněných nádob. Tímto způsobem je dosaženo zajímavé souhry moderních a tradičních prvků, která je vhodná pro každý zahradní styl. Pokud chcete ve svém venkovním prostoru vytvořit velmi zvláštní poutače, vybavte jej jedním ze svítících modelů od Gandia Blasco.

k dispozici v různých barvách 

polyetylenový květináč osvětlení sahara barev

Atraktivní vědra nejsou k dispozici pouze v bílé barvě. Máte na výběr mezi červenou, černou, béžovou, šedou a zelenou, takže můžete také vytvořit hezké barevné akcenty s moderním vzhledem. A i zde jsou skupiny dvou barev skvělý nápad. Už na to nemyslete, využijte možnosti spojit světlo a dekoraci jen v jednom objektu.

černobílý s minimalistickým designem

polyetylenový květináč vybavený gandia blasco

Obyčejně bílý

polyetylenový designový secí stroj s osvětlením kulatých velikostí