Návrh a údržba zahrady

Moderní design zahrady, abyste se cítili dobře a bavili se

vzrušující zahrada - moderní dům

Je vaše zahrada vaší hrdostí? Nebo je to jako poušť? Pokud jste na některou z otázek odpověděli ano, pak vás tento článek určitě zaujme. Je snazší najít toho pravého Zahradní design vybírat – a může to být velká zábava. Zde najdete řadu vzrušujících nápadů na zahradní design z celého světa pro inspiraci.

Moderní návrhy zahrad – nápady – útulné a praktické

exitsches design - zahrada s vanou

Začátečníci nebo již profesionálové, ať už trávíte hodně času na zahradě nebo jste velmi zaneprázdněni – jeden z těchto designů se vám určitě bude líbit. Zahradní design je dynamický koncept, podobně jako v ostatních oblastech domu existují tendence ve výzdobě a zařizování. Venkovní prostor také potřebuje stravování a rekonstrukci. Nechte se tedy inspirovat těmito moderními zahradními návrhy!

Moderní návrhy zahrad pro inspiraci

minimalistický design pro zahradu

Bez ohledu na to, zda je vaše zahrada velká nebo malá, ať už máte střešní terasu nebo balkon – venkovní prostor je třeba ocenit. Je to místo, kde si můžete v létě opravdu odpočinout, užít si přírodu nebo pozvat hosty. Kování Zahradní design poskytuje svěží, zelené a klidné prostředí. Nechte každodenní starosti za sebou a zapomeňte na stres – zde je příležitost k odpočinku a osvěžení. Pokud vás práce na zahradě nijak zvlášť nebaví, zvolte variantu s lehkými jídly – zenové zahrady dokonce žádné nepotřebují, protože jsou pouze z kamenů! Nechte se hýčkat zahradním rájem na zahradě, střešní terase nebo balkonu.

od Jaz

moderní zahradní design – ratanový nábytek

moderní ratanový nábytek na dvorku

moderní elegantní osvětlení

elegantní osvětlení do zahrady

Balkon – moderní design

Balkon - moderní dřevěný nábytek

Střešní terasa s elegantním nábytkem

Ratanový nábytek - elegantní nábytek na střešní terasu

Zenové zahradní osvětlení

moderní osvětlení do zahrady

moderní dům s osazenou střechou

vzrušující design - osazená střecha