Náušnice

Top 9 různých typů křišťálových náušnic v trendu

Crystal je perfektní alternativou k diamantům, protože také přitahuje světlo a dobře jej rozptyluje, aby vám poskytl světelný efekt. Křišťálové náušnice používají ženy již od věků a o vintage vzory je stále velký zájem. Moderní současné vzory jsou také krásné a jsou ideální pro oslavu nebo obřad. Vyberte si svůj výběr křišťálových náušnic a vylepšete svůj šatník.

Nejnovější a stylové designy náušnic z křišťálu pro dámskou módu:

Nechme vypadat nejlépe náušnice s krystalovým kovem.

1. Náušnice Crystal Stud:

Náušnice z křišťálu

Získejte tyto úžasné křišťálové náušnice pro sebe nebo své blízké jako perfektní dárek. Stříbrné náušnice mají kulaté krystaly 6 mm zasazené do květinového vzoru. To je ideální pro každodenní použití i pro párty. Jas krystalu také zvyšuje vaši krásu.

2. Křišťálové náušnice ve tvaru hrušky:

Hruškové náušnice ve tvaru hrušky

Vyberte si tyto vysoce kvalitní křišťálové náušnice ve tvaru hrušky pro ten nádherně královský vzhled. Tryskově černé krystalové náušnice dodají vaší záři a jsou ideální na noc ven. Černý krystal je zasazen do stříbra a kolem něj jsou vsazeny drobné diamanty, které mu dodávají nádherný vzhled.

3. Perlové a křišťálové náušnice:

Náušnice z perel a křišťálu

Tato náušnice ve vintage stylu má nádherné krystaly, které jsou spárovány s čistými perlami a dodávají jí výrazný vzhled. Dlouhé náušnice jsou to pravé, co můžete nosit na jakoukoli párty. Křišťálové náušnice se hodí k šatům a šatům i k tradičnímu nošení.

4. Náušnice Crystal Drop:

Náušnice z křišťálových kapek

Tento lesklý pár náušnic s krystalovými kapkami je majestátní na pohled. Náušnice se skládají ze tří krystalů, z nichž každý má jiný tvar a velikost. Nejkrystalovější je dokonalé kolo, které jasně září. Prostřední je malý kruh, který se potom připojuje ke třetímu a velkému krystalu ve tvaru slzy. Tento krystal slzy je nádherným zakončením náušnic.

5. Křišťálové náušnice ve tvaru květiny:

Křišťálové náušnice ve tvaru květiny

Zde máte dokonalé náušnice z modrého krystalu, které jsou zasazeny do tvaru květiny. Kolem velkého modrého krystalu uprostřed je umístěno deset malých modrých krystalů. Křišťálové náušnice ve tvaru květiny mají velmi královský vzhled a jsou nejvhodnější pro nošení s efektním designovým oblečením.

6. Náušnice Crystal Hoop:

Náušnice z křišťálové obruče

Chystáte se pro něco okouzlujícího? Pak se podívejte na tyto nádherné křišťálové kruhové náušnice o průměru 1,25 ”. Obruč je poseta těmi nejnápadnějšími krystaly, které jsou malé, ale tvoří celý krásně. Obruč náušnice vyplní váš obličej a budete senzační.

7. Zlaté křišťálové náušnice:

Náušnice ze zlatých krystalů

Získejte tuto okouzlující náušnici ze zlatého krystalu v kapce ze síťoviny. Síť je vyrobena se zlatým tónem a poté vyplněna drobnými krystaly. Celý vzhled je velmi moderní a vhodný pro moderní ženu. Náušnice ve stylu drop také prodlouží obličej.

8. Pave Drop náušnice:

Dlažební náušnice

Toto je jeden z nejzajímavějších designů náušnic a je milován mnoha. Dlážděné náušnice jsou jedním z moderních designů dostupných na trhu. Náušnice ze stříbrného krystalu v designu spropitné kapky je ideální k vylepšení vašeho stylu. Vytváří velmi královský vzhled a je ohromující.

9. Lustrové křišťálové náušnice:

Lustrové křišťálové náušnice

Jednou z nádherných křišťálových náušnic jsou křišťálové lustrové náušnice. Tyto náušnice jsou těžké náušnice, které jsou dlouhé a široké. Název lustr se používá proto, že vypadají jako královské lustry. Malé krystaly použité v náušnicích dodávají celkově ohromující vzhled.

Křišťálové náušnice se skvěle hodí na večírek nebo zvláštní příležitost. Stylů je mnoho a můžete si vybrat ten, který vyhovuje vaší příležitosti. V náušnicích jsou použity velké krystaly. Některé jsou drobné a tvoří specifický vzor.