Náušnice

Top 15 návrhů stříbrných náušnic

Dalším nejlepším bižuterním kovem po zlatě je stříbro a odstíny stříbra. Stříbro vypadá módně a trendy zároveň. Stříbrné náušnice vypadají krásně na osobě, která zároveň dává tradiční, ale etnický vzhled. Náušnice jsou velmi důležité jako módní doplněk a také jako šperky pro zkrášlení uší. Stříbro jako kov je velmi něžné a citlivé stejně jako žena. Říká se, že stříbro má ženskou a moudrou energii z Měsíce, která správně představuje představivost a intuici. Stříbrné šperky jsou pro čistotu, jasnost a soustředění. Věří se, že dodává jemnou sílu, která uklidňuje a očišťuje ducha.

stříbrné náušnice

Nejlepší návrhy stříbrných náušnic:

Zde se podíváme na nejlepších 15 designů stříbrných náušnic.

1. Stříbrné náušnice Shamballa:

Stříbrné náušnice Shamballa

Nejvíce trendy v módním okruhu jsou tyto dvojité náušnice. Stříbrné náušnice Shamballa jsou vyrobeny z čistého stříbra s lesklými zirkonovými kameny, které pro ně vytvářejí krystalový efekt a super lesk. Jedná se o cvočky z vysoce kvalitního stříbra pro moderní elegantní vzhled pro ženu. Cvočky jsou perfektní jako kancelářské oblečení, protože vzhled prostě není přes vrchol, ale přesto decentní a elegantní.

2. Stříbrné náušnice:

Stříbrné kruhové náušnice

Kruhové náušnice jsou velmi oblíbené pro svůj trendový vzhled. Mohou mít kruhový kruh nebo mohou být půlkruhové. Obruče jsou běžné pro každodenní nošení. Tento módní vzhled může být vychloubán od teenagerů po mládež. Tyto obruče jsou vyrobeny ze sterlingového stříbra a mají brilantní jiskru s diamantovým výbrusem, což z nich činí oslnivý styl.

3. Stříbrné náušnice Teardrop:

Stříbrné náušnice slzy

Nejběžnější, ale nikdy nevycházející z módních návrhů, jsou náušnice ze slzy. Slzičky ve stříbře s designovými ametystovými kameny a kameny z kubického zirkonu vypadají prostě nádherně. Mají v sobě ten drahý a designový vzhled. Ty jsou prostě ideální pro dívky, teenagery nebo mládež pro ten oslnivý vzhled a dojem diva.

4. Oxidované stříbro Jhumkas:

Oxidované Silver Jhumkas

Oxidované stříbrné šperky vypadají zemitě s tím rustikálním nádechem. Ale oni jsou jen bang na módu. Tyto oxidované jhumky s černou povrchovou úpravou na stříbro jsou ideální pro tradiční nošení. Květinové motivy, pávy a klasické deštníky jhumkas vypadají na ženách úžasně. Stříbrné jhumky jsou nadčasovou klasikou, která bude stále v módě. Je to jeden z nejlepších návrhů náušnic ze oxidovaného stříbra

5. Filigránové náušnice ze stříbra:

Stříbrné filigránové náušnice

Filigránská práce je v dnešní době velmi důležitou součástí výroby šperků. Filigree je jemná kovová drátěná práce velmi běžná v módních klenotnictvích. Jedná se o velmi složitou práci, a proto vypadá krásně na špercích a náušnicích. Filigránové náušnice ze stříbra nebo oxidovaného stříbra dodávají ženě krásný, ale moderní styl.

6. Stříbrné náušnice s kladivem:

Stříbrné náušnice s kladivem

To jsou ty každodenní nošení stříbrných náušnic pro mladé dívky a teenagery. Dívky vypadají pěkně s těmito čistě stříbrnými diskovými náušnicemi ve tvaru kladiva. Nejsou ani příliš komplikovaně navrženy, ale jsou vzhledově a vzhledově elegantní.

7. Stříbrné květinové náušnice Aquamarine:

Akvamarínové stříbrné květinové náušnice

Několik barev, jako je modrá, šedá, zelená atd., Dává tradiční nádech klasicky vypadajících stříbrných náušnic. Květinové vzory s akvamarínovou barevnou úpravou až po stříbrnou vypadají při nošení krásně. Tyto klasické náušnice s háčkem z akvamarínu vypadají opravdu úchvatně. Jedná se o oblíbené stříbrné náušnice pro ženy.

8. Tibetské stříbrné náušnice:

Tibetské stříbrné náušnice

Tibetské stříbrné náušnice mají pocit stáří a mají vintage kouzlo. Tyto stříbrné náušnice mají korály poseté tyrkysem nebo perlami v různých barvách v krásném květinovém vzoru, který dodává náušnicím nádherný vzhled. Spojte tyto tibetské stříbrné náušnice s krásným elegantním oblečením pro příjemný večer.

9. Silver Pearl Studs:

Stříbrné perlové cvočky

Perly jsou klasikou, která nikdy nevyjde z módních šperků. Perly jsou spojovány s klenoty královské linie. Ohromující hladké perly s čistým mincovním stříbrem mohou být jedním mistrovským šperkem ve vašem šatníku. Jsou perfektní k večernímu oblečení nebo jakémukoli klasickému současnému oblečení. Vypadají magicky díky záři perel a lesku stříbra. Jedná se o stříbrné náušnice.

10. Stříbrné náušnice Bird and Leaf:

Ptačí a listové stříbrné náušnice

Ptáci jsou symbolem svobody a jejich křídla je každý den dostávají do nových výšin a míst. Listy jsou také symbolem života. Ženy mají jak ptačí vlastnosti, tak listy. Tyto stříbrné visící náušnice se dvěma řetízky s ptáčkem a listem vypadají opravdu okouzlující.

 11. S.Všechny svatební náušnice:

Stříbrné svatební náušnice

Stříbrné náušnice vypadají na nevěstách úchvatně. Sterlingové stříbro s diamanty a perlami se perfektně hodí k večernímu vzhledu recepce. Lze zvolit lesk a lesk stříbra spolu s kameny nebo krystaly podle vzhledu.

12. Stříbrné náušnice Peacock Design:

Peacock Design stříbrné náušnice

Pávové stříbrné náušnice mají čistý tradiční vzhled a lze je kombinovat s etnickým nebo indickým oblečením. Tyto čistě stříbrné náušnice mají tradiční pávové vzory jako ozdoby ve vícebarevných odstínech. Náušnice lze prodloužit, aby krásně a umělecky vystihly designy a barvy stříbrného páva.

13. Vícebarevné stříbrné lustrové náušnice:

Vícebarevné stříbrné lustrové náušnice

 Lustry vypadají skvěle a čerstvě navržené. Stříbrné lustry ve více barvách vypadají skvěle k jakémukoli oblečení. Mají složitou práci v dlouhých provedeních a na ženě mají skvělý vzhled. Kdokoli může stylově odnést tyto krásně vypadající lustry. Jsou to dobré stříbrné náušnice pro dívky.

14. Kmenové stříbrné náušnice:

Kmenové stříbrné náušnice

Tyto kmenové stříbrné náušnice jsou inspirovány návrhy v Rádžasthánu v Indii. Základem těchto stříbrných náušnic jsou velmi odlišné a složité silné vzory z čistého oxidovaného stříbra. Jedná se o těžké stříbrné náušnice v různých vzorech a provedeních. Vybírejte podle výběru a spárujte je s etnickou módou.

15. Stříbrné náušnice Hamsa:

Stříbrné náušnice Hamsa

Hamsa nebo vzor ruky je ve šperkařství velmi využíván. Hamsa neboli ochranná ruka Boží ukazuje štěstí, prosperitu a štěstí. Tyto stříbrné náušnice jsou vyrobeny z granátových kamenů a rubínů, které jsou krásně posety na hamse, aby v náušnicích působily designově.

Historicky stříbrné šperky souvisejí se soucitem a spravedlností, a proto se věří, že představují důstojnost, sebeovládání a odpovědnost. Stříbro předává moudrost i otevřenost a je plné optimismu, který se jasně odráží ve stříbrných špercích. Kvůli spojení stříbra s Měsícem a účinkům na příliv se říká, že se pohybuje s nádherným tokem a ladností, což se odráží i ve šperkařství. Stříbro také představuje prvek tajemství.