Náušnice

9 Stylových drahokamových náušnic pro ženy v trendu

Drahokam byl používán k výrobě šperků od velmi dávných dob. Používají se samostatně nebo s diamanty. Jsou považovány za vzácné zboží. Drahokam je dvou typů drahocenných a polodrahokamů. Oba se používají k výrobě šperků. Jediným rozdílem je cena a střih. Jsou vyrobeny pro všechny příležitosti. Mnoho dívek je rádo nosí pravidelně. Drahý kámen je široce používán k výrobě náušnic. Náušnice z drahokamů jsou k dispozici ve všech stylech.

Nejnovější a krásné designy náušnic s drahokamem pro dámy v módě:

Pojďme se podívat na top 9 návrhů náušnic s drahokamy.

1. Náušnice z drahokamu:

Puzetové náušnice z drahokamu

Drahé kameny jsou barevné drahé kameny. Puzetové náušnice jsou jednodílné. Náušnice z drahokamu mají jeden drahokam. Nosí se pro všechny příležitosti. Lze je nosit na formální schůzky. Vzhledem k tomu, že jde o cvočky, můžete se svými outfity stále měnit. Jsou k dispozici ve všech barevných drahokamech. Náušnice z bílého zlata v cvočcích jsou nejlepší pro každodenní použití.

2. Lustrové náušnice s drahokamy:

Lustrové náušnice s drahokamy

Lustrové náušnice drahokam jsou dlouhé visící náušnice. Dosáhnou na vaše rameno. Lustrové náušnice s drahokamy mají drahokamy na konci a poblíž ušního laloku. Jsou lesklé a velmi okouzlující. Vypadá perfektně k šatům s hlubokým výstřihem. V modrém drahokamu vypadají úžasně. Hloubka náušnic z modrého drahokamu dodává vašemu vzhledu jiný úhel.

3. Náušnice ze stříbrných drahokamů:

Stříbrné náušnice z drahokamu

Ne všechny náušnice z drahokamů vypadají dobře na zlatém kovovém rámu. Stříbro často dodává extra lesk a vintage vzhled. Náušnice Silver Gemstone mají jako základ stříbrný kov. Jsou krásné a velmi elegantní. Elegantní vzhled stříbra dodává detailům větší pozornost. K jejich výrobě se používá převážně drahokam měsíčního kamene.

4. Náušnice z drahokamu z bílého zlata:

Náušnice z bílého zlata

Všichni víme, že drahé kameny jsou velmi vzácné a drahé. Aby se drahokamům přidalo ještě luxusnější, k výrobě drahokamových náušnic se používá bílé zlato. Jsou velmi elegantní, velmi drahé a bohaté. Je zajištěno, že tyto náušnice budou exkluzivní. Růžový drahokam se používá spíše u kovu z bílého zlata.

5. Vintage drahokamové náušnice:

Vintage drahokam náušnice

Vintage náušnice z drahokamů jsou náušnice vyrobené z drahokamů, které vypadají tradičně. Jsou vzácné a velmi exkluzivní. Kvůli jejich složitému designu jsou často nákladné. Vždy padnou do oka. Vypadají dobře s tradičním indickým oblečením.

6. Vícebarevné drahokamové náušnice:

Vícebarevné drahokamové náušnice

Drahokamy mají mnohdy jen jednu barvu. To omezuje používání drahokamových náušnic. Musíte to sladit podle svých šatů. Vícebarevné náušnice z drahokamů mají více barev. Je zábavné je kombinovat s vašimi outfity. Jsou trochu neformální, ale úžasné, aby život ve vašem oblečení.

7. Hoop Drahokam Náušnice:

Obručové drahokamové náušnice

Kruhové náušnice jsou kruhové prsteny, které se nosí v uších. Obvykle jsou jednoduché a mají velmi malý design. Obruč Náušnice z drahokamů mají v celé obruči drahokamy. Jsou velmi lesklé. Je ideální pro párty a retro vzhled. Můžete je nosit i na svatbu.

8. Vyřezávané drahokamové náušnice:

Vyřezávané drahokamové náušnice

Vyřezávané náušnice z drahokamu mají na drahokamu vytesaný kov. Toto umění vyřezávání kovu na drahokam je velmi vzácné. Je to většinou vintage styl řezby. Jelikož je ruční výroba, cena vyřezávané náušnice drahokamu je také velmi vysoká. Většinou se nosí pro zvláštní příležitosti.

9. Geometrický design Drahokamové náušnice:

Geometrický design drahokamových náušnic

S modernizací oblečení se modernizují i ​​náušnice. Jsou vyrobeny s geometrickými vzory a ostrými řezy a vzory. Geometrický design Náušnice z drahokamu dodají vašemu vzhledu půvab a chytrost. Můžete nosit na večírek. Na westernových outfitech vypadá perfektně.

Náušnice z drahokamů mají být vždy exkluzivní, protože drahé kameny najdete jen zřídka. Většina drahých kamenů je jedním z jejich druhů. Jejich pořízení je drahé. Proto; nosí se při zvláštních příležitostech. Existuje však několik designů, které vám umožňují nosit je denně.