Náušnice

9 nejnovějších návrhů chrámových šperků Jhumka

Chrámové šperky jsou jedním ze starodávných designů ve světě ozdob. Je představen indickými řemeslníky. Původní návrhy byly nejprve vytvořeny tak, aby sloužily před božstvy a modlami bohů a bohyň v chrámu. Ale pak byl přijat a ozdoben ženami a klasickými tanečníky.

chrámové jhumky

Návrhy Temple Jhumkas:

Chrámové šperky jhumka jsou ve tvaru chrámového zvonu, který dává nádherný ornament. Zde uvidíme krásné tradiční návrhy jhumky, které budete rádi mít.

1. Temple Design Gold Jhumkas:

chrám-šperky-jhumka-chrám-jhumkain-zlato

Výše uvedený chrámový design jhumka v celém provedení z ryzího zlata. Design je originální chrámový šperk. Každá část tvaru zvonu je vyrobena z malých malých tvarů, aby byla hotová jhumka. Je to krásná tvorba, kterou můžete nosit k jakémukoli oblečení.

2. Lovely Fish On The Jhumka:

chrámové šperky-jhumka-krásné-ryby-na-jhumce

Úžasný design tradice chrámu jhumka. Rybí hřeb s drahými kameny dělá jhumku rozkošnější. Koupě tohoto designu určitě neodoláte.

3. Úžasný design Peacock Jhumkas:

chrám-šperky-jhumka-úžasné-páv-jhumkas-3

Podívejte se na tyto jhumky. Krásně vyřezávané pávy obarvené minakari a zdobené kameny na zlatě umocňují jeho krásu, je to nádherný kousek na nošení.

4. Floral Jhumka Design:

chrámové šperky-jhumka-květinové-jhumka-design

Jedná se o střízlivý design, který dodá vašemu oblékání bohatý vzhled. Zlaté dílo se vyrábí z malých kuliček, které tvoří hlavní část, a opět z malých perel, díky nimž je design jhumka jednoduchý, střízlivý, ale úžasný vzhled obvazu.

5. Stříbro Jhumka:

sterling-silver-jhumka

Tyto jhumka jsou vyrobeny ve stříbře s krásným designem. Stříbrné šperky obvykle přinášejí ozdobám starodávný efekt. Můžete je nosit na etnické akci, abyste měli stejný vzhled.

6. Design Temple Jhumka v terakotových špercích:

chrám-jhumka-design-v-terakotových špercích

Tato jhumka je vyrobena z terakotové práce. Dnes jsou terakotové šperky velmi zdobené a kupované dámami. Tento design je tradičním chrámovým vzorem jhumky s tvarem zvonu visícím na horní náušnici.

7. Jednoduchý tradiční chrám Jhumka:

jednoduchý-tradiční-chrám-jhumka-7

Krásný jednoduchý a střízlivý design jhumky. Na jhumce jsou rubíny a smaragdy poseté jednoduchým designem, který zvýrazní vaši náušnici. Můžete jej nosit na lehenga a také salwar kameez.

8. Krátké šperky chrámu Jhumka:

chrámové šperky-jhumka-krátké-jhumka-chrámové šperky

Krátký zvon visící na náušnici je jhumka. Je to úžasný design, který vám visí vysoko na uchu a je vidět i z dálky. Diamant v červené a zelené barvě dodává ornamentu krásný efekt.

9. Krásná Jhumka pro Diwali:

chrámové šperky-jhumka-krásné-jhumka-pro-diwali-9

Jedná se o nádherný design, který můžete nosit na Diwali. Jhumka vyrobená v této náušnici má čtvercový tvar, aby poskytla Diwalimu vzhled lucerny. Starožitné chrámové šperky dostávají moderní vzhled. Kameny vytesané na náušnici dodávají jiskru. Budete ji rádi nosit.

Jedná se o krásné chrámové jhumky, které si můžete vybrat k jakémukoli oblečení. Tradiční chrámové šperky jsou dnes vnímány mnoha moderními způsoby a materiály. Podobně jako na bronzu a terakotové hlíně. Lidé milují starožitný design novým způsobem. Chrámové vzory v jhumce jsou v mnoha dalších provedeních, které můžete také zaplatit více, aby byly také hodnotnější. Cínové drahé kameny ze zlata, stříbra nebo bronzu používají řemeslníci většinou k výrobě chrámových šperků. Čím více se rozhodnete pro design, tím více to vypadá úžasně. Chrámové šperky jsou jedním z nejlepších šperků, které na celém světě zdobí všechny ženy.