Náušnice

9 Nejnovější náušnice s designem chrámu

Chrámové šperky jsou svým vzhledem tradiční. Temple Jewellery jsou většinou k vidění na tanečnících bharatanatyam a kuchipudi. Chrámové šperky jsou znamenitou prací, kterou indičtí řemeslníci a klenotníci vyrábějí se spoustou bolestivé a tvrdé práce. Minuta v drobné práci ve znamenitosti šperků vyžaduje spoustu času.

chrámové náušnice

Lze očekávat, že budete rok čekat na požadované umělecké dílo, ať už jde o jhumkha, přívěsek, náušnice nebo náhrdelníky, čas a peníze za ně stojí za to, jakmile si je prohlédnete.

Návrhy chrámových náušnic:

Podívejte se na některé krásné poutavé návrhy chrámových náušnic, které si můžete objednat sami.

1. Náušnice s dvojitým pávem a chrámovým zvonem:

chrámové šperky-náušnice-dvojité pávové a chrámové zvonové designové náušnice

Tyto nádherné chrámové náušnice jsou ozdobeny jemnými kulatými střihy a tvarovanými rubíny, které dávají zlatým pávím náušnicím vzácný vzhled. Na konci je tvar zvonu připevněn malými závěsy z bílých perel, které zvýrazňují krásu náušnic a dělají je kompletní.

2. Manek ratna Paan tvar Guinejské mince Náušnice:

chrámové šperky-náušnice-manekratna-paanshape-guinea-mince-náušnice

Podívejte se na toto elegantní umělecké dílo. Hlavní část s bohyní vyraženou na zlatě je spojena jemným zpracováním manka, diamantů a perel. Bohyně s vyraženým zlatem uprostřed je designem mince Guinea. Pánev tvaruje připevnění k ní, takže je krásnější.

3. Chrámové náušnice s rubínem a smaragdy:

chrámové šperky-náušnice-chrámové náušnice-s-rubínem-a-smaragdy

Rubíny a smaragdy dodávají zlatu a stříbru punc bohatosti. Bohyně vyrobená na Guineji ve středu i v závěsu je připevněna pouhým uchycením zlatého hrotu, který je ozdoben rubíny a smaragdy. Pod ním visí krásná kapka vyrobená ze stejných rubínových a smaragdových barevných perel, která dodává náušnicím konečný nádech.

4. Mince bohyně Lakšmí, tradiční chrámová náušnice:

chrámové šperky-náušnice-bohyně-lakshmi-mince-tradiční-chrám-náušnice

Nejlepší chrámové náušnice, které odpovídají vašemu vzhledu etnického sárí. Tyto náušnice můžete nosit v jakékoli tradiční funkci. Díky jednoduchému vzhledu mincí lakshmi, které vytvářejí květinový vzor, ​​budete mít dostatečně vysoké šperky. Smaragd mezi nimi a kaštanová perla v závěsu mu dodávají konečný dojem.

5. Kulaté tradiční chrámové šperky:

chrámové šperky-náušnice-kulaté-tradiční-chrámové-šperky

Kruhový design těchto náušnic pokrývá celé ucho a přináší vám okouzlující vzhled. Zářící diamant uprostřed obklopený zlatými kapkami a ohrazený zlatými bílými perlami dodává celému dílu střízlivý, ale bohatý vzhled.

6. Náušnice s perlou navržené bílým zlatem:

chrámové šperky-náušnice-bílo-pozlacené-perlové-navržené-náušnice

Indické tradiční šperky vlastní podpis chrámových šperků. Tyto úžasné náušnice s drobnými perlami pozlacenými zlatem. Design mluví sám za sebe. Tento vzor potřeboval spoustu času a tvrdé práce, než jsem ho dokončil.

7. Náušnice chrámu Blue Diamond’s Temple:

chrámové šperky-náušnice-modré-diamanty-chrámové náušnice

Tyto náušnice jsou vyrobeny z mosazného materiálu. Horní část je vyrobena z modrých amerických diamantů a zavěšení je zbarveno minakari prací indických řemeslníků.

8. Design šperků Silver Temple:

chrámové šperky-náušnice-stříbrné-chrámové-šperky-design

Tyto stříbrné náušnice vám dodají tradiční vzhled chrámových šperků. Starožitný vzhled vám dodá elegantní styl.

9. Jednoduché vodní kapky navržené náušnice:

chrámové šperky-náušnice-jednoduché-kapky-navržené-náušnice

Tento střízlivý design náušnic má tvar kapky s broušenými smaragdy posetými na okraji. Můžete jej nosit k jakémukoli oblečení.

Chrámové šperky lze v dnešní době nosit k jakémukoli oblečení. Lidé se rozhodli dát kontrastní vzhled západnímu oblečení s tradičními šperky. Pro nejlepší vzhled můžete jít do chrámových šperků. Chrámové šperky jsou nákladné než jiné designy, ale jakmile je nosíte, můžete na těle cítit jejich hodnotu.