Náušnice

9 náušnic Solitaire s fantastickým vzhledem v nejnovějších designech

Náušnice jsou jedním z nejdůležitějších šperků, které žena vlastní, a vybrat si pro sebe to nejlepší je hektický úkol. Náušnice solitaire jsou elegantní a střízlivé nošení a touží po nich každá žena. Diamantové šperky Solitaire se skládají z jednoho diamantu jako šperku. Neexistuje žádný požadavek na jakýkoli jiný drahokam, který by vylepšil jemný diamantový kousek.

Roztomilé solitairové náušnice v nejnovějších designech:

Od neformálních až po ty elegantní, máme seznam 9 nejlepších solitairových náušnic, ze kterých si můžete vybrat to nejlepší, co vám vyhovuje.

1. Crystal Studs:

Crystal Studs

Křišťálové náušnice ve stříbrné barvě se dobře hodí pro vaše příležitostné nošení. Ve spojení s etnickými a elegantními šaty podle vašeho výběru jsou náušnice dobrou volbou pro všechny vaše výlety. Kupte si je na večírky a opotřebujte je ve všech třídách.

2. The Gold – Silver Stud:

Zlatý - stříbrný cvoček

Spirálově navržené náušnice ve stříbrné a zlaté barvě s lesklým krystalem mezi nimi jsou opět venkovním oblečením pro vaše večírky a příležitosti. Díky nim si je může koupit a opotřebovat každá žena. Mají atraktivní vzhled a dobrý povrch. Tak si je kupte a přidejte do své sbírky.

3. Čakrové náušnice:

Čakrové náušnice

Náušnice jsou elegantní s historickým tradičním nádechem, který s sebou nesou. Stříbrné náušnice by na každého vytvořily trvalý dojem díky jedinečnému designu, který mají. Kupte si je proto, abyste vylepšili svůj styl a vypadali dobře jako vždy.

4. Elegantní náušnice solitaire:

Elegantní solitérové ​​náušnice

Zlaté solitairové napichovací náušnice s elegantním designem z jednoho kamene jsou jemným a důmyslně navrženým ozdobným prvkem, který se vám bude hodit pokaždé. Mají pěkný střih i design. Náušnice jsou dostatečně dobré na každodenní nošení a musí je koupit každá žena.

5. Náušnice navržené růžovým květem:

Růžové květinové náušnice

Náušnice s květinovým designem jsou jedinečným kouskem. S lineárně posetými kameny na květině má náušnice jasný vzhled. Přidáním na obrovský kámen, který má mezi tím, by náušnice přiměly každou ženu, aby barva a design byly tak obrovské. Kupte si je tedy a udělejte svou sbírku dostatečně hodnou.

6. Solitaire Twist Náušnice:

Kroucené náušnice solitaire

Solitérové ​​náušnice se zkrouceným designem jsou decentní a elegantní ozdobou, kterou můžete nosit každý den. Krystalový cvoček mu přidává na kráse a můžete vypadat přitažlivě jako vždy, i když máte na sobě džíny a tričko. Náušnice mají okouzlující vzhled díky jedinečnosti designu, který má, a proto byste si je měli koupit a nosit!

7. Čtvercové žluté náušnice:

Čtvercové náušnice žluté barvy

Žluté náušnice s designem čtvercového boxu jsou neformální solitairové náušnice na nošení, ale očividně atraktivní. Mají výrazný vzhled a hodily by se k neformálním šatům, které nosíte každý druhý den. Kupte si je pro své použití, pokud chcete každý den udělat dojem.

8. Diamond Danglers:

Diamond danglers

Diamantové solitairové náušnice, které visí jako jeden kámen, jsou atraktivní. Díky závěsnému designu, který mají, by upoutali oči kohokoli a vypadali byste jako ten v davu. Tak si je kupte!

9. Solitaire náušnice ve tvaru srdce:

Solitérové ​​náušnice ve tvaru srdce

Růžové solitérové ​​náušnice ve tvaru srdce jsou blažené pro každou ženu. Nejen žena, ale jsou dobrou koupí pro každého muže, který chce obdarovat svou přítelkyni nebo manželku dokonalým ornamentem. Takže pro muže i ženy jsou tyto náušnice perfektní nákup.

Solitaire Diamond Earrings jsou perfektní investicí, kterou byste byli ochotni udělat. Přicházejí v jemných provedeních, střizích, stylech a odpovídají vašemu rozpočtu. S svěžím a moderním stylem získáte jedinečný design s jediným diamantem. Tak krásně vypadají, že diamanty nikdy nevyjdou z módy.