Náušnice

9 módních návrhů zelených náušnic v trendu

Náušnice jsou neodmyslitelnou součástí indických šperků. V procesu přípravy na jakoukoli událost nebo tradiční funkce měla dáma udělat svého plného Shringara. A náušnice mají velký vliv na její vzhled. Díky němu budete vypadat jednoduše a stylově zároveň. Design zelených náušnic je neomezený. Jako příznivou barvu můžete zelené náušnice nosit při jakékoli příležitosti. Úplný vzhled vytváří u žen určitý druh přístupu. Bude se chlubit a bude toužit po chvále od diváka. Vždy ráda vypadá nejlépe a díky správné náušnici může vypadat nejlépe.

Nejnovější a krásné zelené náušnice s obrázky:

Pojďme se podívat na top 9 různých designů náušnic v zelené barvě.

1. Zelené velké hedvábí Jhumka:

Zelené velké hedvábí Jhumka

Tyto tmavě zelené náušnice známé jako jhumkas jsou stálezelené. Jhumka je omotána zelenou hedvábnou nití. Nad ním je dílo z diamantu, zeleného a zlatého kamene. Na horní straně jhumki jsou různé kamenné práce prováděné v kulatém tvaru. Celé to vypadá na etnický původ.

2. Zelená visací náušnice:

Zelená visací náušnice

Tato visící smaragdově zelená náušnice je úžasná se zeleným třpytivým kamenem. Je to ve zlatě. Nejprve to má kámen kulatého tvaru a pak ve tvaru hrušky. Kameny dostanou zlatý kryt. Kameny ukazují zrcadlový obraz. Jsou vidět čáry nad kameny.

3. Náušnice se zeleným lustrem:

Náušnice se zeleným lustrem

Tato zelená náušnice má tvar lustru. Obsahuje zelené kameny dvou tvarů, tj. Čtvercový a hruškový. Je tak hezky posetý, že to vypadá, jako by visel krásný Lustr. Jedná se o obvyklý design s dlouhodobě zavedeným standardem.

4. Jednoduchá zelená náušnice:

Jednoduchá zelená náušnice

Jsou to zelené napichovací náušnice. Je to prostý velký kulatý tvar mátově zeleného kamene. Je přilepená na cvok, který vám pronikne do uší. Je to první volba mladých dívek. Barva máty je klidná a dodá vašim očím mír. Je to snadné a zvládnutelné.

5. Green Chand Bali:

Zelený Chand Bali

Je to půlkruhový zelený balis ve tvaru chandu. Na půlkruhovém tvaru je zlatý barevný design. Ve vzoru jsou také zavěšeny malé tmavě zelené kameny. Vypadá to jako Latkans. Balis se stal oblíbeným ve filmu Ramika Leela od Deepiky Padukone.

6. Zelená obruč náušnice:

Zelená obruč náušnice

Tato náušnice má tvar půlměsíce. Tato mátově zelená náušnice má obručový vzor. Vypadá to, že je vyroben ze skla. Při pohledu na tuto poklidnou náušnici se zdá, že proudí příjemný vítr. Svým designem to byl westernový nádech.

7. Zelená náušnice:

Zelená náušnice

Jsou to světle zelené náušnice, které vypadají děsivě. Je dlouhý a začíná spoustou malých zelených barevných diamantů. Na konci má křišťálový kámen ve tvaru velké hrušky světle zelené barvy. Křišťálový kámen má také mnoho malých diamantů. Celkově vám to trhá srdce.

8. Trojúhelníková náušnice ze zeleného kamene:

Trojúhelníková náušnice ze zeleného kamene

Je to trojúhelníková zelená kamenná náušnice s dlouhými závěsy. Tvar trojúhelníku je navržen se zeleným kamenem a poté pokračuje zlatem a zrcadlem mezi nimi. Má řetěz s malými zlatými kuličkami nerovnoměrné velikosti. Řetěz opět končí zelenými zářícími koulemi.

9. Náušnice zelené peří:

Náušnice ze zeleného peří

Je to limetkově zelená náušnice s připevněným peřím. Na černém kovu mezi tím jsou kapky bílé barvy. Pak je tam peří, jako by v něm visely provázky. Tato funky náušnice je jedinečná a málokdy ji uvidíte s nějakou dámou. Můžete nosit nový trend.

Zelené náušnice s tolik módním designem jsou velmi oblíbené u mladých dam. Většinou si to vyberete s westernovým oblečením. Na uších vypadá nádherně a vaše uši budou zářit. Má tak úžasný vzhled. Dříve zelené funky náušnice nebyly příliš žádané. Ale s měnící se dobou se to stalo přijatelným.