Náušnice

9 atraktivních motýlových náušnic pro dívky v trendu

Náušnice jsou jedním z prvních šperků, které si dívka koupí. Vyplňuje obličej a dodává mu jas. V současné době je k dispozici několik druhů náušnic. Tvary a styly jsou tak jedinečné a mnohé, že je docela těžké vybrat si.

Nejnovější a krásné náušnice v motýlích designech pro ženy:

Zde vám přinášíme seznam náušnic ve tvaru motýla, které jsou nádherné a stylové.

1. Zlaté motýlkové náušnice:

Zlaté motýlkové náušnice

Tento úžasný kus řemeslného zpracování je prostě nádhera. Vyberte si tuto zlatou motýlkovou náušnici, která má dutý povrch. Náušnice mají na okrajích vsazené drobné diamanty. To mu dává větší bohatost. Vzor této konkrétní zlaté motýlkové náušnice je velmi pěkný a bude krásně vypadat na vašich uších.

2. Stříbrné motýlkové náušnice:

Stříbrné motýlkové náušnice

Buďte skvělí s těmito stříbrnými náušnicemi ze stříbra, které mají velmi jedinečný design. Tvar motýla je dosažen spojením tvarů srdce pro křídla. To mu dává fantastický vzhled a stříbrný kov prosvítá. V tomto páru náušnic je také dobře vyobrazena krásná anténa motýla.

3. Náušnice z papírového motýla:

Papírové motýlkové náušnice

Nevypadá tento pár náušnic reálně? To kvůli efektu dvouvrstvého papíru. Nádherné papírové motýlkové náušnice jsou vyrobeny v šedozelené barvě a iluze skutečného motýla je nádherně zachycena. Noste to, abyste omráčili lidi kolem sebe. Papírové náušnice jsou sevřeny kovovými háčky.

4. Drobné motýlkové náušnice:

Drobné motýlkové náušnice:

Jedná se o vzácné malé náušnice, které jsou vyrobeny ze stříbra se šroubovacími zády. Malé motýlkové náušnice mohou nosit dospělí i děti. Je vyroben ze 14karátového bílého zlata a všude jsou drobné diamanty. Jedná se o hustou náušnici, která má malou velikost a lze ji tedy nosit i denně.

5. Motýlkové náušnice se zavřeným pohledem:

Motýlkové náušnice se zavřeným výhledem

Toto je další pohled na motýlkové náušnice. Zde náušnice zobrazují motýla, když je v zavřené nebo téměř zavřené poloze. Tato stříbrná motýlková náušnice je vyrobena ze stříbra a uvnitř je použita tyrkysová barva. Výsledkem je ohromující šperk, který musíte vlastnit.

6. Náušnice s diamantovým motýlem:

Náušnice s diamantovým motýlem

Za tuto náušnicovou diamantovou motýlkovou náušnici se má zemřít. Oslnivé náušnice jsou vyrobeny ze 14karátového bílého zlata a jsou k nim připevněny drobné diamanty. V řetězci danglerů jsou také přidány diamanty, aby se zvýšila jeho prodejní hodnota. Náušnice jsou ideální pro příležitostné nošení a měly by být na vašem seznamu nákupů.

7. Střapcové motýlkové náušnice:

Střapcové motýlkové náušnice

Vyberte si tyto úplně úžasné duté tři motýlkové náušnice se střapcovými zakončeními. Náušnice jsou vyrobeny z módního zlata a jsou velmi lehké na nošení. Složité detaily provedené na každém ze tří tvarů motýlů jsou docela ohromující. Díky tomu je to velmi poutavý kousek. Noste to s vašimi módními outfity na večírek a nechte se hýbat hlavami v houpačce vašich náušnic.

8. Náušnice na půl motýla:

Poloviční náušnice

Jedná se o jeden z nejnovějších trendů v náušnicích. Každá z náušnic má jednu stranu celého tvaru motýla. Zde jsou nádherně zachyceny nádherné detaily barev a pruhů motýlího křídla. Když jsou náušnice umístěny dohromady, vypadají jako celek. Náušnice se opět rozlomí na dvě části, přičemž horní a spodní polovina křídel jsou spojeny smyčkami.

9. Náušnice s více kamennými motýly:

Více kamenné motýlkové náušnice

Vyberte si tuto více kamennou motýlkovou náušnici pro královský vzhled. Různé barvy drahokamů použitých v této náušnici jsou ohromující. Motýlí náušnice má také diamanty, které jí přidávají hodnotu. To je určitě k nošení pro příležitosti a obřady a může být spárováno s jakýmkoli barevným oblečením díky barvám, které má.

Motýlkové náušnice vám budou připadat jako dítě a zároveň budete vypadat úžasně. Nádherné kontury motýla jsou v těchto provedeních nádherně zachyceny a nechávají vyniknout náušnice.