Náušnice

9 Atraktivní knoflíkové náušnice v nejnovějším designu

Náušnice na knoflíky jsou velmi klasické a elegantní. Zakrývají ušní lalůček a dělají tvář plnější. Náušnice jsou vyráběny s klasickými tvary knoflíků nebo také s jednoduchými kulatými kopulemi, které vypadají jako knoflíky. Vyberte si z tohoto seznamu okouzlující náušnice, které zvýrazní váš styl.

Krásné náušnice v různých provedeních:

Zde se podívejte na naše top 9 knoflíkových náušnic s obrázky. Vyberte si dokonalý pár náušnic pro tento módní vzhled.

1. Visací náušnice na knoflíky:

Knoflíkové visací náušnice

Pořiďte si tento funkový pár knoflíkových náušnic, které jsou háčkem s různými jasnými barvami knoflíků. Knoflíky jsou spojeny kovovými nebo stříbrnými smyčkami a vypadají jako hrozen. Zde použité barvy jsou černá, bílá a růžová. Jsou to barvy, které ladí s většinou oblečení, které nosí mladé dívky.

2. Látkové náušnice:

Látkové náušnice na knoflíky

Tkanina se také hojně používá k výrobě náušnic. Zde jsou nádherné náušnice vyrobeny z jemné křížové textilie. Zde použitý design je z kaktusové rostliny. Jedná se o opravdu roztomilé náušnice, které jsou zábavné a vhodné pro děti nebo mladé dívky.

3. Náušnice na knoflíky:

Knoflíkové náušnice

Puzetové náušnice jsou nejběžnější náušnice, které se nosí každý den. Náušnice mají jediné tlačítko a vypadají velmi jednoduše, ale přitom funky. Vyberte je v různých barvách, aby ladily s vašimi outfity a zbláznili se do svého výběru. Náušnice na knoflíky jsou dobrou volbou, protože jsou skvělé a elegantní.

4. Náušnice s perlovým knoflíkem:

Perlové náušnice

Za tuto nádhernou perlovou knoflíkovou náušnici musíte zemřít. Velká perla vsazená do náušnice z ní činí úžasný kousek. Jedná se o náušnice, které se budou hodit k jakémukoli oblečení. Je ideální pro příležitostné nošení a vypadá úžasně i pro svatební šaty.

5. Náušnice se dvěma knoflíky:

Visací náušnice se dvěma knoflíky

Vyberte si tyto červené knoflíky s kontrastním bílým knoflíkem vpředu pro úžasný vzhled. Náušnice mají vintage vzhled a poutka používaná ke spojování knoflíků mají také drobné korálky. Díky tomu jsou náušnice ještě atraktivnější. Červená barva je docela zářivá a jasná a bílá ji dobře doplňuje.

6. Náušnice s černými perlami:

Náušnice s knoflíky černé perly

Náušnice na černé knoflíky jsou skvělými doplňky do vašeho šatníku, protože na uších vypadají skvěle. Tyto dramatické náušnice jsou jednoduché, ale okouzlující. Černé perly jsou velké a dobře zakrývají uši. Vyplňují obličej a vypadají úžasně.

7. Náušnice s bílou růží:

Náušnice s bílou růží

Tato roztomilá růžově bílá náušnice je krásná jako růže! Vyberte si pro jeho jednoduchý, ale elegantní styl. Tvar růže má složité detaily okvětních lístků a je čistě bílé barvy. Pořiďte si tuto náušnici k jakémukoli outfitu, ať už na běžné nošení nebo formální.

8. Náušnice se stříbrným knoflíkem:

Náušnice se stříbrným knoflíkem

Drobné stříbrné náušnice na knoflíky jsou dokonalým doplňkem vašeho módního oblečení. Tyto roztomilé a elegantní náušnice na knoflíky jsou vyrobeny ze stříbra a mají standardní tvar a čtyři otvory na běžném knoflíku. Stříbrné knoflíkové náušnice jsou malé velikosti, ale lesk stříbrného kovu je docela brilantní.

9. Velké retro náušnice:

Velké retro náušnice

Šedesátá a sedmdesátá léta byla doba, kdy byla velká působivá. Tato velká retro náušnice v retro stylu v jasně růžové barvě symbolizuje éru. Růžová barva je zářivá a vyniká. Vyberte toto pro velmi funky vzhled, který se dobře kombinuje s tričky a halenkami.

Knoflíkové náušnice vyrobené ze zlata, stříbra nebo dokonce pestrobarevného plastu jako červená, modrá, černá atd. Jsou nejvyhledávanějšími styly náušnic. Jsou to malé knoflíkové velikosti, ale stylově zabalené. Látkové náušnice mají také své kouzlo. Vyberte si dokonalý pár náušnic pro tento módní vzhled.