Náušnice

25 nejatraktivnějších návrhů kolekce zlatých náušnic v roce 2021

Když šperku dodá zlatý nádech, jeho stav se zvýší, ať už jde o drobný doplněk nebo těžkou soupravu; když jsou vyrobeny ze zlata, dodávají nositeli zvýšenou osobnost. Svůj význam a postavení mají nejen šperky, ale i muži a dokonce i malé děti.

zlaté náušnice

Zlato je symbolem prosperity a bohatství. Zlaté šperky jako mangalsutra, náramky, náhrdelníky, náušnice atd. Mají podle indické kultury pro ženy svůj vlastní význam. Je široce používán jako dárky na svatbách, narozeninách, miminku atd. Mezi nimi náušnice dodávají tváři krásný vzhled.

Zatímco zlato je v dnešní době ztělesněno téměř ve všech aspektech šperků, náušnice si zachovaly svoji letitou pozici. Prosvítají skrz oděv a zvýrazňují vzhled a zároveň skrz vás odrážejí jeho krásu. Sbírky zlatých náušnic jsou dnes s moderním přívalem stylového vzhledu dost, zatímco ostatní stále prosvítají svým tradičním vzhledem. Vynikající řemeslné zpracování a jemné úsilí se evidentně odráží v jejich designu.

Nové modely zlaté náušnice pro ženy s obrázky:

Náušnice nosí ženy na laloku a nosí je jako ušní špendlík nad lalokem a zakrývají celé ucho pro módu. Zde je seznam 25 nejnovějších katalogů návrhů zlatých náušnic pro ženy a dívky s obrázky.

1. Zlaté náušnice designéra:

Designové vlnité náušnice zlaté

Tento nejnovější design zlatých náušnic má vlnitý vzhled a je působivým designem pro každodenní použití. Vlny jsou pak posety bílými krystalovými diamanty, aby poskytly ohromující vzhled. Jsou široce zdobeny těžkými sárami a šaty pro malé funkce, jako je Navratri, puja, dětská sprcha atd. Jak jsou spojeny s vlnami, takové designy představují tajemství, naději, sílu, emoce atd., Stranu nositele.

2. Zlaté náušnice navržené pro tulipány pro ženy:

Zlaté náušnice pro ženy navržené tulipány

Úplný design vyrobený ze zlata dává nositeli zjednodušenou osobnost. Tulipánový design je roztomilý pro pravidelné nošení se dvěma připojenými zlatými listy. Tulipánový květ je symbolem královské rodiny, pravé lásky, slunečního svitu a veselosti. Může to být nejlepší dárek, jak ukázat svou nadějnou lásku k vaší princezně. Je to design, který nosí i muži na jednom uchu.

3. Tradiční náušnice z pohovky:

Tradiční náušnice z pohovky

Chcete mít něco opravdu fantazírujícího nebo náboženského! Podívejte se na tento design zlaté náušnice pro ženský obraz výše, abyste získali představu o designu gaučové skořepiny vyrobené ze zlata a vzhledem k lankovému designu ve zlaté ražbě. Je široce nosen na náboženských funkcích, aby poskytl božský vzhled tradičním sareům, jako je Kanjivaram, patola atd. Design představuje civilizaci, moc, pravdivost atd. Říká se, že dává sílu pravdy a pozitivity v boji proti zlu.

4. Zlaté náušnice Jhumka se smaragdy:

Zlaté náušnice Jhumka se smaragdy

Jednostranná jhumka s několika znělkami poskytuje úžasný pohled na značkové šaty a sarey. Půlkruhový design s malým oválným červeným smaragdem dává jhumce úžasný vzhled. Je nesen pro spontánní pohled na manželství a další funkce mladými ženami a mladistvými. Jhumkas jsou elegantní tradiční design indických zlatých náušnic, který se používá již dlouhou dobu.

5. Náušnice na víno pro dívky:

Náušnice na víno pro dívky

Chcete něco funky a trendy? Tento nejnovější design zlaté náušnice je navržen se zelenými smaragdy a dívá se na větve vína v kruhovém tvaru. Vrcholy vypadají úžasně se stříbrnými a zelenými listy v nich. Značkové šaty vypadají atraktivněji s takovými návrhářskými topy, které dodávají vaší tváři radostný a plný vzhled. Takový design se také nazývá design Ganga Jamuna, protože zahrnuje zlato i stříbro.

6. Krásné náušnice Moon-Net:

Krásné měsíční síťové náušnice

Měsíční design se síťovinovým vzhledem dodává funky a módní vzhled vašim osobnostním funkcím na šatech. Široce se nosí na večírcích, design má čistý vzhled se zlatým hrotem mezi nimi, aby uprostřed byl květinový design. Na konci délky náušnic jsou na jejich kráse připevněny malé síťové květiny.

7. Petal Peacock Design Náušnice:

Petal Peacock Design Náušnice

Tato úžasná kolekce zlatých náušnic, včetně designu starého páva a okvětního lístku, dodává svatbám a náboženským funkcím ohromující osobnost. Okvětní lístek posetý smaragdy vypadá úžasně s pávovým designem uvnitř. Barevné smaragdy v nádherném designu symbolizují veselost, radost, štěstí, čistotu a bohatství.

8. Design zlatých perlových náušnic:

perlové a zlaté náušnice 8

Zlaté vzory, když jim dáte dotek perel, dodají okouzlující vzhled. Designy jsou vysoce nesené s bílými barevnými outfity a jsou také prvotřídní volbou nevěst pro různé předmanželské funkce. Design má oválný vzhled s mořskými perlami, zatímco vnitřní část nese perlu ve tvaru slzy. Zbytek zlaté provedení je poseto křišťálovými CZ diamanty obklopenými zlatým provázkem s květinovým designem nahoře s perlou obklopenou diamanty.

9. Zlaté náušnice v keltském designu:

Zlaté náušnice v keltském designu

Nejnovější design zlatých náušnic s moderním vzhledem vyrobený ze zlata a diamantů dává módní vzhled a přesně definuje zlaté náušnice Celtic Design. Kulaté náušnice drží keltské vzory vyrobené z jemných větví vína a obklopují je diamanty. Drobné diamanty dodávají návrhářským oděvům pro náročné funkce nevšední vzhled. Design je kombinací tradičního vzhledu s kmenovým designem.

10. Design zlatých náušnic v jižní Indii:

Design zlatých náušnic v jižní Indii

Jižní indické zlaté šperky byly vždy srdcem každé ženy. Jedna taková zlatá náušnice pro ženy, které mají design slzy, dává na Kanjivaram sarees okázalý vzhled. Design je vyroben se středně zeleným designem slzy, zatímco konec je dán bílými malými perlami. Jihoindický džumar je také mezi mládeží docela trendy.

11. Jhumka s designem Ear Strand:

Jhumka s designem Ear Strand

Elegantní a tradiční indický design náušnic ve zlatě dodává nositeli klasický vzhled. Design obsahuje malou jhumku s dlouhým pramenem korálků pohybujícím se směrem nahoru od ucha. Náušnice je vyrobena ze zlata a červeného smaragdového kamene, zatímco pramen je vyroben ze zlata a červeného smaragdu se zlatými korálky vedle ní. Takový vzhled je velmi nesen v klasických tancích jako Bharatnatyam, Kuchipudi atd.

12. Indické zlaté náušnice Meenakari pro nevěsty:

Indické zlaté náušnice Meenakari pro nevěsty

Svatební vzhled je dokonale vidět, když se design Meenakari nosí se svatebním lehenga choli. Design je kombinací červených a zelených smaragdů a kamenů a bílých korálků. Design je také nesen s květinovým, pávovým nebo okvětním designem, takže nevěsta je okouzlující. Je také dána jhumka vzhled.

13. Tradiční design plných náušnic:

Tradiční design plných náušnic

Nejnovější design zlatých náušnic, který je mezi dívkami oblíbený, je design plných náušnic. Náušnice je vyrobena ze zlata a je potažena diamanty, smaragdem a malými bílými korálky. Takový design pokrývá plné uši nositele. Poskytuje úchvatný pohled na designové lehengas, sarees nebo obleky na svatbách nebo královských funkcích.

14. Malé náušnice ve tvaru srdce se zlatem a diamantem:

Malé náušnice ve tvaru srdce se zlatem a diamantem

Chcete mít jednoduchý, ale smyslný vzhled pro každodenní nošení? Tento jednoduchý design zlatých náušnic pro každodenní použití to ulehčí. Jednoduché srdce vyrobené ze zlata a poseté diamanty dodá každému outfitu nádherný vzhled. Jedná se o nejvíce opotřebovaný design pro běžné nošení pro dívky. Může to být také smyslný dárek pro vaše milované ve speciální dny k vyjádření vaší hluboké lásky, díky kterému bude den nezapomenutelný.

15. Zlaté náušnice Butterfly Design pro ženy:

Zlaté náušnice s motýlkovým designem pro ženy

Hledáte něco na dárek pro roztomilá malá miminka! Zlaté náušnice pro dívky s designem motýlů jsou to nejlepší, co můžete udělat. Motýl má na svých křídlech vzory diamantů, symbolizující štěstí, štěstí, lásku, barvu atd. Dává jiskřivý vzhled malým a roztomilým náušnicím nového dítěte. Cvočky jsou také hlavní volbou jako jednoduchý design zlatých náušnic pro každodenní nošení.

16. Designové náušnice Infinity:

Designové náušnice Infinity

Roztomilé a malé náušnice byly vždy trendy s nějakou symbolikou. Podobně zlatá náušnice pro dívky s nekonečným designem posázená diamanty dává roztomilý vzhled obličeje příliš malý pro dívky na běžné nošení. Design náušnic představuje věčnost, věčnou lásku a ochranu. Pro dívky z rodiny to může být krásný dárek, který ukazuje, že jsou vždy tam, aby je chránili. Co říkáte na tento jednoduchý design zlatých náušnic pro každodenní použití?

17. Zlaté náušnice Mango Design:

Zlaté náušnice v designu Mango

Hledáte skvělý design, který můžete nosit při zvláštní příležitosti! Podívejte se na zlatý design s diamantovým lesklým designem. Nejnovější designy zlatých náušnic s diamanty, které dávají květině s designem manga, dávají báječný pohled na saree, zejména bílé barvy. Jsou také velmi noseny na značkových šatech, aby poskytly bohatý vzhled vaší osobnosti.

18. Zlaté náušnice z divokých květin:

Zlaté náušnice z divokých květin

Tato designová kolekce je opět inspirována, aby byla jednoduchá, ale zároveň stylová. Cvok je jednoduchý design zlaté náušnice pro každodenní použití, který lze snadno přenášet. Vyzkoušejte nový funky divoký design v kombinaci zlata a diamantů. Náušnice nese design divokých větví, divoké květiny a několika listů, vše poseté diamanty. Poskytuje divoký kočičí vzhled večírcích, funkcích a funkcích před svatbami na značkových šatech. Ukazuje silovou část ženy. Ženská síla.

19. Zlaté náušnice s designem Lotus Flower:

Zlaté náušnice v designu Lotus Flower

Květinové vzory mají svůj vlastní význam, pokud jsou vyrobeny ze zlata a diamantů. Nádherný design zlatých náušnic je vylisován v lotosovém designu a dodává okouzlující pohled na tvář dívky nebo ženy. Lotus je vyroben z růžových diamantů fixovaných ve zlatě, zatímco několik rosných kapek vody je tvořeno bílým krystalem. Hlavní list je navržen se zlatem s efektem podšívky. Design představuje čistotu, znovuzrození, božství a ženskost. Toto je další krásný a jemný jednoduchý design zlaté náušnice pro každodenní použití.

20. Zlaté a bílé náušnice:

Zlaté a bílé náušnice

Nejnovější design zlatých náušnic získává více lajků a popularity u několika dalších designů. Náušnice je směsí zlata, bílého zlata a diamantů. Design ukazuje dvě kapky vody zamotané do sebe, vyrobené z porce zlata a bílého zlata. Aby to bylo třpytivější, jsou do toho přidány diamanty, které dávají efekt stínu rosy. Poskytuje skvělý design na každém oblečení a šatech návrháře. Široce prováděné na večírcích na příležitostné.

21. Design trojúhelníkové náušnice zlato pro dívky:

Trojúhelníkový design náušnic zlatý pro dívky

Tato geometricky navržená náušnice je mezi dámami velmi rozšířená. Zlaté náušnice pro dívčí design s trojúhelníkovým designem vypadají propracovaně a jednoduše pro oficiální účely nebo dokonce na večírky a zásnuby. Trojúhelník je vyroben ze zlata a posetý drobnými krystaly a černým kruhovým kamenem nahoře. Design ladí téměř s každým kusem oblečení a dodává módní a odvážný vzhled.

22. Zlaté náušnice Polki:

Polki náušnice ve zlatě

Polki design je indická zlatá náušnice, která se používá k dekoraci šperků po mnoho let. Jeden takový zlatý design s polki a perlami dává ohromující pohled na těžké sarey a designérské lehengas. Zlato dostává květinový vzhled s několika květy uvnitř. Polki diamanty jí dodávají na kráse s růžovou a bílou barvou. Konci náušnic je věnováno kruhové kouzlo se zlatým lemováním celých náušnic.

23. Kmenové velké náušnice:

Kmenové velké náušnice

Kmenové náušnice jsou v Gudžarátu také známé jako náušnice pandadi a jsou široce nošeny, aby poskytly okouzlující pohled na lehengas, cholis, sarees atd. Jsou to také zlaté náušnice v novém stylu. Dávají vaší módě novou úroveň, když ji nosíte na Navratri nebo jiných svatebních funkcích. Vyrobeno ze zlata, design má tvar diamantu s malými vzory vyraženými uvnitř a smaragdovými hroty. Náušnice je také obklopena malým zlatým kouzlem ve tvaru diamantu, které dává funky vzhled.

24. Návrhy tradičních zlatých náušnic na svatbu:

Tradiční zlaté náušnice návrhy pro svatbu

Chcete dát tradiční vzhled sňatkům nebo luxusním funkcím! Tradiční design ze zlata a smaragdu vypadá úžasně na Kanjivaramu a těžkých sareech. Takové návrhy jsou široce vidět na jihoindických svatbách nebo náboženských svátcích, jako je Durga Ashtami, Diwali atd. Těžký zlatý design je vyražen s několika jednoduchými vzory, což mu dává střední délku, kterou mohou ženy také nosit.

25. Zlaté náušnice Swastik pro dívky nebo ženy:

Zlaté náušnice s hákovým křížem pro dívky nebo ženy

Rádi nosíte něco náboženského na púdži, náboženské oslavě atd. Vyzkoušejte design, který drží symbol hinduistické kultury, svastik. Příslušný design ze zlata a bílého zlata s diamanty v něm a níže poskytuje ohromující pohled na osobu, která je vůči Bohu vysoce relevantní. Vypadá úžasně na tradičním oblečení a zejména na sareech. Některé z nich jsou malé jako cvoček, což z něj činí jednoduchý design zlatých náušnic pro každodenní použití, zatímco jiné spadají trochu pod ušní lalůček.

různé zlaté náušnice designy Indie

Návrhy náušnic ve zlatě jsou obecně nadané v manželství, zásnubách a dětských sprchách nebo po porodu, aby přinesly štěstí novomanželské nevěstě nebo matce. Design zlatých náušnic vždy dává nebeský vzhled její osobnosti, ať už ji nosí dívky nebo ženy. Tento trend také přiměl muže nosit takové zlaté drobné náušnice, aby si získaly luxusní vzhled. Tradiční těžké náušnice byly nyní nahrazeny lehkými, ale stále funky náušnicemi převážně s diamanty.