Náušnice

15 nejnovějších a stylových visacích náušnic s obrázky

Náušnice hrají důležitou roli při přípravě na jednoduchou nebo příležitostnou funkci. Jsou také velmi důležité pro pravidelné nošení. Jejich nošení má určitý duchovní význam. je to znak nadřazeného postavení a rozvoje v spiritualitě. Je to také důležitý šperk pro vdané ženy v Indii. Dává ženám fyzickou a duševní rovnováhu, aby se dokázaly vyrovnat s jakoukoli nepříznivou situací.

Mezi všemi vzory jsou visací náušnice v dnešní době velmi populární. Náušnice obklopují ušní lalůček. Díky různým tvarům a designům dokážou na první pohled zaujmout každou ženu. Lustry a visací náušnice jsou také kategorií visacích náušnic.

Krásné visací náušnice v módě:

Pojďme si projít některé úžasné designy visacích náušnic, které by si určitě získaly místo ve vašem boxu s příslušenstvím.

1. Visací náušnice s modrými motýly:

Visací náušnice s modrými motýly

Design v motýlech vždy chytil srdce žen. Podobný design je vyroben z modrého safíru jako diamanty. Náušnice poskytují úplné zakrytí uší, kde se motýli pod ušní lalůček pro krásný vzhled.

2. Visací náušnice s kuličkovým designem:

Visací náušnice s kuličkovým designem

Milujte ty visící oběžníky pod ušními boltci! To, co hledáte, je design zlatých visacích náušnic. Náušnice jsou vyrobeny ze zlata, které velmi dobře kryje konce uší. Skládání náušnic je také spojeno diamantovým tvarem pro symetrický vzhled.

3. Visací náušnice v kleci:

Visací náušnice s klecí

Tyto zlaté visací náušnice jsou vyrobeny kombinací zlata a stříbra. Náušnice mají design klecového kouzla, kde je kouzlo vyrobeno s křivými vzory. Malá náušnice je volbou žen v každém věku pro běžné nošení nebo příležitostně.

4. Designové visací náušnice:

Designové visací náušnice

Hledáte dlouhé visací náušnice na šaty nebo na designový kousek! Zde je design náušnic ze sterlingového stříbra, který je dostatečně dlouhý, aby vám sáhl na ramena. Náušnici dávají zakřivené stříbrné diapozitivy s krystaly připevněnými na křivkách a jedním řetízkem uprostřed.

5. Jednoduché visací náušnice:

Jednoduché visací náušnice

Jednoduchý design v náušnici s dlouhým závěsem je vyroben s malým řetízkovým designem zakončeným bílým krystalem na konci. Náušnice s sebou nenese žádný druh zámků. Konce mají stejnou délku na obou stranách, aby získaly nový vzhled. Vyzkoušejte design pro nový vzhled v běžných dnech pro kancelář.

6. Diamond Visací náušnice:

Diamantové visací náušnice

Diamant a stříbro jsou nejlepší kombinací pro jakýkoli druh večírku, svatby nebo podobných příležitostí. Zde je podobný design stříbrných visacích náušnic, které jsou ohraničeny malými diamanty pro zářivý vzhled. Pramenu náušnice jsou také dány malé bílé diamanty, které dodají designu kouzlo.

7. Visací náušnice s designem kotvy:

Visací náušnice s designem kotvy

Náušnice s designem stříbrné visací náušnice široce vybrané teenagery nad příležitostnými příležitostmi jsou náušnice s designem kotvy. Jsou vyrobeny ze stříbra a mají vzhled kotvy, zaoblený lanem. Dlouhé náušnice znamenají sílu a stabilitu v životě nositele. Je také vybrán na efektních šatech nebo šatech.

8. Kruhové visací náušnice:

Kruhové visací náušnice

Design, který by vás vrátil do retro období, je design náušnic ze šterlingového stříbra, populárně známý jako kulaté náušnice. Jednoduchá náušnice má uprostřed design jako pět perel, které jsou pevné.

9. Visací náušnice s háčkem:

Visací náušnice s háčkem

Stříbrné visací náušnice s háčkovým designem mají jiný vzhled. Je inspirován háčky řetízků nebo náramků v obráceném designu. Spodní část má hrubý vzhled, zatímco horní část má design, jako by byl vyroben s několika kruhovými křivkami najednou, podobně jako kuželový vzhled.

10. Visací náušnice Disc Look:

Visací náušnice Disc Look

Černá barva získala nejen mnoho kupujících v seznamu příslušenství. Černé visací náušnice mají design podobný disku. Střed je také posetý podobným designem jako květina s diamantovým středem. Design je kombinací zlaté a černé barvy.

11. Charm Pearl Visací náušnice:

Charm Pearl Visací náušnice

Nový design inspirovaný tradičními jhumkami je visací náušnice s kouzelnými perlami. Část stříbrného řetízku je vyrobena z několika malých korálkových přívěsků, které jsou připevněny bílými perlami v kulatém designu. Hodně se nosí také s etnickými outfity a šaty. Někteří dospívající to však také preferují na džínách a šortkách.

12. Visací náušnice s diamantovými perlami:

Visací náušnice s diamantovými perlami

Skromný design náušnic s perleťovým nádechem získává nádech drobných diamantů, aby byl osobitější a jemnější. Náušnici je přidělen stříbrný vršek, který zakrývá ušní lalůček a zároveň působí jako kouzlo; na konci je připevněna bílá perla. Náušnice lze nosit na večírky, na etnické oblečení nebo na western, nebo je lze nosit i na běžné nošení.

13. Náušnice s mandlovými závěsy:

Mandlové visací náušnice

Visací náušnice z bílého zlata zaujaly díky svým jemným vzorům skvělé místo v srdcích žen. Nový vzor s designem spojených mandlí se ženám velmi líbí. Náušnice jsou vyrobeny z tenkých a silných mandlových prstenů s velkou délkou.

14. Efektní visací náušnice:

Efektní visací náušnice

Chcete mít nějaké fantastické doplňky pro zvláštní událost nebo večer! Efektní design visací náušnice inspirovaný datovanými náušnicemi je vyroben ze zlata. Otevírání náušnic je dáno výrazem silného řetízku, zatímco délka náušnice je vyrobena s malým a tenkým řetízkovým designem zepředu dozadu pro plně zakrytý vzhled..

15. Etnické visací náušnice:

Etnické visací náušnice

Etnický nádech s kombinací oxidovaného a stříbrného je u tradičních značek široce přijímán. Visací náušnice stříbrná a zoxidovaná jsou posety malými i velkými diamanty. Náušnice má zakřivený vzhled s různými tvary. Dlouhé náušnice mohou být nejlepší na svatbách nebo také na vysokých večírcích přes šaty.

Se změnami v designech outfitů získaly designy visacích náušnic také revoluční změny v designech. Mezi nové designy patří květinové vzory, hvězdné vzory, designy s dlouhými řetězy a mnoho dalšího.