Náušnice

15 nejlepších quillingových náušnic Jhumkas Nové designy

Papírové quilling je pěkný způsob, jak vyrábět různé předměty včetně šperků. Tyto jhumky jsou vyrobeny z krásných papírů, díky nimž jsou také lehké. Quilling je nejnovější technika, kterou používá mnoho. To se také stalo zdrojem příjmu pro mnoho dam. Najdete zde barevné předměty vyrobené z dechberoucího dechu. Tato forma papírového umění tu zůstane a vy si můžete vybrat to nejlepší, co lidé mohou nabídnout. Hledejte nejlepší práci a profesionální dotek lidí, kteří pracují s papírovým quillingem.

Nejlepší quillingové náušnice Jhumkas Nové designy:

Zde je top 15 quillingových náušnic jhumkas,

1. Beaded Quilling Jhumkas:

Beaded Quilling Jhumkas

Jedná se o velmi pěkné zelené quillingové náušnice, které vypadají tradičně se zlatými korálky na okraji. Středová kulatá náušnice je také ozdobena zlatými korálky. Barva je stínovaná zelená textura, která vypadá úžasně.

2. Rainbow Quilling Jhumkas:

Duhové Quilling Jhumkas

Vytvořte tento krásný pár barevných duhových quillingových vzorů jhumka, které mají na konci perly. Duhové barvy vypadají jasně a jsou ideální pro každou příležitost, jako je moderní twist. Tyto náušnice můžete spárovat také s džíny, abyste získali hezký ležérní vzhled.

3. Temple Look Jhumkas:

Temple Look Jhumkas

Tyto nádherné fialové papírové náušnice jhumkas jsou příjemným nádechem tradice. Chrámové jhumky jsou vyrobeny s oválným vzorem pokrytým kulatými korálky. Přidání zlatých drobných korálků vypadá velmi působivě. Při každé příležitosti tento jeden pěkný nápad ve vzoru jhumka.

4. Hoop Style Jhumkas:

Obruč ve stylu Jhumkas

Vyrobte si tyto jasně oranžové obručové papírové quillingové šperky jhumky, které jsou opatřeny zlatými korálky. Kombinace oranžové a zlaté barvy vypadá velmi úchvatně a velkolepě. Náušnice ve stylu obruče jsou skvělé pro příležitostné nošení v tradičním indickém oblečení. Oranžově zbarvený designér sarre dává tomuto jhumkovi lepší vzhled.

5. Gold Jhumkas:

Zlaté Jhumky

Zde je pár zlatých papírů quilling jhumkas, díky kterým budete vypadat bohatí. Zlatý papír se skvěle a šikovně válcuje. Použití zlatých korálků na konci jhumkas je velmi dramatické. Tyto sbírky, které najdete také ve vašem okolí, dostanou tento typ jhumky pro vaši příští oslavu festivalů.

6. Tribal Jhumkas:

Kmenový Jhumkas

Můžete získat pěkný pár kmenových papírových náušnic jhumka v bílé barvě pro každou příležitost. Tyto jhumky jsou vyrobeny z bílého papíru a poté natřeny černou barvou. Drobný design vypadá velmi úchvatně. Použití stříbrného květu nahoře je také jedinečným zvratem. Ty ženy, které jsou profesionální a rády se účastní kancelářských večírků, pak tato bude vždy dobrou volbou.

7. Lustr Jhumkas:

Lustr Jhumkas

Zde jsou skvělé lustrové styly quilling šperků jhumkas, které budou mluvit o městě, když je budete nosit. Sedmivrstvé drobné jhumky jsou skvělé svými jasnými barvami. Bílé hlavní jhumky tomu dodávají punc jedinečnosti. Pokud máte holčičku, pak si pořiďte tento design jhumky pro její školní školní funkce a to je také nejlepší pro festivalové sezóny.

8. Twin Layered Jhumkas:

Twin Layered Jhumkas

Jedná se o quilling jhumkas nové designy, které obsahují dva jhumkas ve vrstvené módě. Takže tyto jhumky v černé barvě vypadají velmi elegantně a chladně spolu se zlatými korálky. Na konci jhumkas visí také malý korálek. Toto je tmavě černá tmavá jhumka, která bude dobrou volbou pro vaši drahou polovičku, darujte ji ve zvláštní nebo příležitostný den.

9. Opeřený Quilling Jhumkas se Stud:

Opeřený Quilling Jhumkas se Stud

Vyzkoušejte tyto modře opeřené quillingové techniky, abyste získali ty nejlepší náušnice. Tyto quillingové jhumky s cvočky jsou ideální pro všechny příležitosti i pro běžné nošení. Modrá vypadá velmi velkolepě a úžasně. Můžete je získat také v různých jiných odstínech. Pokud máte designérské modře zbarvené saari, pak je tento krásný jhumka i na párty.

10. Visící Jhumkas:

Visící Jhumkas

Tyto ručně vyráběné papírové růžové visící jhumky jsou to nejlepší, co můžete koupit. Jsou vyrobeny z krásného růžového barevného papíru a růžových korálků. Visací design můžete získat také v různých velikostech. To je upřednostňováno vysokoškolačkami a rádi je používají i na západních outfitech.

11. Kulatá smyčka Jhumkas:

Kulatá smyčka Jhumkas

Zde jsou papírové quillingové náušnice jhumkas černé barvy se zeleným kontrastem. Zelený kontrast je tvořen kulatou smyčkou, která má kolem sebe bílé korálky. To je velmi dobrý šperk, který se dobře hodí k modernímu oblečení. Zelené a černé barevné jhumky dodávají svěží vzhled každé ženě.

12. Bell Style Jhumkas:

Bell Style Jhumkas

Tyto roztomilé zelené zvonky ve stylu zvonu jsou to, co potřebujete pro každodenní použití. Malé korálky spojené dohromady, které visí na jhumkách, vydávají pěkný zvuk zvonku. Můžete je získat v různých barvách, které se hodí k vašemu outfitu. Tenhle zeleně zbarvený bude dobrou volbou na džíny a topy, můžete je použít na každodenní použití.

13. Těžké Jhumky:

Těžké Jhumky

Udělejte svůj svatební outfit elegantnějším s těmito těžkými stylovými jhumkami v červené barvě. Červené jhumky jsou ozdobeny zlatými korálky a zlatými kousky ve složitém designu. To je velmi tradiční kus náušnice, který se dobře hodí k indickému oblečení. Pokud chcete něco rajasthanského vzhledu, pak to bude pěkný nápad v těžkém stylu vzorů.

14. Fancy Jhumkas:

Fancy Jhumkas

Zde je velmi efektní styl jhumkas, který budou všechny dívky rády nosit. Zde použité světlé barvy vytvářejí nádherný pastelový papír. Jhumky jsou na smyčce ozdobeny také srolovaným papírem. To mu dává úplně jiný styl.

15. Kamenné hroty Jhumkas:

Kámen posetý Jhumkas

Udělejte si další výlet fantastickým s párem těchto kamenných hřebenů. Zelené jhumky jsou přilepené bílým kamenem, který ve světle jasně září. Zlaté korálky také vypadají velmi velkolepě.

Vyzkoušejte tyto krásné papírové quillingové jhumky, které jsou vyrobeny z různě barevného papíru. Jhumkas jsou tradiční styly, které vypadají hezky s korálky, kameny a jasnými barvami. Když plánujeme darovat své ženě nebo přítelkyni svého blízkého tenkrát, tento typ náušnic je nejlepším způsobem, jak vyjádřit své pocity, je to nejlepší nápad, jak obdarovat své drahé. Den svatého Valentýna je nejlepší dárek; v tomto vzoru quillingových náušnic získáte další kolekce. Personalizované náušnice budou také vždy dobrou volbou.