Náušnice

15 krásných designů zlatých a diamantových náušnic

Puzetové náušnice jsou pravděpodobně něco, co jste respektovali, ale nikdy jste neměli úplnou výzvu připojit se k vašemu outfitu. Možná jsou součástí vašeho pravidelného vzhledu? Napichovací náušnice jsou základní a komplexní. Pro ty, kteří se nestarají o velké obruče, jsou čepy nejbezpečnější a nejúžasnější volbou. Náušníky do uší, které jsou dostupné v pozoruhodném sortimentu plánů, odstínů a materiálů, lze odnést jak v západním, tak v indickém oblečení.

náušnice

Kromě toho je několik obručí z drahých kamenů nezpochybnitelnými požadavky pro každou ženu. Co takhle zjistit, jaké nejtrendovější a nejlepší perlové obruče mohou ženy nosit v roce 2016?

Náušnice cvočky pro dívky:

Zde je seznam 15 modelů roztomilých napichovacích náušnic ve zlatě, stříbře a diamantu. Můžete vybrat.

1. Stříbrné náušnice Modest Triangle:

Skromné ​​trojúhelníkové náušnice

Tyto drahé obruče zdůrazňují geometrický menší než normální nepatrný trojúhelník. Tyto cvočky jsou sloupky ze stříbra 925 a tento okouzlující geometrický malý trojúhelník bude doprovázet záda ze stříbra 925. Obruče jsou nádherně broušené, lehké a ideální pro každodenní použití.

2. Šperky z drahokamů labradoritových náušnic:

Šperky z drahokamu, labradoritové náušnice

Tyto malé a bohaté obruče vytvářejí oslnivé kousky labradorských ozdob. Labradorit je šokující normálně se děje průsvitný tmavý drahokam s modrým a zlatým zábleskem, který se pohybuje po kameni. Jsou krásným dárkem k narozeninám, vzpomínce nebo Vánocům nebo jako rozšíření vašich vlastních setkání drahokamů.

3. Stříbrné náušnice s nádhernými květinami:

Stříbrné náušnice s nádhernými květinami

Tento malý kousek vás bezpochyby zaujme velkým počtem lidí. Puzetová náušnice zvýrazňuje květinový design, odlitek ze stříbra 925, osazený safírovým zirkonem, posetý úžasnými krystaly. Oblečte si své úžasné plesové společenské šaty s tímto kouskem.

4. Nejlepší diamantové náušnice:

Nejlepší diamantové náušnice

Co kdybychom začali základy? Bezchybná, dokonalá, neustále dokonalá, obruč z drahých kamenů je výsadou sekce pro obecně dámy. Základní, nestárnoucí a bohaté, tyto kulaté broušené hřeby z drahých kamenů se dodávají v mnoha velikostech, od drobných. Set v 14K bílém zlatě, vaše žena může nosit tyto nádherné šperkové obruče kdekoli. Šroub na zádech je bezpečně připevní k jejím krásným klapkám.

5. Nejlepší diamantové náušnice cvočky s perlou:

Nejlepší puzetové náušnice s perlou

Vaše výjimečná žena bude mít skvělý čas přijímat tyto nádherné obruče z drahých kamenů a perel. Umístěné ve 14karátovém žlutém zlatě, vedou dvě čisticí ohyby hrotů kulatých drahých kamenů dolů k lesklé oválné perlové kapce, podobné místu na výkřiku. A co víc, jednotlivci budou pozitivně křičet nad vaší schopností dávat požehnání, protože budou respektovat jedinečný dárek vaší miláčky od vás.

6. Černé náušnice Akoya Pearl Stud ve zlatě:

Perlové černé náušnice Akoya ve zlatě

Tyto jednoduché, ale vkusné cvočky zvýrazňují tmavé perly Akoya. Pruhy na hřeby jsou vyrobeny ze 14karátového žlutého zlata a zajištěny úlovky motýlů.

7. Náušnice ze stříbra 8 mm:

Stříbrné náušnice s kuličkami 8 mm

Je to skvělá kombinace stříbrných cvočků, které dodají každému outfitu punc kvality. Je pravděpodobné, že předvádíte přetékání kanceláří, ale kvůli nošení obručí mohou být malé kameny velmi vhodné pro pracoviště.

8. Designové náušnice cvočky:

Designové náušnice cvočky

Raný typ obručí pro pronikavý vývoj a navíc dámy dodnes, tento tvar je stále zvláště předepsán v převládající cestě od VIP k identitě lidí. Materiál lze vytvářet od šperku po kov nebo polocenné kameny. Hoop cvočky jsou vhodné v podstatě pro každou událost, jen si můžete vybrat odstíny a spojit se s cvočky, což jsou rozumné šrouby.

9. Klenotnické náušnice s kruhovými náušnicemi:

Diamantové náušnice s kruhovými náušnicemi

Tento specifický druh obručí lze nosit na všech stranách nebo jen na jedné straně, závisí na identitě a stylu každého jednotlivce. V současné době existují různé styly k procházení, existuje poněkud nepolapitelný, stínující nebo druh zásnubního drahokamu. Druhy rad jsou rovněž v podstatě přizpůsobeny, což bude vždy zahrnovat tvar prstenu na základně, který bude třeba vzít v úvahu nebo mít jakýkoli účinek.

10. Designové náušnice Šperky Šperky:

Designové náušnice Šperky Šperky

Lukrativní nadměrně četná rozhodnutí pro lidi z postav lokalizovat nejoblíbenější motivy obručí. Toto je jeden s ohledem na obruče, nicméně mnoho zachránců to považuje za nejvíce podporované. Příznivá poloha na rámu je, že nyní máte značnou míru rozhodování, různé kvality návrhů, s mnoha položkami, které mohou být motivy lebky nebo motivy hovořící k tvorům, které jsou vyryty bílým stínováním omezení tmavých světel. Testovací obruče zdobené povrchy jsou navíc četným mladistvým srdcem

11. Dámské hřeby ve žlutém zlatě:

Dámské kuličkové hřeby ve žlutém zlatě

Lesklé a nádherné, tyto nádherné 14karátové žluté zlaté obruče budou zahrnovat dotek tradiční vkusnosti vašeho vzhledu. Každý hřeb zdůrazňuje výjimečně vyčištěnou kouli ze žlutého zlata umístěnou na přímém sloupku. Dynamické hřeby se dodávají v různých velikostech, aby bezchybně vyhovovaly vašemu stylu. Nádherné obruče zajištěné motýlkovými úlovky a doprovázející tmavou sametovou kapsu.

12. Oválné náušnice Diamond Cut:

Diamantové náušnice oválného střihu

Skvěle vyrobený výběrem cenného kovu, tato vynikající koordinovaná shoda obručů se vrací se zajištěnými sloupky pro nejextrémnější útěchu a může být upravena podle vašich správných údajů tak, aby pro každou obruč byla použita napodobenina drahokamu o velikosti až 3 karátů..

13. Kulaté náušnice Diamond Halo s odnímatelnými bundami:

Kulaté náušnice Diamond Halo s odnímatelnými bundami

Tyto skvělé cvočky na šperky mají s odnímatelným korónovým kabátem z drahých kamenů dvojnásobnou povinnost. S plným karátem lesku může vaše zlatíčko zvýšit postavu vkusu nošením základních cvočků s okrajem z drahokamu z koruny. Tento skvělý hřebčín, zasazený do 14k žlutého zlata, si bude vážit.

14. Design zlatých náušnic ve tvaru hvězdy:

Zlatý design náušnic ve tvaru hvězdy

Jedná se o zbrusu nový zápas šperků ze silného 10k žlutého zlata. To všechno jsou poctivé k dobrotám bílé kulaté nádherné šperky v nepostřehnutelném jasném nastavení na cvočcích s jeho pozoruhodným obrysem, je zajištěno, že si vyžádají určitou pozornost.

15. Obdélníkové náušnice:

Obdélníkové napichovací náušnice

Tyto úžasné obruče zdůrazňují obdélníkový tvar, který je uctíván zářivými, čirými kubickými zirkony. Malý obrys měřítka působí elegantním dojmem.

Puzetové náušnice obsahují ohromující třpyt a nádheru, což je převaha tohoto mírně nového střihu. Tyto cvoky jsou oznámením agregátní vkusnosti a možná i zhýralosti. Pokud chcete dát své paní požehnání, které si bude vždy pamatovat, jsou tyto úžasné obruče naprosto ideálním dárkem.