Náušnice

15 jednoduchých a nejnovějších platinových náušnic pro muže a ženy

Platinové náušnice jsou jedním z nejžádanějších ozdob ženy, protože jsou velmi lehké a lze je stylizovat na jakýkoli druh oblečení, který si přejete. Tyto typy náušnic jsou ideální pro dospívající dívky, ženy středního věku mají oslnivý a diva vzhled. Platinové náušnice vypadají módně a trendy kdykoli a jsou stálezelenou ozdobou, která nikdy nevyjde z módy.

platinové náušnice

Platinové náušnice s obrázky:

Okouzlující design těchto náušnic je exotický a je ideální i pro jakýkoli typ příležitosti. Pojďme se podívat na 15 nejlepších návrhů platinových náušnic:

1. Platinové náušnice Šumivé Whorl:

Šumivé platinové náušnice

Whorl je kruhová uspořádání jakéhokoli tvaru, jako je květ nebo list nebo cokoli ve tvaru cívky. Tato platinová náušnice je velmi umělecky vytvořená v krásném tvaru, takže vypadá jedinečně. V horním okraji náušnic jsou vyraženy malé diamanty, které vypadají královsky. Je malé velikosti, ale při nošení vypadá nádherně a vypadá módně a trendy.

2. Platinové náušnice ve tvaru 18k zlaté hvězdy ve formě oxidované šampaňské barvy:

Platinová náušnice ve tvaru 18k zlaté oxidované šampaňské barvy

Platinové náušnice jsou k dispozici také v oxidované formě. Zde je něco jedinečného a exkluzivního kusu náušnice pro vás. Tyto náušnice jsou vyrobeny ze 18 karátového zlata a mezi náušnicí byl navržen tvar hvězdy, ze které je vidět měsíc. Měsíc má barvu šampaňského, celý koncept této náušnice je úžasný a úžasný. Tyto typy náušnic vypadají skvěle na teenagerech nebo na kolážových dívkách, což jim dodává skvělý vzhled.

3. Náušnice z clusterového uzlu Platinové diamanty:

Clusterový uzel Platinové diamanty napichovací náušnice

Protože diamanty vždy vypadají elegantně a královsky a lze je bez váhání nosit v jakékoli oblasti života. Tato náušnice má styl klastrových uzlů na všech okrajích, takže vypadá úchvatně a odlišně od ostatních. Tento typ náušnic je ideální k nošení do kanceláře, protože je lze nosit i bez obav denně.

4. Jednoduché platinové náušnice ve tvaru listu:

Jednoduché platinové náušnice ve tvaru listu

Protože list je spojen s přírodou a symbolizuje život a výživu, charakteristiku ženy. Jako žena nebo ženy spojují podobné vlastnosti a tyto typy jednoduchých, ale elegantních platinových náušnic vypadají nádherně a úchvatně.

5. Platinové náušnice s diamanty Set Channel:

Platinové náušnice s diamanty nastavenými do kanálu

Způsob, jakým jsou diamanty osazeny na těchto nádherně tvarovaných platinových náušnicích, se označuje jako nastavení kanálů diamantů. Náušnice byly velmi umělecky tvarované a jsou perfektní nebo pro jakoukoli skupinu a příležitosti. Kdokoli může tyto krásné náušnice stylově nosit a působit na ostatní a vypadat hezky a okouzlující.

6. Oválné diamantové platinové kruhové náušnice:

Diamantové platinové kruhové náušnice ve tvaru oválu

Platinové kruhové náušnice jsou velmi běžné a trendy a nacházejí se v mnoha tvarech a velikostech. Tato náušnice má oválný tvar a mnoho žen miluje každodenní nošení. Tyto kruhové platinové náušnice oválného tvaru vypadají pozoruhodně, protože na nich jsou osázeny oslnivé diamanty. Náušnice lze nosit jako hezké kancelářské oblečení a vypadají skvěle i u mladých lidí.

7. Platinové náušnice ve tvaru srdce pro dívky:

Platinové náušnice ve tvaru srdce pro dívky

Přicházejí stylové platinové náušnice pro mladé dívky. Náušnice mají řadu závěsů ve tvaru srdce, které padají shora až do konce velmi jedinečným způsobem. Díky těmto typům náušnic vypadáte skvěle a trendy a můžete je kombinovat s jakýmkoli druhem oblečení, které dáváte přednost.

8. Platinové náušnice Multi Drop:

Platinové náušnice Multi Drop

Dlouhé náušnice dodají vašemu vzhledu prodloužený vzhled. Tato platinová náušnice má vrstvy hvězdných motivů pověšené velmi krásným a uměleckým způsobem. Tyto typy náušnic jsou perfektní, pokud se nosí večer nebo na jakýchkoli cool večírcích. Poskytne vám oslnivý pohled a přiměje vás mluvit o večírku.

9. Jednoduché platinové náušnice:

Jednoduché platinové náušnice

Některé ženy raději nosí jednoduché náušnice, takže tyto náušnice jsou pro ně ideální. Tento typ náušnic vypadá jednoduše, ale také elegantně a elegantně. Náušnice může nosit každá věková skupina žen a hodí se pro každou příležitost.

10. Platinové náušnice ve tvaru obruče pro muže:

Pánské platinové náušnice ve tvaru kříže

Muži si velmi dávají záležet na svém vzhledu a nosí věci, které vyhovují jejich osobě. Platinové náušnice vypadají skvěle. Na této náušnici je vyražen malý křížový tvar, který dodává této kruhové náušnici exkluzivní vzhled.

11. Oxidované dvojité kapkové platinové náušnice pro dospívající:

Oxidované dvojité kapkové platinové náušnice pro dospívající

Platinové náušnice jsou také k dispozici v oxidované formě; rezavý vzhled vypadá fantasticky a krásně. Tento typ náušnic se zdá být velmi stylový a vypadá a okouzluje jejich osobnost. Tyto náušnice vypadají dobře, když je nosíte s džíny a tričky a budete vypadat elegantně večer.

12. Oslnivá starožitná platinová Jhumka s perlami:

Oslnivá starožitná platinová jhumka s perlami

Jhumka’s jsou velmi tradiční náušnice a nosí se desítky let. Zlepšuje vzhled ženy a činí ji atraktivnější a hezčí. Jhumkas vypadají velmi úžasně, pokud jsou nošeny s etnickým oblečením. V této platinové náušnici jsou diamanty posety všude kolem a dolů visí zářící perly, takže to vypadá božsky a báječně.

13. Svatební platinové náušnice:

Svatební platinové náušnice

Pro každou ženu je její svatební den tím nejdůležitějším, protože se chystá zahájit novou cestu svého života, takže se chce diva a dokonce i od ostatních. Platinové a diamantové náušnice se perfektně hodí k jejímu dnu.

14. Platinové náušnice s barevnými slzami:

Barevné platinové náušnice Drop

Platinové náušnice Teardrop jsou nejtypičtějším ornamentem, ale velmi exkluzivní a liší se od ostatních. Tyto platinové náušnice mají zavěšené barevné krystaly, což z nich činí nejnapínavější a nejhezčí náušnice pro mladé dívky. Je velmi snadné jej přenášet a jsou k dispozici také v různých provedeních a vzorech.

15. Platinové náušnice ve tvaru motýla pro děti:

Platinové náušnice ve tvaru motýla pro děti

Poslední, ale nejrozšířenější formou náušnic, jsou tyto platinové náušnice ve tvaru motýla pro malé děti. Když se starší chlubí vlastní módou a stylem, proč by tedy děti měly zůstat pozadu? Motýli se hrnou z jednoho místa na druhé a jsou velmi nevinní, podobně jsou děti stejné postavy. Malé hezké a exkluzivní náušnice se tak perfektně hodí k jejich malým uším.

Platinové ozdoby a šperky jsou jednoduché, ale mají jiskřivý a exotický vzhled. Náušnice vypadají elegantně a vypadají skvěle a trendy. Tyto typy náušnic nosí muži i ženy všech věkových skupin. Náušnice jsou velmi poutavé a snadno mohou upoutat pozornost ostatních, čímž se stanete centrem přitažlivosti. Nyní si můžete vybrat náušnice podle svého stylu a vkusu a chlubit se módou a působit dojmem před svými přáteli a kolegy.