Narozeninové dárky

Pozdní narozeniny přání: 40 nejlepších opožděných Happy Bday Msgs

Zapomněli jste popřát svým blízkým k narozeninám? Cítíte se strašně trapně? Spolu s pocitem viny můžete také čelit hněvu jejich hněvu. Jak se tedy můžete vyhnout problémům? Tím, že jim popřejete Pozdní Všechno nejlepší k narozeninám ve svém vlastním stylu! Řekněte to nahlas a jasně, že to nebylo záměrné a stále se o ně staráte.

Ačkoli jsou tyto zprávy odesílány po skutečném datu narozenin, určitě zapůsobí na osobu a make -up pro zpoždění. Pamatujte, že je lepší pozdě než nikdy! Abychom vám pomohli lépe vyjádřit vaše emoce, sestavili jsme tato krátká a sladká opožděná přání k narozeninám, omluvné citáty a textové zprávy. Jednoduše použijte tyto řádky, přidejte své vlastní jméno a osobní kontakt, abyste znovu posílili své vztahy!

opožděná přání k narozeninám

Opožděná přání k narozeninám pro všechny:

Tato jednoduchá opožděná přání k narozeninám můžete použít pro své přátele, kolegy nebo jiné vztahy. Jsou rámcově generovány tak, aby vyhovovaly všem obecně:

 • I když vám tato zpráva přijde trochu pozdě, přání, které přináší ke štěstí, je dobré každý den. Tady ti přeji opožděné všechno nejlepší k narozeninám!
 • Je mi velmi líto, že jsme zapomněli na váš speciální den, proto prosím přijměte toto opožděné přání k narozeninám v duchu, v jakém je dáno. Doufám, že vaše narozeniny byly neuvěřitelné … stejně jako vy.
 • I když jsem o míli minul vaše narozeniny, doufám, že jste je oslavili s úsměvem. Přeji hodně opožděné všechno nejlepší k narozeninám.
 • Přestože je mé narozeninové přání příliš pozdě, moje nejlepší přání pro vaše zdraví a štěstí jsou dobré 365 dní v roce. Doufám, že jsi měl všechno nejlepší k narozeninám.
 • Narozeniny jsou výjimečné dny, ale vy jste každý den výjimeční. Všechno nejlepší k narozeninám. Doufám, že vaše narozeniny byly nádherné!

Legrační opožděné narozeninové výroky:

Je v pořádku přijít pozdě a je v pořádku to přijmout zábavnou formou! Použijte velkorysou dávku humoru, aby se znovu usmáli a odpustili vám, že jste přišli o své narozeniny. Pojďme jim tedy zlepšit náladu těmito vtipnými slovy pro opožděná přání k narozeninám:

 • Promiňte, zapomněl jsem vaše narozeniny! Kdykoli stárneš, nějak zapomínám. Přijměte prosím moje nejlepší přání k narozeninám!
 • V den vašich narozenin jste ode mě neslyšeli kvůli technickému problému. Můj mozek selhal. Všechno nejlepší k narozeninám – doufám, že to bylo skvělé!
 • Zapomněl jsi mi připomenout, abych nezapomněl na tvé narozeniny. Ale neboj se, odpouštím ti. Ale vážně, všechno nejlepší k narozeninám!
 • Pokud byste museli přijmout úplatek, abyste někomu odpustili, co by to bylo? Řekněte mi to rychle, protože vám musím popřát všechno nejlepší k narozeninám.
 • Jejda, jdu pozdě. Alespoň jsem na to úplně nezapomněl. Opožděné přání k narozeninám!

Všechno nejlepší k opožděným narozeninám – podle osobních, osobních a profesních vztahů:

Ať už se jedná o romantickou omluvu vaší milence nebo opožděný citát k narozeninám vašemu blízkému příbuznému, máme pokryté všechny vaše vztahy. Spolu s odesláním vřelých přání mohou některé z těchto řádků vyvolat příjemné vzpomínky a nálady k narozeninám. Pokud vám tedy chybí slova, není absolutně nutné si lámat mozek! Jednoduše si projděte tento seznam opožděných narozeninových výroků, pošlete jej spolu s dárkem a počkejte na jejich reakce:

Zprávy velmi pozdních narozenin:

1. Toto narozeninové přání je tak pozdě, mohl bych ti také popřát brzké všechno nejlepší k příštímu.

 • Komu můžete poslat: přátelé, bratranci, blízcí známí
 • Věková skupina: 15-70 let

2. Vím, že jsem trochu pozdě na to, abych ti poslal své přání k narozeninám, ale nechci si nechat ujít příležitost popřát ti skvělý život dopředu!

 • Komu můžete poslat: přátelé, příbuzní
 • Věková skupina: 15-60 let

3. Možná jsem zmeškal přání k tvým narozeninám, ale věř mi, nestává se to více než jednou za rok. Užijte si úžasné Pozdní narozeniny!

 • Komu můžete poslat: přátelé, sourozenci, vzdálení příbuzní
 • Věková skupina: 15-60 let

A. Pozdní přání k narozeninám pro přítele a nejlepšího přítele:

4. Není kam spěchat vám přát; Každopádně jsem tvůj pravý přítel. Opožděně Všechno nejlepší k narozeninám, Buddy. Doufám, že jste se zúčastnili těžce.

 • Věková skupina: 15-50 let (mužský přítel)
 • Možnosti dárků: Pivní hrnek, vstupenky na zápasy, upomínkové předměty atd.,

5. Jako bychom nikdy nebyli včas na vysoké škole, kvůli nepořádku, kvůli projektům, jak můžete očekávat, že tu budu včas? Pozdě všechno nejlepší k narozeninám, můj milý příteli.

 • Věková skupina: 20-50 let (přítelkyně)
 • Možnosti dárků: Stacionární, Malé drobnosti, Květiny

6. Ach, zlato, udělal jsem to znovu. Uplynuly tvoje narozeniny a já to zmeškal, příteli! Všechno nejlepší k narozeninám!

 • Věková skupina: 20-45 let

7. Když jsem cítil, že můj život je organizovaný, úplně jsem zmeškal tvé narozeniny! Jsi skvělý přítel a cítím se strašně kvůli své zapomnětlivosti. Odpusťte mi prosím a vezměte v úvahu moje opožděná přání k narozeninám!

 • Věková skupina: 25-75 let

8. Všechno nejlepší k opožděným narozeninám mému milému příteli. Na Zemi se nemohu omluvit za zmeškání vašich narozenin. Je mi líto. Doufám, že mi to můžeš odpustit.

 • Věková skupina: 20-40 let

B. Zprávy k narozeninám pro milence, přítele, přítele, přítelkyni, manžela a manželku:

9. Byl jsem tak zaneprázdněn snění o tobě, že jsem zapomněl tvé narozeniny. Odpusťte prosím tuto romantickou chybu. Opožděné přání k narozeninám.

10. Musíš mi říct, jak špatně jsi se cítil, když jsem zmeškal tvé narozeniny, protože ti teď dám tolik polibků. Opožděné přání k narozeninám.

11. Zapomněl jsem narozeniny svého přítele/přítelkyně/manžela/manželky – den, který je pro mě výjimečnější než mé vlastní narozeniny. Taková je ironie mého života. Všechno nejlepší k narozeninám.

12. Zapomněl jsem tvé narozeniny, ale nikdy jsem nezapomněl říct, že tě miluji. Teď mi řekněte, na čem záleží víc? Všechno opožděné narozeniny mému příteli/přítelkyni/manželovi/manželce.

13. Vypadáš žhavě, když jsi šťastný, žhavější, když jsi naštvaný, a nejžhavější, když máš odpouštějící náladu. Rozzlobil jsem tě, ale chci, abys mi odpustil, abys mohl být tím nejžhavějším já. Opožděné přání k narozeninám.

C. Jak se omluvit za opožděná přání matce, otci a blízkým vztahům:

Matka:

14. Díky, mami! za to, že je páteří člověka, kterým jsem dnes. I když mi to chybělo, vždy jsem se těšil na váš speciální den. Všechno nejlepší k narozeninám, milá matko!

15. Chtěl jsem být první osobou na této zemi, která ti popřeje všechno nejlepší k narozeninám, ale bohužel mi to úplně chybělo. Přijměte moji omluvu, mami. Doufám, že vaše oslava byla zábavná.

Otec:

16. Víte, že máte ve zvyku neustále zapomínat na narozeniny lidí. No, jako otec, jako dítě! Všechno nejlepší k narozeninám, tati!

17. Tati, nikdy nezapomenu na tvé narozeniny, i když jsem ti zapomněl včas poslat přání. Doufám, že jste si svůj speciální den užili naplno. Přeji vám ty nejlepší roky.

Strýček, teta:

18. Nejdražší strýčku, nemůžu uvěřit, že jsem ti zapomněl popřát k 40. narozeninám! Ale uvědomuji si, že už ti bylo 40! Doufám, že jsi měl skvělý den!

19. Drahá teto, jak se každým dnem mílíš, myslel jsem si, že si uložím svá přání k narozeninám, abych navždy udržel tvoje mladé. Není to moje zapomnětlivost, ale bezpodmínečná láska k tobě, kvůli které mi chybí tvůj den.

20. Jak jsem mohl zapomenout na tvé narozeniny? Musí to být proto, že vypadáš, jako bys od posledního nezestárl ani den! Opožděné všechno nejlepší k narozeninám, strýčku/tetičce!

D. Bratr, sestra, švagr, švagr (Bhabhi):

21. Vím, že ti přeji všechno nejlepší k narozeninám, ale moje se brzy objeví a pomsta je sladká. Nebude mi to vadit, slib! Všechno nejlepší k narozeninám brácho!

22. Nyní, když přání všech ostatních k narozeninám vyprchala, je tu ode mě jedna velká velká! Všechno nejlepší k narozeninám sestra/bratr!

23. Jak jsem mohl zapomenout na narozeniny svého švagra/bratra/sestry? V žádném případě! Technicky si to pamatuji, ale ve špatný den! Doufám, že jsi skvělý!

24. Omlouvám se, Bhabhi, že ti přál pozdě na tvé narozeniny! Určitě požádám svého bratra, aby to za mě kompenzoval!

25. Nejsem tak pozdě, abych ti popřál všechno nejlepší k narozeninám, jen jsem nechtěl být první, kdo ti připomene, že stárneš. Všechno nejlepší k narozeninám, sestra/bratr!

E. Prarodiče:

26. Nikdo nemůže chtít, aby ve svém životě měl lepšího člověka, než jsi ty. Všechno nejlepší k opožděným narozeninám, nemůžu se dočkat, až tě zase uvidím, Grand Pa/Grand Ma.

 • Nápady na dárky: fotorámečky, květiny

27. Dědečku/babičko, za ty roky jsi pro mě udělal tolik, tak doufám, že jsi měl dobré narozeniny. Až tě uvidím, dám ti největší objetí a líčení pro pozdní přání!

 • Nápady na dárky: Obrazy, personalizované pozdravy, ručně vyráběné karty

F. Syn, dcera, vnučka, velký syn, synovec, neteř:

28. Vypadá to, že mě můj věk dohání, má drahá! Odpusťte mi prosím mou zapomnětlivost a přijměte má vřelá přání spolu se zvláštním dárkem.

 • Tipy na dárky: hodinky, peněženka, šaty atd.,

29. Byli jsme příliš zaneprázdněni počítáním počtu dní, které uplynuly, protože ses narodil. Omlouváme se, že jsme vám uprostřed chaosu zapomněli popřát! Mít před sebou požehnaný a blažený život!

30. Vím, že jsem trochu pozadu na oslavu vašeho zvláštního dne. Možná je důvod, že žijete velmi rychlý život a ten můj je trochu pomalejší.

G. Šťastná opožděná přání učitelům, týmovým kolegům, zaměstnancům atd.:

Učitelé:

31. Promiňte, pane/paní! Nevěděl jsem, že jsi měl včera narozeniny! Mám štěstí, že vás mám jako svého učitele, a doufám, že jste si to skvěle užili!

32. Vážený pane/paní, naučili jste nás přijmout naše chyby a požádat o odpuštění. Zapomněl jsem tvé narozeniny a žádám o odpuštění. Přijměte prosím mou omluvu spolu s mými vřelými opožděnými přáními k narozeninám!

33. Všechno nejlepší k narozeninám nejúžasnějšímu kolegovi všech dob! Děkujeme za všechny vaše příspěvky a přejeme vám krásný rok!

34. Přestože vám opožděně přeji všechno nejlepší k narozeninám, chci si udělat chvilku, abych ocenil vaši spolupráci a podporu, díky níž byl náš projekt obrovským úspěchem!

H. Pozdní přání k narozeninám dětem a kojencům:

35. Vím, že jsi čekal na můj dárek v den tvých narozenin! Ale musel jsem pro vás sehnat ten perfektní, a tak to nějakou dobu trvalo! Toto je něco zvláštního pro úžasné dítě všech dob!

 • Věková skupina: 3-13 let
 • Možnosti dárků: Hračky, nadýchané panenky, sady herních aktivit

36. Můj rozkošný malý Munchkin! Jak jsem mohl zmeškat vaši oslavu 1. narozenin? Přeji vám ten nejradostnější život a hej, uvnitř je něco pro vás…

 • Možnosti dárků: Dětské hračky

37. Ty vole! Promiňte, zmeškal jsem vaše narozeniny! Věř mi, já to vynahradím a nechám tě pokračovat ve svém zlobivém já ještě pár dní! Opožděné šťastné 2./3./4./5./6./7./10. narozeniny!

38. Můj Kiddo už není tak malý! Vím, že s tebou stárnu, a tak prosím přijmi mé opožděné přání k 13. narozeninám, milý teenager!

39. Teď, když ti je 18, už nejsi dítě! Takže jsem si myslel, že počkám, až si ty poslední chvíle užiješ jako dítě, než dospělost převezme vládu. Opožděné všechno nejlepší k narozeninám!

40. Jelikož jsi měl těžké rozhodování o tom, jestli jsi dítě nebo dospělý, rozhodl jsem se pozastavit svá přání, dokud se neusadíš. Všechno nejlepší k 20./23./25. narozeninám

To jsou některé duchaplné a emocionální fráze, které vám určitě zajistí odpuštění za zmeškání narozenin! Život vám nedává druhé šance! Nedělejte z toho tedy zvyk a místo toho si v telefonu nastavte připomenutí. Můžete je dokonce přidat na Facebook, což vám dává připomenutí narozenin. Možná nemáme skvělou paměť, ale určitě máme „chytré“ východisko!