Narozeninové dárky

9 úžasných dárků k 30. narozeninám, které můžete prezentovat odlišně

30 let je pro život každého člověka tím nejdůležitějším. Jsou to roky, kdy si člověk začne naplno užívat svůj život – a proto dárky v tomto věku musí být víc než jen být speciální. Musí to být také špičkové a chladné. Lidé ve věku 30 let si užívají narozeniny jinak než ve věku 50, 60 nebo dokonce 75 let. Dárky se tedy musí také lišit. Tento seznam dárků k 30. narozeninám projde každým z nich a pomůže vám vybrat ten správný pro tuto vaši zvláštní osobu.

Nejlepší dárky k 30. narozeninám a nápady na dárek:

Najdeme zde zmíněných 9 nejlepších dárků k 30. narozeninám pro muže a ženy.

1. E-Reader:

E-čtečka

Hledáte nápady na dárky k 30. narozeninám? Pořiďte si tuto novou e-čtečku. Je k dispozici v různých barvách, má 7palcový displej a je vidět na přímém slunci. Je vodotěsný IPX8 a má také podporu Bluetooth. Na jedno nabití vydrží týdny a má dvě možnosti úložiště – 8 GB nebo 32 GB. Ušetřete papír, zachraňte stromy a darujte tuto čtečku elektronických knih.

2. Bezdrátová sluchátka:

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka budou vždy jedním z nejúžasnějších nápadů na dárek k 30. narozeninám vůbec. Jedná se o skutečná bezdrátová sluchátka bez takových kabelů mezi nimi. Poskytuje bezpečné a pohodlné nošení. Má rychlé nabíjení a 12hodinovou výdrž baterie. Odolný proti potu a vodě. Skvělé pro tělocvičny a běhání. Má také skvělý zvuk.

3. Bezdrátový reproduktor:

Bezdrátový reproduktor

Pokud vaše manželka nebo sestra ráda poslouchá hudbu, pak bude tento reproduktor pro ni jedním z nejunikátnějších dárků k 30. narozeninám. Má 5hodinový nabíjecí cyklus se skvělou kvalitou zvuku. Má velmi malý, kompaktní tvar a funguje přes Bluetooth. Může také ovládat hlasitost a telefonní hovor. Rozhodně jeden z nejhudebnějších nápadů na dárek k 30. narozeninám pro ni kdykoli.

4. Chytré hodinky:

Chytré hodinky

Tyto chytré hodinky budou jedním z nejkrásnějších dárků k 30. narozeninám pro muže. Všechny černé hodinky vypadají vodě a stříkající vodě. Má spoustu senzorů, jako je snímač světla a okolního prostředí, a také monitor srdečního tepu. Uzavřen v plném hliníkovém pouzdře a má sportovní pásek.

5. Notebook:

Notebook

Hledáte chytrý malý dárek pro svého otce nebo manžela? Notebook pro něj bude vždy jedním z největších nápadů na dárek k 30. narozeninám. Tento notebook je dodáván s procesorem Intel i7, 16 GB paměti, 512 GB úložiště a grafickou kartou AMD. Dodává se také plně zabudovaný v hliníkovém pouzdře se skvělou kvalitou sestavení a také pěkně vypadající obrazovkou. Absolutně jeden z nejlepších nápadů k 30. narozeninám pro něj.

6. Chytrý telefon:

Chytrý telefon

Všechny ženy milují iPhone. A proto to pro ni bude jeden z nejoblíbenějších dárků k 30. narozeninám – ať už je to vaše sestra nebo manželka. Má 5,8 palcový LED displej s 12 megapixely fotoaparátu. Má bezdrátové nabíjení a je také voděodolný. Objektiv fotoaparátu má také kryt ze safírového krystalu. Bude perfektní pro její každodenní potřeby.

7. Boty:

Obuv

Ženy mají touhu po botách, a proto je to pro ni jeden z nejdokonalejších dárků k 30. narozeninám – ať už je to vaše manželka nebo sestra. Je vyrobena z kůže a má také koženou podrážku. Velikost podpatku je přibližně 4 palce a bude perfektní botou pro vaše blízké.

8. Fotoaparát:

Fotoaparát

Pokud váš manžel miluje fotografování, bude tento fotoaparát pro něj jedním z nejkreativnějších dárků k 30. narozeninám. Má 24,2 megapixelů s plnoformátovým obrazovým snímačem. Má velmi dobrý kontrast a automatické ostření. Dokáže pořizovat velmi dobře vypadající videa a fotografie jako profesionál a bude skvělý i pro rodinné výlety.

9. Sluneční brýle:

Sluneční brýle

Sluneční brýle budou jedním z nejlepších nápadů pro 30. narozeniny pro muže. Je kompletně vyroben z kovu a má krystalovou čočku. Má také UV povlak a čočky jsou také připraveny na předpis. Vypadá také stylově a stylově. Perfektní nestárnoucí dárek pro každého muže.

Po nahlédnutí do výše uvedeného seznamu je jedna věc jistá – věk 30 je nejenergičtějším a technologicky nejdobrodružnějším okamžikem. Většina lidí ve věku 30 let je také velmi společensky aktivních. Proto darování osobě v tomto věku bude vyžadovat více gadgetů a cool, stylových věcí a méně dalších normálních věcí. A proto je zde tento seznam návrhů, se kterými vám pomůže.