Narozeninové dárky

9 nejnovějších dárků k 50. narozeninám a současné nápady pro ženy a muže

Mít 50. narozeniny je jako dát půl století nebo 50 běhů v kriketu. Budete spokojeni sami se sebou, ale vaše mysl vás bude vždy tlačit více do století. Totéž se děje v reálném životě. K 50. narozeninám se budete cítit živěji než kdy dříve a budete také energičtější. Také se změní váš výběr dárků – nebudete chtít totéž, co jste chtěli, když vám bylo 30 let. Proto vám tento seznam návrhů pomůže vybrat nejlepší dárek k 50. narozeninám pro vaše blízké.

Dárky k 50. narozeninám a současné nápady:

Najdeme zde kompilované top 9 dárků k 50. narozeninám pro ženy a muže.

1. Šátek:

Šátek

Tento šátek bude jedním z nejtvořivějších nápadů na dárky k 50. narozeninám. Tento šátek je zcela bez bavlny a jsou použity vysoce tkané materiály. Použitý materiál je také hustý a měkký. Může být použit pro lov, horolezectví nebo dokonce turistiku. Tento lehký šátek lze použít i v zimě.

2. Trička:

Trička

K dispozici v různých velikostech, tričko by bylo jedním z nejlepších nápadů na dárek k 50. narozeninám pro muže. Je vyrobena z materiálů zcela prvotřídní kvality a je velmi příjemná na dotek i na dotek. Rukávy jsou krátké a tisk je vysoce kvalitní – hladký, velmi jemný a má povrchovou úpravu, která vydrží déle. Rozhodně by to byl jeden z nejfunkčnějších dárků k 50. narozeninám pro muže v tomto věku.

3. Náramek:

Náramek

Pokud hledáte nápady na dárky pro ženy typu 50. narozeniny, pak už nehledejte. Pořídit jí náramek v barvě růžového zlata by byl skvělý každý den. Bylo do něj vloženo 14 karátů zlata spolu se skutečným diamantem a safírem? Bude vypadat nejen stylově a také jí udělá radost.

4. Hrníčky na kávu:

Hrnečky na kávu

Personalizovaný hrnek bude vždy tím nejunikátnějším dárkem k 50. narozeninám. Tento hrnek má 11 oz a je vyroben z keramiky. K dispozici je také velká rukojeť C, která ji drží hned. Je také vhodný do mikrovlnné trouby a myčky nádobí. Keramika je velmi odolná a tisk se provádí také vysoce kvalitním inkoustem.

5. Šperkovnice:

Šperkovnice

Klenotnice je vždy tím nejfantastičtějším dárkem k 50. narozeninám pro vaši matku. Tento box je vyroben z vysoce kvalitní kůže a měkkého sametu, který chrání vaše věci před jakýmkoli druhem poškrábání nebo poškození. Existuje mnoho přihrádek, kam si můžete uložit své cenné věci, a tento box je velmi přenosný a šetří také místo. Pokud má hodně šperků, bude to vážně jeden z nejdomyšlenějších dárků k 50. narozeninám pro vaši matku.

6. Fragrance Bottle:

Lahev vůně

Hledáte dárky k 50. narozeninám? Pořiďte si lahvičku s vůní. Tato plně originální vůně je vyrobena originálními designéry. Vůně je žluté barvy, která dodává parfému velmi jasný vzhled, velmi smyslný pocit a obrovské množství energie. Ideální k padesátým narozeninám každé ženy.

7. Kožené brašny:

Kožené brašny

Darování kožené tašky bude vždy tím nejúžasnějším nápadem k 50. narozeninám pro muže. Do této tašky se snadno vejde 16palcový notebook. Má extra polstrování ve všech kolech a je vyroben z prvotřídních materiálů. Ramenní popruh je velmi nastavitelný a na taškách jsou také různé druhy kapes, ve kterých můžete mít mobilní telefony, sluchátka atd..

8. Sedací souprava křesla:

Rozkládací sedací souprava

Tato pohodlná sedací souprava by byla jedním z nejlepších nápadů na dárek k 50. narozeninám, které můžete vymyslet. Dodává se s dobrou opěrkou nohou a odolnou ocelovou konstrukcí. Použitá kůže je vysoce kvalitní a houba má velmi vysokou hustotu. Polstrování je provedeno velmi dobře a loketní opěrky jsou velmi široké. Tato sedací souprava je také velmi velká. Vysoce odolný také.

9. Spojkové tašky:

Spojkové tašky

Hledáte dárek pro manželku k narozeninám? Tato krásně vypadající taška by pro ni byla jedním z nejúžasnějších dárků k 50. narozeninám. Tato taška, vyrobená z umělé kůže, vypadá velmi elegantně a má perfektní velikost. Ramenní popruhy jsou vždy odnímatelné a mají také zapínání na zip. Ideální doplněk k hezkým šatům.

Tento seznam rozsáhle prošel všemi hlavními oblastmi zájmu člověka ve věku 50 let. Dárkování však stále není snadné – než se rozhodnete správně, musíte znát záliby a záliby této skutečné osoby. Někdy to může být trochu matoucí, ale pokud udržíte své priority na místě a rozpočet správným způsobem, určitě najdete ten správný dárek pro tuto osobu.