Náramky

9 nejmódnějších růžových náramků pro dámy

Náramky byly považovány za jednu z nejmódnějších a nejdůležitějších ozdob, které nosí indické ženy. Náramky jsou od starověku neodmyslitelnou ozdobou a vypadaly pěkně na každé ženě. Náramky se nacházejí v mnoha provedeních a barvách a můžete se obléknout podle svého oblečení. Pokud je barva náramku růžová, která je považována za barvu lásky a soucitu, a tento barevný náramek také pomáhá léčit smutek a smutek. Růžové náramky jsou dokonce považovány za to, že zvyšují pocit lásky. Růžové náramky vypadají milostivě, když se nosí na jakékoli životní úrovni.

Různé typy růžových barevných náramků:

Podívejme se na top 9 návrhů horkých růžových náramků pro dámy v Indii:

1. Sada Glass Pink Bangle:

Sada skleněných růžových náramků

Tento typ skleněných náramků má při nošení nádech elegance. Vzhledem k tomu, že náramky jsou vyrobeny ze skla, vydává uklidňující zvuk, když se navzájem dotýkají. Ozdoby vyražené na náramcích zlepšují vzhled náramků v mnoha záhybech.

2. Ručně vyráběné růžové zardosi náramky s kundany:

Ručně vyráběné růžové zardosi náramky s kundany

Tento ručně vyrobený tmavě růžový náramek vypadá úžasně, když ho nosí mladé ženy na zápěstí. Náramek má na sobě složitou uměleckou práci zardosi s oslnivým kundanem vyraženým mezi tím, že mu dává královský a elegantní vzhled. Tento typ náramků je ideální pro všechny druhy večírků a příležitostí.

3. Růžové široké plastové náramky pro děti:

Růžové široké plastové náramky pro děti

Tento typ širokých plastových náramků vypadá velmi roztomilý na malých, protože mohou dokonce vypadat módní a stylové jako jejich starší. Vzhledem k tomu, že tyto náramky jsou plastové, nemůže při nošení na zápěstí způsobit žádné zranění. Je k dispozici také v mnoha barvách a jiných geometrických tvarech a ty nejmenší si mohou vybrat ten podle svého vkusu a módy.

4. Náramky z růžového hedvábného vlákna pro dívky:

Náramky z růžového hedvábného vlákna pro dívky

Náramky jsou vyrobeny z měkkých hedvábných nití a díky nim vaše zápěstí vypadá královsky a elegantně. Vzor proužků a světlé a tmavé kombinace dodávají náramkům krásný vzhled, takže je lze milostivě nosit při jakékoli příležitosti.

5. Náramky s tmavě růžovým květinovým designem:

Tmavě růžové květinové náramky

Tyto typy náramků jsou také známé jako „kadasy“, které obvykle nosí ženy ve středním věku, protože díky nim vypadají tradiční a etnické. Malé květiny jsou zdobeny kameny a zrcadlo uprostřed dává růžovému náramku při nošení atraktivní vzhled.

6. Jednoduché horké růžové indické náramky:

Jednoduché horké růžové indické náramky

Žhavé růžové náramky vypadají velmi jednoduše, ale vypadají úžasně, když se nosí na zápěstí s odpovídajícím oblečením. Nositele náramku si nemůže všimnout každé oko, a tak vám pomůže vytvořit si vlastní osobnost a styl.

7. Designer Pink Color Bangles:

Designové růžové barevné náramky

Náramek je navržen jako reshamová nit a zlatá nit omotaná po celém náramku mu dodává designový vzhled. Tento typ náramku je jedním z nejlepších způsobů, jak změnit svět podle svého vkusu a stylu.

8. Speciální růžové kovové náramky:

Speciální růžové kovové náramky

Tento typ růžových kovových náramků vypadá úžasně, když se nosí na večírcích, protože můžete označit svou módu v davu tím, že budete nosit takové jedinečné a nádherné věci. Náramek je vyroben z kovu a vypadá skvěle, když se nosí s jakýmkoli druhem oblečení, které nosíte.

9. Tradiční kámen a třpytky růžové náramky:

Tradiční kámen a třpytky růžové náramky

Tento typ náramku má tradiční, ale stylový vzhled. Na boku má široké náramky a tenké náramky a po celém náramku se třpytí, takže při nošení vypadá jedinečně a oslnivě. Kameny s hroty dodávají setu prskající efekt, takže vypadáte jedinečně od ostatních.

Růžový náramek zbožňují ženy všech věkových skupin a dokonce snadno přitahuje pozornost ostatních. Růžové náramky jsou k dispozici v kovech, jako je stříbro, měď, a dokonce i ze skla. Můžete si vybrat ten podle svého výběru a velikosti kapsy a získat elegantní vzhled.