Náramky

9 nejlepších odstínů černých náramků v módě 2021

Náramky nosí ženy po celá desetiletí, ale teď pozdě, vzaly prostor stylu a módě a dodaly ženě osobnost. Skutečně se říká, že náramek je nejlepší způsob, jak vyjádřit svůj styl, a můžete si také vytvořit vlastní prohlášení o stylu. Černá barva symbolizuje sílu a autoritu a říká se, že je to formální barva se znakem elegance a oblíbenou barvou žen všech dob, a proto jsou černé náramky vysoce ceněny a zbožňovány.

Různé typy černých barevných náramků:

Podívejme se na top 9 návrhů černých náramků:

1. Black Diamond Bangles:

Black Diamond náramky

Díky těmto typům náramků z černého diamantu s unikátním geometrickým tvarem vypadá při nošení nádherně. Jiskřivý efekt diamantu zaujme každé oko a budete vypadat odlišně od ostatních. Černý náramek lze nosit k jakémukoli druhu oblečení a díky němu budete vypadat jedinečně, když ho budete nosit na jakékoli párty.

2. Akrylové černé náramky s kameny:

Akrylové černé náramky s kameny

Tento typ náramku oceňuje pracující žena na každodenním používání jako velmi lehký. Náramky propůjčují zápěstí propracovaný vzhled a malé oslnivé kamínky dodávají rukám nositele větší kouzlo.

3. Jednoduché černé kovové náramky:

Jednoduché černé kovové náramky

Kovové náramky jsou velmi žádané, protože se velmi snadno udržují a jednou zakoupené lze použít i delší dobu. Tento náramek vypadá velmi jednoduše, ale při správném oblečení vypadá velmi elegantně. Náramky z černých kovů se nacházejí v mnoha formách, jako jsou neprůhledné, a dokonce se mohou oxidovat, což dává náramkům a jejich nositelům nový vzhled.

4. Široké černé křišťálové náramky:

Široké černé křišťálové náramky

Krystaly jsou označovány jako nesestříhané diamanty, ale jejich jiskření a lesk vypadají úžasně, když jsou vyraženy na černých náramcích. Náramky mají široký tvar, takže pokrývají vaše zápěstí a vypadáte nádherně a náramek se může pochlubit etnickým i západním oblečením. Náramek můžete nosit při jakékoli příležitosti bez zádrhelů a nechat lidi bez řeči.

5. Sada indických tradičních černých náramků:

Sada indických tradičních černých náramků

Náramky vám při zdobení dodají tradiční indický vzhled. Náramek je kombinací černých náramků a širokých zlatých náramků s malými miniaturami. Naplní vaše ruce a při nošení vám dodá etnický vzhled.

6. Wood Black Bangle:

Wood Black Bangle

Náramek je navržen z přírodního materiálu zvaného dřevo a při nošení vypadá velmi elegantně. Má skvělou povrchovou úpravu a je perfektní volbou pro ženy, které milují náramky z přírodních materiálů. Jsou k dispozici v mnoha tvarech a vzorech a můžete si vybrat podle svého vlastního stylu a módy.

7. Skleněné černé náramky s kameny:

Skleněné černé náramky s kameny

Skleněné náramky vypadají úžasně a mezi malými kamínky posetými vylepšují vzhled náramků i vašich rukou. Náramky jsou k dispozici v různých provedeních a kameny poseté různými vzory, takže si můžete vybrat a vytvořit svůj vlastní styl.

8. Náramky z černého a zlatého vlákna s kamenem:

Náramky z černého a zlatého vlákna s kamenem

Náramek je vyroben z hedvábné nitě a mezi malými kamínky je vyraženo, takže náramek vypadá při nošení jedinečný a úžasný. Zlatý a bílý kámen, když je celý vyražen na černé náramky, vylepšuje vzhled mnoha záhybů, takže vypadáte v davu báječně.

9. Černé korálky na zlatých náramcích:

Černé korálky na zlatých náramcích

Když jsou černé korálky posety zlatými náramky, dodá náramku okouzlující a přitažlivý vzhled. Náramky lze ozdobit při každé příležitosti a podle věkové skupiny, protože vám při nošení dodávají etnický a elegantní vzhled.

Černé náramky se hodí ke každému druhu oblečení, které nosíte. Může se hodit k jakékoli příležitosti, ať už formální nebo neformální, a nikdy s ní neuděláte chybu. Černý náramek je k dispozici v mnoha vzorech a je navržen také z mnoha kovů, brýlí a nití a nesvírá kapsy příliš vysoko. Má složitou a krásnou uměleckou práci na náramcích, takže vy i vaše ruce vypadáte velmi hezky a elegantně. Nyní tedy můžete vlastnit tolik černých náramků a udělat dojem na ostatní.