Náramky

9 nejlepších návrhů jednoho gramu zlatých šperků

Náramky jsou hlavní součástí každé ženy v jejím životě. Mytologické příběhy ukazují důležitost náramků. Od obyčejné ženy po naši bohyni všichni nosili náramky. Náramky nejsou omezeny na vdanou ženu. Mnoho mladých dívek rádo zdobí tento styl. Můžete jej nosit s tradičním oblečením nebo s kurtou nebo nosit indo-západní vzhled. Náramky mohou být vyrobeny z kovu, zlata, stříbra, skla nebo dřeva. Čistota zlata a stříbra nemusí být u typů náramků stejná.

1 gram zlatých náramků

Jeden gram zlatých šperků:

Většina žen nosí zlaté náramky 1 g pro každodenní použití, protože jsou lehké a trvanlivé. Navíc nákup není příliš nákladný. V tom je mnoho stylů, zde sdílíme několik tradičních zlatých šperkových náramků pro ženy.

1. Ručně vyráběné jeden gramové zlaté náramky:

Ručně vyrobené 1gm zlaté náramky

Řemeslné zboží bylo vždy nejprodávanějším výrobkem v Indii. Ručně vyráběné 1gramové zlaté náramky jsou vyráběny ručně řemeslníky. Jejich detailní práce stojí za pochvalu. Tato delikátní detailní práce má vysokou cenu. Dají se nosit na večírky.

2. 1 gramové růžové zlaté náramky:

1gm náramky z růžového zlata

Růžové zlato je nové růžové zlato. Tato barva se získává smícháním zlata se stříbrem a mědí. Tato úžasná barva vždy vynikne. Náramky z růžového zlata o hmotnosti 1 g jsou krásnou volbou pro nošení do práce. Jsou lehké díky směsi kovů. Když je máte na sobě, nesmíte dávat ruce do horké vody ani nic umývat.

3. Jeden gram zlatých náramků v diamantu:

1gm zlaté náramky v diamantu

Diamant na ženě vždy vypadá krásně. Když jsou vyrobeny náramky s diamanty, vypadají jako ze světa. Jiskra kolem zápěstí vypadá opravdu nádherně. 1 g zlaté náramky v diamantu mají obvykle americké diamanty, protože mají snížit cenu.

4. Náramek se zlatým náramkem jeden g:

Single One gm zlatý náramek

Mnoho mladých dívek nosí jen jeden náramek. Tento trend jednoduchého náramku je velmi známý pro pracující ženu. Uprostřed mají design. Mohlo by to být diamantové nebo zlaté provedení. To lze nosit v práci s formálním oblečením a dokonce i na večírky.

5. Svatební náramky v 1 gramu zlata:

Svatební náramky v 1 gramu zlata

Mnoho nevěst na svatbě nenosí ryzí zlato. Rozhodli se pro imitaci nebo 1gm šperky. Důvodem je vždy strach z krádeže. Svatební 1gm zlaté náramky vypadají stejně jako 24kt zlaté náramky. Jsou lehké a na kůži nejsou drsné jako bižuterie.

6. 1 g zlatý velký náramek s drahokamem:

1 g zlatý velký náramek s drahokamem

Mnoho z nás věří v horoskop. Každý horoskop má pro každé hvězdné znamení drahokamy. Mají přinést štěstí. Můžete jej nosit v přívěsku, náušnicích a náramcích. 1gm zlaté náramky s drahokamem vypadají velmi pěkně. Hodí se ke všem outfitům a mají malou váhu.

7. Designer 1 gm Gold Bangles in Square:

Designer 1 gm Gold Bangles in Square

Náramky mají obvykle kruhový tvar. Ale to není vždy. Čtvercové zlaté náramky o velikosti 1 g mají čtvercový tvar. Vypadají velmi odlišně. Tento nový skvělý tvar ladí s indo-západním vzhledem. Můžete jej nosit do práce.

8. Jihoindické 1 gramové zlaté náramky:

Jihoindické 1 gramové zlaté náramky

Jih Indie je známá svými nádhernými vzory ve zlatých špercích. Vyrábějí velké předměty z malých hmotností. Jihoindické zlaté náramky o velikosti 1 g jsou velké. Jsou lehké a lesklé. Je ideální pro svatby a příležitosti.

9. 1 gramové zlaté náramky pro každodenní nošení:

1 gramové zlaté náramky pro každodenní nošení

1 g zlaté náramky jsou určeny k použití denně. Jsou chytří a lesklí. Neliší se od běžných zlatých náramků. Můžete s nimi dělat veškerou svou práci. Při vystupování není třeba se měnit.

V dnešním nákladném světě není nákup zlatých šperků nic menšího než sen. Hodí se proto zlaté náramky o hmotnosti 1 g. Jsou trvanlivé a dobře vypadají. Dají se nosit denně. Přicházejí také ve stylech, které lze nosit na večírky a svatby.