Náramky

9 indických tradičních křišťálových náramků pro každodenní použití

Náramky byly pro dámy důležitou a jemnou ozdobou. Barevné znělky byly vždy rozkošné díky svému vzhledu na rukou. Docela trendovým designem v designu náramků jsou křišťálové náramky, které také přicházejí ve formě náramků pro exkluzivní vzhled. Mohou být také navrženy doma podle vašeho výběru křišťálových korálků, které odpovídají vašemu oblečení.

Náramkové vzory s krystaly:

Následuje několik chytlavých návrhů náramků v krystalové práci, které se nepřestanete chytat.

1. Náramek se stříbrným křišťálovým náramkem:

Náramek se stříbrným křišťálovým náramkem

Stříbro v kombinaci s krystalem dává oslavovaný design. Náramkové náramky ze stříbrných šterlinků mají na jedné straně upevněné malé linie krystalů. Náramek lze nosit při zvláštních příležitostech přes značkové šaty nebo jen tak pro volný čas. Náramek lze také nosit v jedné ruce na večírky.

2. Oříznuté křišťálové náramky:

Oříznuté křišťálové náramky

Oříznutý křišťálový náramek je vyroben z bronzového kovu. Náramek má zakřivený střih, kde jeden nese vzory vytvořené z listů, zatímco druhý na něm nese bílé krystaly. Dává důstojný design do rukou s odpovídajícím etnickým oblečením.

3. Ručně vyráběný křišťálový náramek s korálky:

Ručně vyrobený křišťálový náramek s korálky

Přemýšlíte, jak udělat náramek z křišťálových korálků! Zde je design, nad kterým můžete přemýšlet. Stříbrný náramek je připevněn křišťálovými korálky ve vodní barvě a korálky ve tvaru fialového diamantu. Spolu s tím jsou roztomilá kouzla, jako je srdce a hvězdy, připevněna k efektnímu vzhledu.

4. Černobílý design Crystal Bangle:

Černobílý design Crystal Bangle

Jednoruční náramek inspirovaný náramkem s černými a bílými krystaly dodává lesklý vzhled etnickému a ležérnímu vzhledu. Tlustý stříbrný křišťálový náramek má několik bílých krystalů, zatímco střední část je pokryta černými krystaly široce vhodnými pro etniku.

5. Kožené křišťálové pracovní náramky:

Kožené křišťálové pracovní náramky:

Funky design v designu náramků cum náramek je ten, který je vyroben z kožených pásů. Široký kožený pásek je dále upevněn bílými a modrými krystaly, které vytvářejí plynulý design. Design je oblíbený mezi vysokoškoláky, většinou na džínách a dlouhých sukních.

6. Single Crystal Bangle:

Single Crystal Bangle

Krásný design vyrobený z růžového zlata má několik barevných krystalů. Jediný náramek má na okrajích diamantovou čáru, zatímco střed je naplněn krystaly různých velikostí. Hodí se na jakékoli barevné šaty pro okouzlující vzhled.

7. Designer Simple Crystal Bangle:

Jednoduchý křišťálový náramek

Náramek ze stříbrného krystalu má jednoduchý design náramku s roztomilým krystalem v květinovém tvaru v bílé barvě. Náramek má také design typu zámku na druhém konci s malými krystaly. Jedná se o jednoduchý vzor, ​​který lze vyrobit také ze stříbra a platiny. Může poskytnout zjednodušený vzhled šatů a také westernových šatů.

8. Perlový a křišťálový náramek:

Perlový a křišťálový náramek

Indický design křišťálových náramků vypadá elegantně, když vezmeme v úvahu práci perel a krystalů. Zlaté náramky jsou uprostřed ozdobeny perlami v krémové barvě, zatímco po stranách jsou okraje s krystaly. Kromě toho jsou náramky uprostřed opatřeny květinovými krystaly.

9. Designer Crystal Bangles:

Návrhář Crystal Bangles

Docela královský design v designu indických křišťálových náramků vyrobený ve stříbře s krystaly vodní modři a stříbrnými perlami je široce používán pro dokonalý svatební vzhled. Náramek má zakřivené vzory vyrobené ze stříbrných perel a je naplněn bílými a modrými krystaly.

Návrhy křišťálových náramků jsou upraveným vzhledem návrhů náramků. Mohou být také vyrobeny z oxidovaných, zlatých, stříbrných, platinových a bronzových kovů. Návrhy jaipuri v křišťálových náramcích jsou docela známé jako nový design v této kategorii. Kromě toho jsou křišťálové náramky také příznivé pro ty ženy, které nenávidí nosit svazky náramků.