Náramky

9 indických nejnovějších vzorů zlatých šperků s náramky

Válcované/rold zlaté šperky jsou jiné šperky než zlaté šperky, protože klenoty rold jsou vyrobeny z výplňového zlata nebo skládání pevné vrstvy zlata spojením teplem a tlakem na základnu, která je obvykle vyrobena z jiných kovů. Mosaz se většinou používá pro staré šperky. Náramky vyrobené technikou rold gold jsou poměrně levnější než šperky z ryzího zlata nebo 22 karátového zlata. Rold zlaté šperky se vyrábějí válcováním listů, ze kterých jsou šperky tvarovány, a podle tvaru náramků nebo jiných šperků do tvarů.

Nejlepší modely náramků v Rold Gold:

1. Sada tenkých zlatých náramků:

rold zlaté náramky

Krásná sada zlatých náramků může být z tenkých broušených náramků s jemným řemeslným wokem, který vypadá úžasně. Náramky ze zlatých šperků lze nosit i v běžné pracovní dny, protože poměr odpisů je ve srovnání se zlatými šperky nízký.

2. Nepravidelné tvarované kulaté zlaté zlaté náramky:

Kulaté válcované zlaté náramky s nepravidelným tvarem

Rold zlaté náramky s poutavým tvarem jsou náramky s nepravidelným kruhovým nebo řekněme vlnitým tvarem náramků. Krásná práce řezů na povrchu náramků vypadá jako diamantová práce.

3. Cut Work Design na The Rolled Gold Bangles:

Cut Work Design na válcovaných zlatých náramcích

Rold zlaté náramky se zlatými a stříbrnými odstíny v nich s nádhernou řemeslnou prací vypadá velkolepě. Řezy na náramcích vypadají úžasně. Sada 8 náramků pro obě ruce bude dokonalou ozdobou ruky.

4. Rold Gold Bangles s Black Meenakari:

Válcované zlaté náramky s černými meenakari

S výběrem krásných náramků vám mohou pomoci modely s válcovanými zlatými náramky. Meenakari dílo černé barvy na zlatých designových náramcích rozhodně získá spoustu srdcí. Černý a zlatý design vytváří poutavý efekt.

5. Válcované pozlacené bílé a kaštanové rýnské kamínky:

Válcované pozlacené náramky z bílého a kaštanového rýna

Krásná řemeslná práce s úžasnými střihy a zvraty a zapichováním diamantů a rubínů v náramcích je neuvěřitelná sada náramků. Sada zlatých náramků s takovým designem je nezbytností pro kolekci každého těla.

6. Zrcadlová práce a pozlacené válcované náramky:

Zrcadlová práce a pozlacené válcované náramky

Jaká to myšlenka foukání zrcadla na náramky. Takové návrhy jsou snadno dostupné v modelech rold gold bangle. Sada čtyř s tak krásnou sadou náramků vypadá úžasně. Zlatý dotek se zrcadlovým dílem bude vypadat dobře ve všech indických outfitech.

7. Sada zlatých náramků v antickém designu:

Válcované zlaté náramky v starožitném designu

Starožitné vzory v zlatých náramcích jsou neuvěřitelnou řemeslnou prací se směsí kovů. Zlaté kovové koule a květinová práce s výtvarným uměním vypadají neuvěřitelně a dobře padnou do rukou dam.

8. Diamantové cívky válcované zlaté náramky:

Diamantová cívka válcovaná zlatými náramky

Diamantové cvoky se zlatými náramky budou krásně fungovat. Chrám s krajkovým designem a květinovými motivy mezi nimi vypadá brilantně. Lesk diamantů a nádherné barvy meenakari neuvěřitelně okouzlí vaši krásu.

9. Designový model Rold Gold Bangle:

Válcovaný zlatý náramkový designový model

Úžasná kreativita s džinovými mincemi v modelu zlatých náramků. Skvělý tvar a diamantový cvoček se zakrývajícími zlatými okraji vypadá skvěle na rukou a skvěle se hodí ke každému oblečení.

Kovy, jako je mosaz nebo měď, se do značné míry používají v klenotech ze zlata. Náramky jsou z velké části vyráběny technikou válcovaného zlata, protože pevnost získaná s kovy je užitečná po dlouhou dobu. Tenká vrstva zlata, která je omotána kolem kovu, dodává šperku třpytivý nádech. Výhodou zlatých šperků je, že nejsou tak drahé jako šperky ze skutečného zlata. Krásné kolekce ve starožitném designu a jedinečné designové náramky mají ve světě šperků velký vliv. Některé velmi jedinečné designy, jako jsou deklarace, mohou být snadno k dispozici ve válcovaných špercích. Diamantové čepování a filigránská práce je také velmi snadné s jinými kovy.