Náramky

15 různých typů stříbrných náramků pro ženy

Stříbrné náramky jsou ztělesněním stylu. Stříbrné náramky jsou lákavé náramky, které elegantně podepřou vaše zápěstí a zvýrazní váš rozlišovací smysl pro osobní vkus. Pokud pravděpodobně hledáte skvělé šperky, které můžete nosit při jakékoli příležitosti, výběr stříbrného náramku je možná tou nejlepší volbou, která se snadno hodí ke všem outfitům, ať už formálním nebo neformálním. Jednou z nejlepších možností, když se podíváte na odpovídající šperky se svým oblečením, jsou stříbrné šperky.

vzory stříbrných náramků

Pokud hledáte elegantnější variantu, můžete jít se stříbrnými náramky. Jedna z největších věcí se stříbrnými náramky je, že mohou zlepšit krásu vaší osobnosti, nic jiného. Jsou pozitivní a dodávají vám sebevědomí, které vás odlišuje od ostatních.

Návrhy stříbrných náramků pro ženy:

Zde je řada návrhů stříbrných náramků, které byly navrženy tak, abyste získali vlastní představy o stříbrných náramcích. Vyzkoušejte tento design stříbrných náramků pro ženský vzhled!

1. Marcasite Silver Bangle:

design-stříbro-náramek-marcasit-stříbro-náramek

Tyto stříbrné náramky Marcasite vyrobené s krásnými zaoblenými beaty a kameny nahoře dodají tradici vzhled vašich rukou. Tyto náramky jsou k dispozici v různých tvarech, stylech a provedeních. V návrzích Silver bangle najdete zkroucené náramky, cikcak náramky, silné a tenké náramky, sklopný náramek a náramky s kameny a drahokamy. Tento náramek je spojen dohromady a je velmi dobře navržen tak, aby vyhovoval vintage kolekci, která dává elegantním vzhled opotřebovaným lidem.

2. Rytý náramek ze stříbra:

stříbrný náramek-vzory-rytý-sterling-stříbrný náramek

Rytý mincový stříbrný náramek s elegantním listovým a květinovým vzorem lze navrhnout a vyleštit stříbrným materiálem, který bude lesklý a oxidovaný a dodá vaší ruce skvělý a bohatý vzhled. Jedná se o ručně vyrobený kus navržený skvělým řemeslným zpracováním, který se hodí pro všechny druhy příležitostí. Tento jemný ručně vyrobený design listů a květin na náramku poskytne nositelům nádherný vzhled.

3. Srdce okouzlující náramek vyrobený ze stříbra:

design-stříbro-náramek-srdce-okouzlující-náramek-design-vyrobený-ze-stříbra

Nádherný a jednoduchý stříbrný náramek je ručně vyrobený. Svou temperamentní povahu můžete směle ukázat pomocí těchto úžasných náramků okouzlujících srdce. Ve starověku mají lidé naději, že nošení náramků jim přinese štěstí a prosperitu. Tento srdceryvný náramek dává ženě všech věkových kategorií jednoduchý a moderní vzhled.

4. Současný stříbrný náramek:

stříbrný náramek-designy-současný-stříbrný náramek

Tento moderní stříbrný náramek je moderním doplňkem pro každou příležitost a je ideální pro příležitostné nebo formální příležitosti. Jedná se o druh náramku, který je ručně vyrobený a zdobený stříbrným materiálem. Tento stříbrný náramek dodá vašemu outfitu jedinečný nádech a lze jej také vyrobit z mincovního stříbra drátěného síťovanými technikami. Textura tohoto náramku je pohodlná pro vaše každodenní nošení.

5. Jeep Silver Bangle:

jeep-silver-bangle

Jeep lezení na kopec je ústředním kouzlem tohoto nádherného náramku. Tento náramek vyrobený ze stříbra může být jemně ručně vyroben s drobnými designy a malý jeep will dá ten nejroztomilejší vzhled vůbec. Stříbrné náramky pro ženy jsou primární volbou, protože poskytují jednoduchý vzhled, který se hodí k jakémukoli druhu šatů, které nosíte. Jeep bangle je přizpůsobený design, protože byl připevněn těžkými drátěnými kroužky a stříbrný kov byl pokoven uprostřed náramku.

6. Silver Bangle With Quotes:

stříbrné náramky-designy-stříbrné náramky-s uvozovkami

Tento náramek na míru byl navržen se skvělým tématem a může být vhodný pro obdarování nejlepších přátel a vašeho blízkého. Tento náramek je vybaven nerezovým stříbrem a je dokonalým dárkem pro přátele, milovníky, kteří dávají vašim rukám nový a svěží vzhled.

7. Stříbrný náramek v designu podkovy:

design-stříbrný náramek-design podkovy-stříbrný náramek

Design podkovového náramku je perfektní volbou ženského doplňku, který dává ruce nositele estetiku a moderní vzhled. Může být vyroben s pečlivým designem, který se krásně přizpůsobí zápěstí a vašim rukám. Tento náramek s reflexními povrchy a čistými liniemi dává uživatelům jednoduchý, moderní a elegantní vzhled.

8. Tyrkysový stříbrný náramek:

stříbrný náramek-vzory-tyrkysový-stříbrný náramek

Tyrkysově stříbrný náramek má sadu funkcí s krásně navrženým stříbrným starožitným designem, který dodává tradiční vzhled, a může být perfektní volbou pro nošení při jakýchkoli příležitostech, jako jsou svatební obřady a další funkce. Náramek je zdoben jemně modrými smaltovanými beats, které dodávají kontrastní vzhled náramku na bázi stříbra.

9. Geometrický náramek:

stříbrné náramky

Geometrický náramek je speciálně vyroben s geometrickým tvarem, který dává jiný vzhled než ostatní vzory náramků. Tento design náramku je extravagantní design, který zdobí vaše zápěstí, a jeho nošení bude vyhovovat všem druhům oblečení. Dávají opravdu skvělý vzhled a obsahují trojúhelníkový, kruhový, obdélníkový a čtvercový tvar.

10. Náramek Silver Blossom:

stříbrný náramek-vzory-stříbrný květ-náramek

Náramek ze šterlinků je velmi jemný a romantický a je to perfektní doplňkový doplněk k dívčímu zápěstí !! Na přední straně tohoto náramku jsou kaskádovitě kaskádovány 3 krásné třešně spolu s květy, které dodávají nejroztomilejší a jedinečný vzhled. Střed těchto náramkových květů je navržen s tučným stříbrem.

11. Tradiční designový náramek Meenakari:

design-stříbrný náramek-tradiční-meenakari-design-náramek

Tradiční stříbrné náramky jsou speciálně vyrobeny pro svatební funkce a jiné příležitosti. Báječně vytvořený indický náramek s tradičním indickým uměleckým dílem pojmenovaný jako „Meenakari“ dává význam královské rodiny, bohatství a nikdy nezapomíná dát tradiční vzhled. Může být jednoduše vyroben s mistrovským řemeslným zpracováním, které zobrazuje nádherné barvy a umělecká díla. Dámské stříbrné náramky jsou k dispozici v různých internetových obchodech v Indii. Používáním správných webových stránek pro náramky si můžete vybrat ten nejlepší.

12. Rajasthan Silver Bangle Design:

design-stříbrný náramek-rajasthan-stříbrný náramek

Rádžasthánský stříbrný náramek je starožitný design dostupný pravděpodobně z konce 19. století. Tento náramek je vysoce kvalitní se stříbrným materiálem a běžně se nosí těsně nad loktem a pochází z Rádžasthánu v severní Indii. Flexibilní stříbrný náramek má starý styl vícenásobných, propletených, s horním a spodním poutkem přes vláknový kabel, který ve srovnání s jinými designy poskytuje úžasný vzhled.

13. Vintage Sterling Silver náramek Design:

design stříbrných náramků-ročník-sterling-stříbrný náramek-design

Vintage stříbrný náramek dodá vašim zápěstím úžasný vzhled. Náramek navržený ze sterlingového stříbra a zdobený drobnými nárazy na třech stranách, které dodávají jednoduchý a elegantní vzhled. Náramek se stříbrným náramkem, který je k dispozici také v módním světě, odpovídá náramkům. Sada stříbrných náramků je dokonalá sada pro jakýkoli druh vašeho oblečení, která dává elegantní a moderní vzhled.

14. Kámen se stříbrným náramkem:

stříbrný náramek-design-kámen-se stříbrným náramkem

Stříbrný náramek má řadu designů s různými tvary a jsou k dispozici také v kamenech a drahokamech. Tyto náramky jsou zdobeny vícebarevnými kameny a perfektně se hodí na svatbu a jiné příležitosti. Lze je ozdobit vícebarevnými kameny, které dodávají tradičnímu vzhledu z ostatních designů.

15. Vlnitý pevný stříbrný náramek:

náramky se stříbrnými náramky

Zakřivený stříbrný stohovací náramek je skvělou volbou jako každodenní doplněk, který vypadá báječně, a pokud máte zájem nosit tyto elegantní a jednoduché náramky, je to správná volba pro vaše zápěstí. Stříbrné náramky jsou vyrobeny z pevného drátu, který byl manipulován, pájen a leštěn. Nepravidelné jedinečné křivky tohoto náramku dodávají dynamický vzhled.

Správné uložení náramků bude znamenat, že se vaše investice do pokladu vyplatí. Náramky můžete uchovávat v samostatném plastovém sáčku, aby se navzájem nepoškrábaly. Když vystavíte své stříbrné náramky potu a vlhkým podmínkám, zacházejte s nimi opatrně, protože krásný stříbrný lesk bude ovlivněn oxidací. V této fázi se budete muset zbavit svého příslušenství se stříbrným náramkem.

Tyto náramky z čistého stříbra jsou k dispozici v mnoha obchodech v Indii. Jen se musíte ujistit, že tyto stříbrné náramky pocházejí z renomovaného obchodu. Jedině tak můžete získat hodnotu peněz, které za tyto šperky utratíte. Noste tyto stříbrné náramky a změňte svůj starý vzhled na nový.