Náramky

Top 9 náramků s nádherným rubínovým vzhledem v módě

Rubín jako drahokam je jedním z nejvyhledávanějších. Brilantnost tohoto drahokamu je vidět v krásné červené barvě, kterou vyzařuje. Červená barva je také barvou bohatství a živosti, a to je převládající v nádherných šatech a špercích, které jsou vyrobeny v červené barvě. Šperky vyrobené z rubínu jsou poměrně rozsáhlé. Od náušnic po přívěsky je seznam nekonečný. Ruby náramky jsou dokonalými předměty, které ozdobí vaše ruce. Díky nim vypadají ruce krásně a elegantně.

Ruby náramky s novým designem:

Zde se podívejte na našich 9 nejlepších rubínových náramků v trendu s různými styly. vyzvedněte svého milovaného a udělá vaši ruku krásnou.

1. Stříbrný rubínový náramek:

rubínové náramky

Stříbro je nádherný kov, který se používá v mnoha módních špercích, které dnes vidíte. Tento konkrétní rubínový náramek je obzvláště krásný, protože rubíny jsou uzavřeny v mincovních stříbrných sponkách. Zde použité rubínové drahokamy jsou vysoce kvalitní a lesk na nich je viditelně jasný.

2. Náramek Ruby Heart:

Náramek s rubínovým srdcem

Darujte svému nejvzácnějšímu milému nádherný rubínový náramek, který doplní váš milostný příběh. Tento nádherný náramek má rubínové kameny ve tvaru srdce zapouzdřené ve stříbře. Rubínové kameny ve tvaru srdce jsou umístěny vedle kamenů AD ve stříbře.

3. Zlatý rubínový náramek:

Zlatý rubínový náramek

Buďte extravagantní s tímto jedinečným, rubínově zlatým náramkem, ve kterém jsou zapouzdřeny velké odvážné rubínové kameny. Rubínové kameny jsou čtvercové a všude kolem jsou obklopeny diamanty. Zlatá spona náramku je pěkná a tlustá.

4. Náramek s květinovým rubínem:

Květinový rubínový náramek

Podívejte se na tento ženský náramek v rubínu se stříbrem. Drobné rubínové drahokamy jsou obaleny květinovým vzorem a navzájem propojeny stříbrnými nekonečnými smyčkami. Jedná se o nejjemnější náramek, který bude vyhovovat těm nejjemnějším rukám. Vyberte si to, pokud milujete jemné předměty.

5. Náramek z rubínového kamene:

Ruční náramek z kamene

Vyberte si tento minimalistický náramek a označte měsíc svého narození. Červený porodní kámen je rubínový a je to pro něj perfektní náramek. Jednoduchý, ale elegantní náramek je vyroben ze zlata, které je tenké a dobře tkané. Jediný rubínový drahokam je středem tohoto náramku.

6. Ruby a diamantový náramek:

Ruby a diamantový náramek

Tento nádherný šperk obsahuje nádherné diamanty zasazené do kosočtvercového tvaru se středem každého vyplněným oválným drahokamem. Rubínový diamantový náramek je nejlepší šperk, který můžete koupit nebo darovat někomu, koho milujete. Oválné rubínové kameny jsou brilantní a dodávají lesk drobným diamantům, které je obklopují.

7. Tenisový rubínový náramek:

Tenisový rubínový náramek

Udělejte si tento jednoduchý a elegantní tenisový náramek svým vlastním. Tento elegantní rubínově zlatý náramek je vyroben z tenkého zlatého řetízku, který obklopuje drobné oválné rubínové kamínky. To je dostatečně jednoduché na to, abyste je mohli nosit každý den, a hodí se také k párty oblečení.

8. Víceřadý rubínový náramek:

Víceřadý rubínový náramek

Vyberte si tento barmský rubínový náramek ve více řadách, aby vaše slavnostní oblékání zvedlo náladu. Módní rubínový náramek je velmi vzácný a je vyroben ze žlutého zlata. Tento víceřadý náramek dodá prestiž i vaší příležitosti.

9. Náramek Ruby Beads:

Náramek z rubínových korálků

Tento červený rubínový náramek s bohémským vzhledem je mezi mladší generací velmi populární. Zjednodušený přístup stojí za to. Malé rubínové korálky jsou spojeny ve skupinách po dvou a čtyřech. Vzhled je vhodný pro vysokoškolský život a dokonce i pro jednoduché večírky.

Vyberte si rubínové náramky podle příležitosti, ke které je chcete nosit. Můžete získat rubínové náramky, které jsou minimalistické a lze je používat denně, nebo dokonce velké a odvážné, které jsou ideální pro svatbu nebo jakýkoli důležitý obřad. Použité rubínové drahokamy mohou mít oválný, čtvercový nebo kulatý tvar a každý je obalen zlatým nebo stříbrným kovem. Rubínové náramky mohou být zvýrazněny diamanty, aby byly bohatší.