Náramky

Top 15 kouzelných náramků s novými styly v trendu

Těžké zápěstí je nyní nahrazeno roztomilými a jednoduchými vzory náramků. Jsou vyrobeny z kovů, jako je zlato, stříbro, bronz, měď, dřevo, kůže atd. Jsou zdobeny korálky, mušlemi, knoflíky atd., Které jim dodávají jedinečný design. Mezi všemi náramky jsou v dnešní době mezi ženami trendové náramky.

Tento druh náramků je dodáván s přizpůsobenými kouzly. Ženy ke svému oblíbenému designu obecně používají drobnosti nebo přívěsky. V dávných dobách se kouzelné náramky nosily jako talisman pro štěstí nebo jako talisman, aby chránili milované před zlými duchy. Se změnou módních doplňků jsou však náramky s kouzly přijímány pro zjednodušený vzhled jejich nositele.

Nejnovější půvabné náramky v módě:

Zde jsou některé návrhy náramků, které by si mohly získat vaše srdce jediným pohledem.

1. Náramek Caveman Charm:

The Caveman Charm Bracelet

Náramek kouzla jeskynního muže dodá vašemu příslušenství starodávný nádech. Jsou vyrobeny z kostí a vzorů lebky a nosí se k ochraně před zlem. Je široce přijímáno ženami jako znamení nebezpečí nebo kvůli protestům proti něčemu zlému na příležitostných.

2. Náramek The Promise Charm:

Náramek The Promise Charm

Chcete svému milému slíbit něco velmi zásadního! Darujte její slibné kouzlo. Okouzlující náramky pro dívky jsou dodávány ze stříbra a mají tři různé přívěsky. Jedna obsahuje iniciály; druhý je safírový drahokam, zatímco třetí nese růžový slib vytvořený na něm. Stručně řečeno, všechny tři přívěsky symbolizují hlubokou lásku a pravdu.

3. Náramek s kouzlem Angel Wing:

Náramek s kouzlem Angel Wing

Andělé jsou definováni jako strážní duchové, kteří jsou posly nebe a země. Kouzla náramku s kouzlem andělského křídla tímto symbolizují lásku, ochranu a spiritualitu. Je to jeden z nejlepších dárků pro vašeho přítele nebo milovaného, ​​aby se cítili postaráni v jakékoli situaci.

4. Náramek s přívěskem na klíče:

Náramek s přívěskem na klíče

Chcete darovat něco, co opravdu funguje pro vaši rodinu nebo přátele! Zde je kouzlo štěstí pro náramky s kouzly, náramek s klíčem. Klíče v náramku představují znalosti, zvědavost, probuzení, příležitost a nový začátek. Je to nejlepší dárek pro někoho, kdo se posouvá nebo přechází na nový začátek života.

5. Náramek s přívěskem Tree Life:

Náramek s přívěskem Tree Life

Tento náramek je dokonalým dárkem pro vaši matku k narozeninám nebo ke Dni matek. Kouzelné náramky pro ženy představují znalosti, propojení a moudrost. Stejně jako strom má hluboké kořeny v půdě a vyživuje každou větev směrem k obloze, podobně je toto kouzlo to nejlepší pro páteř života každého.

6. Náramek North Star Charm:

Náramek North Star Charm

Polární hvězda byla převorem používaným námořníky jako navigátor. A proto je tento zlatý kouzelný náramek symbolem ochrany, vedení, bezpečí, směru a štěstí. Je to nejlepší dárek pro každého, kdo cestuje na dlouhou cestu za bezpečným návratem.

7. Náramek s květinovým kouzlem:

Náramek s kouzlem květin

Květinová kouzla pro náramky byla oblíbená pro ženy jakéhokoli věku. V počátečních fázích byly květinové kouzla používány jako zprávy, a proto každá květina má v sobě svou různorodou misivu. Květy znamenají lásku, nové začátky a naději.

8. Náramek Heart Charm:

Náramek s přívěskem srdce

Stříbrný náramek s kouzlem ve tvaru srdce by chytil srdce každé dámy během zlomku sekundy. Jak každý ví, srdce je klasický symbol vášně, ženskosti, smyslnosti, zbožňování a lásky. Pro milovníky je srdce archetypálním darem, který také představuje skutečnou stránku života, naslouchání srdci.

9. Náramek s přívěskem:

Náramek s přívěskem

Zapamatujte si svůj první dárek od medailonu s fotografií! Ano, tento design je také přijat při výrobě krásného kouzelného náramku. Medailony jsou obdarovány někým, kdo bydlí vedle vašeho srdce, a dát jim medailon znamená, že mu/jí předáváte stejnou zprávu. Skříně symbolizují romantiku, čas a cennou paměť.

10. Jednoduchý náramek Star Charm:

Jednoduchý náramek Star Charm

Podobně jako srdce, hvězdy vždy zůstávaly trendem pro jakýkoli design šperků. Kombinace zlata a stříbra je náramek skvělým dárkem ideálu vašeho života. Hvězdy ztělesňují štěstí, ambice, seberealizaci, ženskost a slávu.

11. Náramek Feather Charm:

Náramek z peří

Od začátku bylo peří vždy kouzlem pro štěstí. Jsou také považovány za komunikační prostředek mezi člověkem a duchy. Nastavitelný náramek s péřovým kouzlem je od nynějška nejlepší dárek pro někoho, kdo pro vás znamená svět, což znamená naději, víru a charitu.

12. Náramky Bee Charm:

Včelí kouzlo náramky

Může to znít legračně, ale ano, včelí kouzla pro náramky jsou považována za velmi užitečná pro lidi, kteří se nějakým způsobem zabývají. Včely jsou velmi ceněny pro svou tvrdou práci při výrobě medu a jako posel mezi květinami a medem. Od nynějška toto kouzlo symbolizuje píli, komunitu a tvrdou práci.

13. Náramky Dove Charm:

Dove Charm náramek

Tato okouzlující kombinace korálků a holubice je to nejlepší pro novomanžele pro nový začátek. Holubice symbolizuje naději, mír a věčnou lásku. Je široce darován milencům jako pár holubic pro nikdy nekončící vztah. Je to také nejlepší dárek pro matky, kterým je třeba poděkovat za jejich oběť a lásku.

14. Náramek s přívěskem Eternity Knot:

Náramek s přívěskem Eternity Knot

Dramatickým designem v kategorii stříbrných kouzelných náramků je náramek s kouzlem na věčnost. Design kouzla je bezpochyby jednoduchý, ale znamená velmi silný pro jakýkoli druh vztahu. Je to mocný symbol, což znamená, že neexistuje žádný začátek ani konec, ale věčná láska s vírou. Je to to nejlepší, co můžete svému milovanému nebo pravému příteli věnovat.

15. Apple Charm náramky:

Apple Charm náramky

Apple má v sobě široký význam, od lákadla po mládí. Jablka jsou symbolem poznání, mládí, znovuzrození, krásy a obživy. To lze také zjistit několika příběhy, které ukazují jeho důležitost. Je to perfektní dárek pro energického jedince, který vždy bezchybně sloužil svým povinnostem a také se stará.

Kouzla náramků mají v náramku důležitou roli. Nelze jej náhodně vybrat pro nošení. Další kouzla, jako je sova, paví peří, podkova, list, geometrické tvary atd., Mají také své vlastní postavení při obdarovávání něčeho smysluplného pro někoho.