Náramky

Jak vyrobit korálkové náramky?

Korálkové náramky zaujaly důležité místo v seznamu doplňků žen. Někteří muži a děti je také nosí pro funky vzhled příležitostných. Široce používané pásy přátelství, mohou být také vyrobeny doma s několika různými vzory. Pojďme se tedy podívat na různorodou sbírku s různými kouzly a barvami, abyste mohli obdivovat své ruce.

Výroba náramků z korálků:

Zde se podívejte na několik fantastických korálkových náramků v různých provedeních. Vyberte si svého blízkého a zkuste to.

1. Náramek z korálků s gumou:

Korálkový náramek s gumičkou

Přemýšlíte, jak vytvořit korálkové náramky pomocí korálků a gumy! Vše, co potřebujete, je jen pár krystalových korálků a guma. Stačí na jedné straně uvázat uzel a zadat do něj všechny korálky. Spojte oba konce a ujistěte se, že se uzel může skrývat uvnitř korálku.

2. Náramek klastrových korálků:

Náramek z klastrových korálků

Chcete -li vyrobit náramek z klastrových korálků, pořiďte si malý stříbrný řetízek, sponu na humra a několik shluků korálků vaší oblíbené barvy. Na jeden konec řetízku připevněte jednu sponu a začněte do ní vstupovat další korálky a zapojte je do řetízku. Po vytvoření shluků spojte drát na konci a vytvořte náramek.

3. Náramek s křišťálovými korálky:

Náramek s křišťálovými korálky

Náramek z korálků vyrobený z krystalu a topazu několika designů a barev. Také potřebujete brož s podobnou barvou, abyste dali přední část náramku. Stačí zafixovat korálky v řetízku a připevnit řetízek k brožuře. Ujistěte se, že jste na jednom konci připevnili kolík na oko a na druhém čep hlavy.

4. Náramek šrotu z látky:

Látkový šrot náramek

Máte doma plýtvací látku! Vytvořte si z nich krásný náramek pro sebe. Pořiďte si náramek z plastu nebo dřeva. Z látky dělejte dlouhé tenké nebo střední proužky. Na náramek naneste trochu lepidla a zakryjte jej látkou kruhovým způsobem. Náramek můžete ozdobit různými kouzly, jako jsou perly, knoflíky, korálky, perly atd.

5. Náramek z korálků Amber Rose:

Náramek z korálků Amber Rose

DIY jantarový růžový korálkový náramek je vyroben ze stříbrných distančních korálků heishe, zvlněných korálků, starožitné mědi, červeného a zlatého korálku. Korálky jsou vloženy tak, aby vytvářely návrhy ve stříbrném drátu. Dokončete výrobu náramku z korálků ve stylu humra a udělejte otvor.

6. Náramek z korálků Daisy Chain:

Náramek z korálků Daisy Chain

Výroba náramků z korálků se provádí pomocí jehly a nitě pomocí korálků tří různých barev. Můžete použít hotové květinové korálky dostupné na trhu. Nyní na jednom konci vytvořte uzel, do kterého připevněte držák háčku. Vložte všechny korálky a vytvořte vzor. Nakonec upevněte háček na druhém konci.

7. Náramek ze žlutých korálků Sunshine:

Náramek ze žlutých korálků Sunshine

Tento atraktivní náramek je vyroben vzorem pletení e. Vše, co potřebujete, jsou zlatožluté a slonovinové perly. Pomocí jehly a tenkého vláknového provázku splette všechny korálky a vytvořte silný náramek. Na obou koncích upevněte háček na hlavu a háček na oko k otevření. Ujistěte se, že pevně svázáte korálky.

8. Náramek z bavlněných korálků:

Náramek z bavlněných korálků

Tento letní korálkový náramek je vyroben z křišťálových korálků, jako je lehký safír, jonquil, světlá růže, peridot, květinový spacer atd. Všechny korálky jsou vloženy do gumičky jeden po druhém. Kapela může být buď otevřena, nebo jednoduše zaoblena. Stačí zadat všechny korálky do gumičky a zabalit je potvrzenými uzly.

9. Náramek s okouzlujícím srdcem:

Okouzlující náramek z korálků

Tento stylový, ale etnický náramek z korálků je vyroben z kulatých rondellových korálků; korálky se zapínáním na květiny a zlaté kovové korálky ve tvaru srdce. Náramek je vyroben pomocí navlékacího drátu a přepínacích spon a kolíků na hlavě. Stačí na jeden konec připevnit sponu a na druhém konci zadat korálky zakončené čepy hlavy.

Mnoho lidí přemýšlí, jak vyrobit náramky s korálky, a to mohou být jednoduché metody, jak vytvořit atraktivní design náramku z korálků. Můžete také přidat jiný materiál, jako je šrot, knoflíky, háčkované střihy, kov a drát atd.