Náramky

9 Populární návrhářské náramky pro muže a ženy

Náramky jsou běžným šperkem, který zbožňuje každá věková skupina bez ohledu na pohlaví. Nyní je považován spíše za prohlášení o módě a stylu než o šperky. Mladí lidé, ženy a dívky rádi nosí značkové náramky, protože si mohou vytvořit vztah před svými přáteli, členy rodiny a především, aby se cítili dobře.

populární-návrhář-náramky-pro-muže-a-ženy

Designové náramky jsou jedinečné a liší se od těch normálních, které snadno dostanete na trhu. Nyní vám představujeme několik návrhových náramků.

Nejlepší návrhářské náramky pro muže a ženy:

1. Designové zlaté náramky:

Designové zlaté náramky

Zlato je považováno za příznivý kov a můžete je nosit při jakékoli příležitosti, což také přidává další kouzlo. Protože zlato je velmi populární v každé zemi, protože se snadno mísí s každým tónem pokožky, což zvyšuje poptávku po značkových náramcích vytesaných ve zlatě. Ženy a muži zbožňují zlaté designové náramky, protože je to lehký šperk a především má jiskřivý, okouzlující vzhled.

2. Drahý značkový diamantový náramek pro dívky:

Drahý značkový diamantový náramek pro dívky

Diamant je drahý kámen a je navždy popisován jako nejlepší přítel. Pokud jsou diamanty vyřezány a navrženy do designového náramku, co jiného by mohlo zbývat, aby měl takový laskavý kus. Můžete dokonce přidat několik barevných kamínků, aby to byl pozoruhodný kousek, a nechat se vychloubat na každém zápěstí.

3. Jedinečné náramky z květin a drahokamů:

Jedinečné náramky z květin a drahokamů

Jako květiny jsou vždy zbožňovány a mohou být použity při každé příležitosti. Podobně s ohledem na to návrháři navrhli jedinečný náramek ve formě květiny spolu se vzácnými drahokamy, aby měl další okouzlující vzhled. Můžete použít různé barvy drahokamu podle svého vkusu a sladit ho se svým oblečením. Tyto typy náramků lze spárovat se západním i etnickým oblečením.

4. Tradiční náramky Peacock Gold Designer:

Tradiční designové náramky ze zlata Peacock

Peacock náramky jsou velmi běžné a jsou v poptávce od věků. Tento designový náramek může být navržen různými způsoby a styly tak, aby odpovídal rituálům a příležitosti dne. Chcete -li vylepšit vzhled náramku, můžete přidat několik krásných kamenů. Tento typ náramku obvykle nosí mladé dívky, protože se říká, že páv je krásný pták, takže kdo se nechce podobat jako páv.

5. Designové náramky s vyměnitelnými kameny:

Designové náramky s vyměnitelnými kameny

Přichází něco velmi jedinečného pro lidi, kteří se velmi zajímají o módu a vždy chtějí sladit svůj outfit se stejnou barvou náramků. Návrhář vynalezl krásný náramek s vyměnitelnými kameny. Zde v jednom náramku můžete mít mnoho barevných kamenů a můžete je měnit podle našich šatů. Tento typ náramků geluje ke každému druhu šatů, které nosíte. Při výměně kamene však musíte být velmi opatrní, protože jsou velmi jemné a je třeba s nimi zacházet opatrně.

6. Designové náramky ve stříbrném kovu:

Designové náramky ve stříbrném kovu

Stříbrné náramky vždy vypadají elegantně a vytvářejí skvělý dojem, protože kov září a jiskří i na slunci a v noci. Stříbrné náramky mohou nosit muži i ženy, protože jsou k dispozici jak v bílé, tak v oxidované formě. Pokud chcete, můžete dokonce pověsit kolem náramku malé miniatury, jako je plyšový medvěd, hvězda nebo tvar srdce, a vytvořit si tak svůj vlastní design a módu.

7. Pánský náramek s designovým stříbrným řetězem:

Pánský náramek se stříbrným řetízkem

Muži si na oblékání a doplňcích dávají obzvlášť záležet, protože se vždy chtějí oblékat jinak než ostatní. Chtějí mít takový doplněk, který vyhovuje jejich osobnosti, stylu a měl by být také v módě. Co tedy může být jedinečnějšího než značkový řetízkový náramek, který může být také vyroben z různých kovů, jako je zlato, měď a platina, také podle vašeho výběru.

8. Designový náramek s visícími měsíčními kameny:

Designový náramek s visícími měsíčními kameny

Přichází jedinečný náramek v černobílých měsíčních kamenech. Náramek má kulatý tvar a můžete na něj zavěsit obrovské měsíční kameny, které milujete. Obecně mladé dívky a ženy mohou jazzovat s tímto funky, ale stylovým náramkem a vypadat žhavě a temperamentně.

9. Designový náramek s diamanty a perlou:

Designový náramek s diamanty a perlou

Perfektní kombinace diamantů a perel, které propůjčují rukám nositele elegantní a jedinečný vzhled. Nic nemůže porazit tuto smrtící kombinaci, protože přirozený lesk diamantu se zlepší, když jsou mezi nimi posety perly. Perla navíc nese svůj vlastní lesk a dodává vám elegantní vzhled.

Nyní si každý člověk začíná uvědomovat módu a chce být aktualizován stylem a pokračující módou. Designové náramky mají krásný a okouzlující vzhled a přitahují člověka k němu. Designové náramky jsou k dispozici ze všech druhů kovů a můžete je získat podle svého vkusu a osobnosti.