Náramky

9 krásných tenisových náramků pro muže a ženy

Zajímalo vás někdy, kde tenisové náramky začínaly? Tenisové náramky mají zajímavou historii a jako šperk nemají obdoby. Podívejme se, jak tento krásný design náramku a jaké další možnosti vlastního designu se dnes vytvářejí. Pokud jste ten, kdo investuje do klasických šperků, které nikdy nevyjdou z módy, pak výběr tenisových náramků bude design pro vás.

tenisové náramky

Nadčasová přitažlivost tohoto náramku v kombinaci s jejich schopností snadné transformace ze dne na večer je činí z těchto náramků populární náramek a chytrý výběr pro každou ženu. Pokud jde o tenisové náramky, nejčastějším drahokamem, který se má objevit, je diamant.

Různé typy tenisových náramků:

Přejděte na další úroveň designu a posuňte standard těchto návrhářských tenisových náramků na další úroveň!

1. Diamantový tenisový náramek pro ženy:

Diamantový tenisový náramek pro ženu

Diamantový tenisový náramek může být velmi drahý, protože může být vyroben z kubického zirkonia a mincovního stříbra, které je cenově dostupné a proveditelné pro mnoho žen a dívek. Při výběru si vyberte tento náramek, který poskytuje perfektní tradiční vzhled funkcí. Může být vyleštěn ohromujícím diamantovým materiálem a dát trendovější vzhled než ostatní.

2. Sterling Loveable Silver náramek:

Sterling Loveable Silver náramek

Diamantový tenisový náramek je navržen tak, aby přiléhal těsně k zápěstí a obecně mají kouzla. Tento typ náramků se tradičně vyráběl ze stříbrného materiálu Ujistěte se, že; tento náramek je dokonalým dárkem pro vaše milované osoby. Stříbrný tenisový náramek může oslovit ženy všech věkových kategorií.

3. Zlatý a diamantový tenisový náramek:

Zlatý a diamantový tenisový náramek

Zlatý tenisový náramek je flexibilní tenký řetízkový náramek obsahující jednu řadu sladěných individuálně nastavených diamantů, které jednoduše vyzařují třídu a dodávají kouzlo a kouzlo. Tyto náramky jsou vyrobeny speciálně a mají řadu designů. Tento náramek lze vyrobit kombinací zlata a diamantu.

4. Tenisový náramek Black And Blue Diamond:

Tenisový náramek s černým a modrým diamantem

Tento černo -modrý diamantový tenisový náramek je dokonalým oblečením pro kolekci šperků pro muže a ženy. Může to být nejlepší pro dárky, které zapůsobí na vaše blízké, aby se vešly do módy a přiměly někoho milovat víc a mnohem víc. Tento design je také skvělý pro podnikání a může být vyroben s kolekcí dvoubarevných diamantů, která dává jedinečný vzhled.

5. Tenisový náramek z bílého a žlutého zlata:

Tenký náramek z bílého a žlutého zlata

Tenisové náramky mají ve srovnání s jinými provedeními vysokou kvalitu. Hlavním důvodem, proč nosit tento design, je to, že má nejlepší řemeslné zpracování s hranami a řezy. Tento žlutý a bílý kombinovaný zlatý tenisový náramek obsahuje velmi dobře zdobené kameny. Dodá vašim rukám více krásy.

6. Tenisový náramek s nastavitelným posuvníkem:

Tenisový náramek s nastavitelným posuvníkem

Když nakupujete tenisový náramek, můžete si vybrat z mnoha různých stylů. Tenisový náramek je vyroben z nastavitelného posuvníku, který by mohl být pohodlnější a nosit ho i do rukou. Když hledáte koupit klasický šperk, tenisový náramek je skvělá volba. Tyto náramky jsou také nejlepším dárkem k dárku z kamene.

7. Diamantový tenisový náramek s kulatou bagetou:

Kulatý bagetový diamantový tenisový náramek

Tento kulatý bagetový diamantový náramek dodává nositelům cenově dostupný vzhled. Tenisový náramek bude perfektní volbou pro každodenní použití, která dodá jejich vzhledu kvalitu a bohatost. Tento design je posílený diamantem s bílými lesklými kameny a je perfektní pro dospívající dívky, které dodávají moderní a trendový vzhled než ostatní.

8. Tenisový svatební náramek:

Tenisový svatební náramek

Svatební náramky jsou cennější než jiné designy náramků. Můžete si vybrat svůj svatební náramek s tímto designem a ujistit se, že je to perfektní dárek pro vaši milovanou osobu. Tento design může být vyroben se zlatým tónem a zdoben lesklými kameny, které dodávají trendový vzhled.

9. Módní dívčí náramek:

Módní dívčí náramek

Tenisový náramek je nádherný šperk určený k nošení při zvláštních příležitostech. Tento módní tenisový náramek dává trendový vzhled a může být spleten zeleným a zlatým tónovaným materiálem a má vrstvený design. Toto je perfektní doplněk pro dívky, které zvýrazní jejich jedinečný vzhled mezi davy.

Původ pojmu diamantový tenisový náramek je ve světě šperků dobře známý. Bez ohledu na to, jaký je váš rozpočet, můžete najít perfektní návrhy tenisových náramků pro speciální osobu ve vašem životě. Samozřejmě, že více karátů nemusí být nutně lepší a co dělá volbu ještě lepší, je, že inovativní myšlenka, která jde do vaší mysli, a perfektní myšlenka, která z ní vychází. Ať už se rozhodnete pro náramek s 1 karátovým diamantem nebo 10 karátový náramek, určitě si je zamilujete, když si je nasadíte na zápěstí.