Náramky

15 trendových modelů zlatých náramků pro muže – stylová kolekce

Původ náramku sahá do řeckých a egyptských kultur. Slovo náramek pochází z řeckého slova „brachile“, což znamená „paže“, přes starofrancouzský „náramek“. Náramky se v poslední době staly módní záležitostí a stávají se oblíbenými u mužů i žen. Děti, mládež a lidé středního věku rychle dohánějí nejnovější trendy a návrhy náramků. Zlaté náramky pro muže vypadají elegantně a snadno se nosí díky mnoha různým outfitům. Náramek je víceformátový a v dnešní době je oblíbenou ozdobou. Může být ze zlata, stříbra, mědi, mosazi, skla a dokonce i smaltované kameniny a mnoha provedení.

zlaté náramky pro muže

Nejnovější a ohromující pánské zlaté náramky s obrázky:

Zlaté náramky jsou skvělou možností dárků pro svatby a jiné zvláštní příležitosti. Zde se podíváme na různé zlaté náramky pro muže.

1. Zlatý náramek s indickými vzory:

Zlatý náramek s indickými vzory

Nejběžnější formou náramku jsou náramky v indickém stylu vyrobené ze zlata. Zlato je považováno za nejpříznivější kov, a proto nosí zlatý náramek větší kouzlo. Zlato, které je nejpopulárnějším kovem, se obecně dobře hodí k mužům a dodává mu příjemný vzhled.

2. Pánský zlatý náramek s diamanty:

Pánský zlatý náramek s diamanty

Se zlatem a diamanty nelze nikdy nic pokazit. Diamanty a zlato jsou klasickou kombinací a dodávají svým majitelům opravdu elegantní vzhled. Diamanty osázené zlatým náramkem dodávají náramku nový vzhled a obecně upoutají oči toho, kdo náramek vidí. Přirozený lesk diamantů se zvyšuje při použití zlata k výrobě náramku.

3. Zlatý náramek Rudraksha pro muže:

Zlatý náramek Rudraksha pro muže

Rudraksha se obvykle používá jako modlitební korálek v hinduismu, známém jako slzy lorda Shivy. Forma semene (Rudraksha) ze stromu se používá k výrobě náramků s kovy, jako je stříbro, zlato atd. Rudrakshu obvykle nosí lidé, kteří neustále cestují, aby nasměrovali vlastní energii správným směrem, a nosí ji lidé, kteří se chtějí usadit . Samotná myšlenka přeměny korálků na zlatý náramek je jedinečná. Spojení rudrakshy se zlatem za účelem výroby náramku může sloužit oběma účelům.

4. Náramky Golden Charm pro chlapce:

Zlaté náramky pro chlapce

Okouzlující náramek je jedním z nejrychleji se chytajících trendů šperků v dnešní době. Zlatý náramek osobního kouzla může mít ozdobné přívěsky nebo drobnosti ve zlatě, což může naznačovat mnoho důležitých věcí v životě nositele. Zlatý náramek lze také spárovat s náramkovými hodinkami nebo jiným trendovým příslušenstvím pro zápěstí.

5. Zlatý náramek Tiger Line pro dospělé:

Zlatý náramek Tiger Line pro dospělé

Zlaté náramky tygří linie znamenají sílu, smělost a velení. Muži mohou nosit zlaté náramky řady Tiger na pravém zápěstí. Mocná tvář tygra dále prohlubuje jeho osobnost, pozoruje vůli a osobní sílu.

6. Pánské zlaté náramky s koženým řemínkem:

Pánské zlaté náramky s koženým řemínkem

Muži, kteří mají rádi prvek a náznak zlata s kůží, mohou jít na náramky tohoto druhu. Vypadají dobře a elegantně, kožený řemínek a zlato přispívají k chladnému kvocientu náramku. Vzhledem k tomu, že tento náramek má náznaky zlata a kožené základny, nevypadá náramek příliš blingy.

7. Pánské náramky se zlatem a stříbrem:

Pánské náramky se zlatem a stříbrem

Velmi jemné a okouzlující vypadají také zlaté náramky se stříbrem i zlatem. Přídavky obou prvků dodávají náramku odlišný vzhled a lze jej také nosit denně. Náramky mohou být velmi lehké a mohou je nosit mladí lidé i starší.

8. Zlatý náramek pozlacený wolframem pro muže:

Wolfram pozlacený zlatý náramek pro muže

Náramky s povrchovou úpravou wolframu a zlata mohou být hitem pro mládež. Mohou experimentovat s různými kovy a vzory. Zlato jako prvek se hodí k jakémukoli módnímu šperku, jako jsou náramky, prsteny nebo náramky. Mladí vysokoškoláci mohou nosit zlaté náramky pokovené wolframem, aby si vytvořili vlastní styl.

9. Turecké zlaté náramky:

Turecké zlaté náramky

V posledních několika letech došlo k celosvětovému nárůstu poptávky po tureckém zlatě. Turecký trh je jedním z největších spotřebitelů zlata. Od té doby také stoupá láska k tureckému zlatu a mnoho šperků je vyrobeno z tureckého zlata. Náramky z tureckého zlata vypadají úchvatně, přičemž tento lesk a lesk zlata jsou na špercích jasně viditelné. Náramky vynikají tím, že definují stav a třídu osoby.

10. Náramky z růžového zlata pro muže:

Růžové zlaté náramky pro muže

Růžové zlato je slitina zlata a mědi široce používaná pro specializované šperky. Šperky z růžového zlata jsou v 21. století stále oblíbenější a běžně se používají na prsteny, náramky a další šperky. To je také známé jako červené zlato a růžové zlato, v závislosti na obsahu mědi v něm. Náramky z růžového zlata jsou pro luxusní a špičkové lidi, protože jsou na drahé straně.

11. Pánské zlaté ploché náramky:

Pánské zlaté ploché náramky

Zlaté ploché náramky nosí ženich obvykle během indických svateb pro svůj jedinečný strukturovaný vzhled. Protože jsou tyto náramky ploché, snadno padnou na zápěstí a dobře splynou s tradičním vzhledem indického ženicha.

12. Tenké zlaté pánské náramky:

Tenké zlaté pánské náramky

Muži všech věkových skupin mohou používat tenké zlaté náramky pro každodenní nošení. Přidává definici osobnosti a zlepšuje vzhled rukou. Nejsou tak těžké a jsou strukturovány tak, aby každý mohl náramek snadno odnést. Na osobě, která náramek nosí, vypadají elegantně.

13. Pánské náramky Golden Chain:

Pánské náramky Golden Chain

Tenký zlatý řetízek ve formě náramku je jedním z nejlepších způsobů, jak mohou muži celkovému vzhledu dodat definici a styl. Náramek vypadá jednoduše a může být pro každodenní nošení. Může být spárován s některými funky kapelami, jinými náramky atd., Pro každý den jiný vzhled.

14. Zlaté náramky pro muže se jménem:

Zlaté náramky pro muže se jménem

Jednou z klasických personalizovaných šperků může být zlatý náramek se jménem. Jméno lze vyřezat samostatně do zlata a připevnit k řetízku náramku, nebo lze jméno vygravírovat na samotný náramek. Personalizovaný náramek vypadá elegantně a může existovat lepší způsob, jak se chlubit jménem, ​​než je tento?

15. Zlaté náramky pro muže se zlým okem:

Zlaté náramky pro muže se zlým okem

„Zlé oko“ se stává oblíbeným v klíčenkách, prstenech, klíčenkách od aut atd. Zlé oči se používají k odvrácení oslnění od lidí, o nichž se věří, že způsobují neštěstí nebo smůlu. Zlé oči lze použít ve zlatém náramku a lze je nosit každý den, abyste se vyhnuli zlovolným pohledům lidí. Místo vázání zlého oka do provázku nebo nitě může být totéž začleněno do náramku, který má být použit.

Muži jsou také velmi módní a chtějí, aby jejich styl prohlášení byl aktualizován. Náramky jsou nejúžasnějším způsobem, jak mít vlastní módní styl. Zlaté náramky s jedinečnými styly, designem a vzhledem dávají novou definici mužské osobnosti. Zlaté náramky pro muže jsou velmi cool a jsou naprosto dokonalé pro jakoukoli věkovou skupinu. Při používání neverbální komunikace, jako jsou ruce pro gesta při hovoru, náramky definují pohyby rukou a předávají zprávu.