Náramky

10 nejlepších návrhů jmenných náramků pro dívky a chlapce

Náramky jsou definovány jako šperky, které nosíme kolem zápěstí. Když nosíte náramek se jménem, ​​zobrazí se vaše jméno a může to být jméno vašeho blízkého. Náramky se jménem jsou mezi mladými velmi prominentní, protože chtějí beze slova portrétovat svou lásku před světem. Nošení náramků se jménem funguje jako posel.

jmenové náramky

Různé typy náramků se jmény:

Jmenovky mohou být různých typů a mohou být navrženy jak z kovů, tak z materiálů. Zde přicházejí různé návrhy náramků pro vás.

1. Zlatý náramek se jménem:

Zlatý náramek se jménem

Samotné kovové zlato je cenné a pokud je na něm vyryto vaše jméno, nic nemůže být cennější než to. Náramek se svým jménem můžete stylově a módně upravit. Obecně byste měli umístit své jméno do středu náramku, aby jeho náramky dobře viděly. Velikost písma svého jména můžete použít podle designu.

2. Pojmenujte náramky pro páry:

Jmenujte náramky pro páry

Myšlenka sladit náramky pro páry vypadá jako skvělý nápad. Páry jsou prý stvořeny pro jiné, tak proč ne, aby náramky nevypadaly stejně. Náramek si můžete navrhnout podle svého pohodlí a svého vkusu. Vedle názvu můžete dokonce přidat malou miniaturu, jako je srdce nebo hvězda, aby to vypadalo atraktivnější. Jmenovky jsou skvělým symbolem vašeho vztahu. Tyto náramky můžete dokonce navrhnout na kovy podle svých rozpočtů.

3. Náramky pro umělecká jména pro dívky:

Umělecké jméno náramky pro dívky

Dívky jsou vždy nadšené svým vzhledem, oblékáním a samozřejmě šperky, co mají na sobě. Rádi nosí trendy a stylové náramky se jménem, ​​které by se měly výjimečně lišit od ostatních. Své jméno můžete navrhnout pomocí kovových drátů stylově zabalených, čímž náramek získá jedinečný vzhled. Jméno by mělo být vyryto tak, aby plně pokrývalo vaše zápěstí a vaše jméno vykvetlo.

4. Stříbrný náramek se jménem:

Stříbrný náramek se jménem

Můžete dokonce navrhnout svůj náramek ve stříbrném kovu, kde můžete kolem náramku zavěsit písmena svého jména. Písmena můžete zavěsit na různé typy vázaných řetízků a také můžete pověsit malé srdce nebo hvězdu, čímž náramek získá jiný vzhled.

5. Náramek Pearl Name:

Náramek s perlovým jménem

Perly jsou vždy oblíbené, protože se dobře hodí pro každou příležitost a také jakýkoli typ oblečení. Hruška vylepšuje vzhled náramku a dodává okouzlující vzhled. Mezi perly můžete vložit korálky, kde můžete zobrazit své jméno, a také můžete stylovat malé barevné perly, aby vypadaly atraktivněji a elegantněji.

6. Starožitný náramek s kapkami:

Starožitný náramek s kapkami

Tyto náramky jsou jedinečné, protože vám padají závěsy, kde můžete stylizovat své jméno i své blízké. Nad jejich jméno můžete vyrýt hodnotný barevný krystal, který náramku dodá božský vzhled. Tyto krystalické kapky mohou být také rodným kamenem osoby.

7. Náramky s barevnými řetězci jmen:

Barevné řetízky na jméno

Smyčcové náramky lze také velmi snadno připravit doma a dokonce je můžete sladit i se svým oblečením. Tyto náramky se jménem mohou nosit všechny věkové skupiny bez ohledu na pohlaví. Mladí to obecně oceňují, protože je velmi barevné a také se do nich kapsy příliš nepíchají.

8. Náramky s perličkami:

Náramky s názvem korálků

Korálkové náramky jsou velmi běžné, ale zdají se být jednoduché s elegancí. Pro náramek můžete použít jakýkoli druh korálků, protože jej lze snadno míchat a přizpůsobovat vašim požadavkům. Můžete dokonce navléknout náramek v jakékoli formě, jako je jedna vrstva nebo více vrstev podle vašeho přání a stylu, aby vypadal skvěle.

9. Náramek s rodným kamenem:

Název náramek s rodným kamenem

Někteří lidé věří, že nosí svůj kámen. Toto je tedy jeden ze skvělých způsobů, jak vložit kámen na náramek společně s vaším jménem. Na konci názvu můžete dokonce navrhnout nějaký tvar, který dodá funky a cool vzhled.

10. Ohromující kovové náramky pro muže:

Úžasné kovové náramky pro muže

Kovové náramky jsou u mužů docela běžné. Některé obepínají náramky jako styl a některé je nosí, aby vypadaly cool a funky. Náramky lze řetízkovat z obou okrajů, aby dobře padly na zápěstí, a dokonce můžete stylizovat různé typy řetízků, aby vyhovovaly vaší osobnosti a vzhledu.

Ženy dávají přednost náramkům místo náramků, protože si můžete vytvořit svůj vlastní styl a vyniká také jako jediný šperk. Nyní jsou náramky považovány spíše za styl, než za šperk. Nosit náramek se jménem je chytrý způsob, jak sdělit své jméno světu, aniž by do něj byla zapojena řeč.