Náramkové hodinky

Moderní hodinky pro ženy – tipy pro styling léto 2016

Moderní hodinky -ženy-léto-2016-značka-hodinky-módní-šperky

Náramkové hodinky dnes již nejsou jen praktickým šperkem, na kterém se dá vyčíst čas. Vedle časových indikátorů jsou moderní hodiny se stala výrokem pro ženy a muže, kteří si uvědomují módu a chtějí vyniknout z davu. Náramkové hodinky by jako hlavní příslušenství měly mít vztah k celkovému obrazu a neměly by konkurovat ostatním. Říká se, že doplňky dávají outfitu to „jisté“, což je třešnička na dortu. Naprosto souhlasíme!

Moderní hodinky pro ženy – buďte trendy včas

Moderní hodinky -ženy-léto-2016-doplňky-šperky-outfit

Ačkoli zpoždění 15 minut, hlučné statistika, je stále přijatelné, náramkové hodinky bohužel nemohou udělat nic, aby zabránily dochvilnosti. Moderní hodinky kromě přesného času prozrazují pozornost k detailu a mnoho o osobnosti nositele. Pro různé příležitosti a emoce se každá žena rozhodne pro různé šperky a kromě výběru nadčasových modelů jsou vyžadovány různé další. Mezi klasické patří ty s jednoduchým designem, kovovým pouzdrem a koženým nebo kovovým páskem. Ostatní z plastu nebo v živých barvách vypadají mladistvě a vypadají víceméně jako módní doplněk. Ať už klasicky elegantní, futuristické nebo sportovní, od jemných po atraktivní – každý, kdo by si chtěl koupit moderní náramkové hodinky, bude www.markenuhren-billiger.de Najdi to. Naše tipy pro styling vám také řeknou, jak můžete kombinovat své oblíbené kousky podle nejnovějších letních trendů v roce 2016.

Moderní hodinky jako hlavní doplněk pro ženy

Moderní hodinky -ženy-léto-2016-černé-každodenní

Mnoho žen volí bezútěšné, neutrální barvy nebo černou a neriskuje experimentování s vzrušujícími kombinacemi. Proč většina outfitů nevypadá ani vzrušující, ani individuální. Chybí příslušenství. Podtrhněte svou dobrou stránku hlavním doplňkem, který outfit charakterizuje. Dámské ruce jsou symbolem ženskosti a stojí za to se na ně zaměřit pomocí elegantních náramkových hodinek.

Zkombinujte moderní hodinky s oblečením pomocí barevných nebo stylistických podobností

Moderní hodinky -ženy-léto-2016-modro-hnědé

Všechny části úspěšného vzhledu by k sobě měly mít viditelný vztah. Může to být barva, styl nebo použitý materiál. Je důležité zkoordinovat kožené prvky oblečení, jako jsou opasky, boty nebo tašky, a vybrat tak hodinky s koženým řemínkem ve stejné barvě nebo s podobnou strukturou.

Moderní hodinky s hodnotným kovovým vzhledem – trend růžového zlata

Moderní hodinky -ženy-léto-2016-ležérní-džíny

Kovové řemínky hodinek ve stříbrném nebo zlatém vzhledu můžete kombinovat se šperky ze stejného materiálu. Držte se zlatého pravidla „stříbro se zlatem je no-go“ a nenoste stříbrné náušnice s pozlacenými náramkovými hodinkami. Klenotníci v poslední době udávají nový trend pomocí šperků z růžového zlata nebo mědi, které dodávají celkovému vzhledu zvláštní romantickou notu.

Moderní hodinky – vhodné pro každodenní použití a zároveň speciální

moderní-hodinky-ženy-léto-2016-ležérní-zvířecí tisk

Hlavní příslušenství slouží jako spojovací prvek mezi částmi celkového vzhledu, ale může být také trochu jiné, aby si opravdu přišlo na své. Boty a tašky v hnědé nebo černé barvě skvěle fungují v kombinaci s náramkovými hodinkami Leo. Dovedně implementované bez přehánění, zvířecí motivy a potisky jsou vhodné pro každodenní použití, ale také zajímavé detaily ve večerních šatech.

Moderní hodinky – nepřehánějte to s barvou

moderní-hodinky-dámy-léto-2016-červená-etno

Intenzita barev celého outfitu je obzvlášť důležitá, aby byl úspěšný. To neznamená nosit červenou od hlavy až k patě. Červené náramkové hodinky, nehty malované červenou barvou, červená rtěnka a možná moderní taška s akcentem v ohnivé barvě dodají každému monochromatickému, i nudnému oblečení, vzrušující vzhled..

Letní trend 2016 – moderní hodinky a náramky v jednom 

moderní-hodinky-dámy-léto-2016-boho-modrá

Trend směrem k menším pouzdrům na hodinky, kterým dávají přednost ženy s užším zápěstím, se pomalu opět prosazuje. Zvláštnost je k vidění u letních modelů, které vypadají spíše jako ozdobný, ozdobný náramek než hodinky. Malý ciferník vypadá spíše jako přízvuk na pletené kůži a dá se báječně implementovat do vkusného letního outfitu.

Moderní hodiny s poměrně velkým průměrem pouzdra

moderní-hodinky-dámy-léto-2016-elegantní-černé

Jako dříve mají dámské hodinky poměrně velká pouzdra, což je typické spíše pro pánské modely. I přesto tyto značkové hodinky nepůsobí drsně, díky rafinovaným detailům a akcentům. Malé kameny, zaoblené hrany a elegantní náramky prozrazují, že se hodinky nosí na ženské ruce. Motivy přírody a zvířat na cifernících jinak jednoduchých modelů jsou velmi trendy.

Objevte se v létě s moderními dámskými hodinkami 

moderní-hodinky-dámy-léto-2016-námořní-modrá-červená

Jako hlavní doplněk, do kterého více investujete, je možné si vybrat modely, které odpovídají vašemu základnímu šatníku a vašemu individuálnímu stylu. Barevný řemínek na hodinky by se měl nacházet alespoň v jedné další části, aby celkový vzhled byl správný. Nezapomeňte, že detaily dělají outfit výrazným.