Nápady na vánoční dekorace

Vytvořte si moderní vánoční přání sami – trendy, abstraktní a originální vánoční motivy

vytvořte si moderní vánoční přání sami textem

S blížícím se koncem roku bychom chtěli popřát naší rodině, přátelům a vlastně všem ostatním, kteří mají v našem životě trvalé místo, něco hezkého do nadcházejícího roku a poděkovat jim za skvěle prožitý čas. Vánoční přání nám dává příležitost vyjádřit naše vřelá přání prostřednictvím různých motivů. O Vánocích opravdu chceme, aby přání mělo něco jistého a udělalo příjemci radost. Pokud byste si chtěli sami vyrobit moderní vánoční přání, která ohromí vaše blízké, najdete ho v tomto článku.

Vytvořte si vlastní moderní vánoční přání s motivy vánočních stromků a dalšími zimními designy

nápady design moderní abstraktní vánoční stromeček

V následující obrázkové galerii jsme vybrali nápady na vánoční přání s moderními a abstraktními vánočními motivy, které poslouží jako inspirace. Skvělý design lze samozřejmě upravit podle potřeby, snadno se implementuje a vyžaduje jen málo materiálu a času. Protože se Vánoce tradičně neobejdou bez nádherně nazdobeného vánočního stromku, neměl by na kartě chybět symbol Vánoc. Abstraktní a atraktivní interpretace vánočního stromku činí tento jednoduchý design vánočního přání.

abstraktní vánoční vzor jedle jednoduchý

Motiv vánočního stromku můžete navrhnout z vlny, nití nebo šicích nití v požadované barvě na karton. Můžete načrtnout požadovaný motiv pomocí pravítka a tužky a vypíchnout potřebné otvory jehlou. Pro dokonalý výsledek můžete nakreslený motiv vymazat a teprve poté splétat abstraktní vzor jehlou a nití.

sobí abstraktní nit si vyrobte vánoční motivy

Možnosti designu jsou zde nekonečné. Stejným principem můžete navrhnout mnoho dalších zimních a vánočních motivů. Sami se rozhodnete, zda chcete příslušný obrázek zobrazit podrobně, nebo si jen chcete vyrobit vánoční přání sami s obrysy postavy. Moderní vánoční přání se obvykle vyznačují jednoduchostí a minimalistickým zobrazením postav. Neváhejte si vybrat tradiční motivy jako sněhovou vločku, různé ozdoby na vánoční stromeček nebo hvězdičky. Vyšívaný sob vypadá také velmi roztomile. Se zajímavou interpretací z vaší strany vypadají i ty nejtriviálnější motivy naprosto trendy.

Stylový design vánočního přání vhodný pro obchodní partnery

vystřihněte moderní vánoční stromek a vytvořte si vlastní vánoční přání

Hledáte design vánočních přání, který vypadá elegantně a elegantně a je vhodný pro obchodní partnery, kolegy z práce a firmy, pak by snad nápad na řemeslo z výše uvedeného obrázku byl skvělý nápad. U tohoto zajímavého vánočního stromku musíte nejprve načrtnout několik malých trojúhelníků a poté je vystřihnout řezačkou tak, aby byly vystřižené kousky papíru složeny. Vystřihněte další kartu stejné velikosti z jednobarevné lepenky, jejíž barvu pak lze vidět malými otvory.

Navrhněte moderní vánoční přání s třpytkami

třpytivé sněhové vločky design vánoční stromeček

Pokud byste chtěli svá nejteplejší a nejteplejší přání k Vánocům ozdobit třpytkami a třpytem, ​​není samozřejmě nic proti tomu, abyste vybrané motivy přání ozdobili třpytivým třpytivým práškem. Nejjednodušší způsob, jak realizovat své kreativní nápady, je použít lepicí váleček. S ním můžete přesně nanést řemeslné lepidlo a vyjádřit své nápady. Nyní musíte překrýt nádherné, zimní motivy třpytivým práškem, který se lepí na lepivou vrstvu.

Vytvořte vánoční přání s otisky prstů

moderní vánoční přání vánoční strom otisk prstu

Dalším návrhem na krásné vánoční přání by byl tento jednoduchý, ale skvělý vánoční stromeček vyrobený z barevných otisků prstů. Pokud chcete drotat několik karet současně, můžete motiv nastínit také na počítači. Hotovou šablonu si pak můžete přizpůsobit pěkným textem a máte moderní vánoční přání k vytištění. Pokud se vám karta zdá příliš neosobní a máte pěkný rukopis, můžete přání k Vánocům napsat i ručně.

Jednoduché a skvělé vánoční motivy

vyrobte si moderní vánoční přání sami, rozmíchejte motivy

Pokud byste chtěli rozdat něco neobvyklého a originálního, mohli byste si jako inspiraci vzít blahopřání z výše uvedeného obrázku. Jak vidíte, tyto skvělé výtvory vyžadují pouze bílou a červenou lepenku a v určitém smyslu abstraktní myšlení. Dokonce i když zobrazujete pouze Santa Clause s jeho dlouhým, načechraným plnovousem a jeho poslušným pomocníkem prostřednictvím paroží, můžete si být jisti, že domácí vánoční přání budou obzvláště dobře přijata.

Okouzlující vánoční přání si vyrobte sami na poslední chvíli

vyražte sněhové vločky malé moderní vánoční přání

Pokud se věci dějí velmi rychle, je tento nápad na poslední chvíli obzvláště vhodný. Získejte motivový punč s požadovaným zimním motivem a použijte ho k vytvoření skvělých vánočních přání. Třpytivé kameny, třpytivý prášek nebo různé nálepky dodají vlastní kartě jistotu. Máte také z čeho vybírat, pokud jde o tvar a velikost karty. Menší karty mohou také ozdobit dárky a dát obalům slavnostní nádech.

Vyrobte si krásné, moderní vánoční přání sami pomocí trendových barev

barvy barvy moderní ozdoby zlaté

Pokud rádi malujete a houpáte štětcem s lehkostí a vášní, můžete někoho, koho milujete, překvapit samostatně malovanou vánoční pohlednicí. Během Vánoc může být více lesku. Kromě červené a bílé jsou zlaté a stříbrné barvy vhodné zejména pro vánoční ozdoby a jsou také velmi oblíbené.

akvarelové malířské ozdoby si pohrajte sami

Pokud nejste v malířském umění příliš zdatní, nemusíte se hned vzdávat nápadů na umně navrženou vánoční pohlednici. Nejprve si můžete udělat pár cákanců akvarely na pevnou lepenku. Pokud je barva již zaschlá, můžete obrysy několika vánočních koulí namalovat tmavým finelinerem. Stačí nakreslit několik dalších řádků jako vlákno. Mezi ozdoby můžete přidat několik barevných skvrn. Čím nedokonaleji budou šplouchání barev, tím moderněji bude vaše karta vypadat.

Navrhněte moderní vánoční přání s nápisem

písmo text vánoční přání nápady

Pokud chcete, můžete své vánoční přání ozdobit pěkným písmem nebo se rozhodnout pro pohlednici jen s krásným, vlnitým písmem. „Veselé Vánoce“ nebo „Veselé Vánoce“ můžete navrhnout jako skvělý, barevný řetěz nakreslením malých světel. Velmi snadno napodobitelný a stále velmi krásný.

Moderní design vánočních přání s tlačítky

tlačítka moderní vánoční přání design milovníci textu

S tlačítky v různých barvách a velmi jednoduchými liniemi si můžete také sami vyrobit krásná moderní vánoční přání. Nakreslete dvě malé figurky černým finelinerem a přilepte knoflíky na hlavy. Pokud chcete, můžete pomocí látky, plsti nebo washi pásky obléknout malé figurky teplými zimními doplňky.

Posílejte moderní vánoční pozdravy

moderní vánoční motivy vánoční přání sobů vánoční přání

Chtěli byste poblahopřát opravdovému fanouškovi Star Wars k Vánocům, který má také silný smysl pro humor? Na internetu najdete šablonu pro masku Dart Vader, kterou si pak můžete vytisknout a vystřihnout. Vaše kreativita je nyní nutná. Udělejte masku slavnostnější tím, že ji okořeníte například parožím a červeným nosem.

vánoční motiv abstraktní moderní drotářské vánoční přání sami

Pokud hledáte návrhy na abstraktní vánoční motivy, pak můžete nejjednoduššími obrázky vyvolat s příjemcem skvělé asociace a vyjádřit svá přání originálním způsobem. Slavnostně vyzdobený hrnek s teplým nápojem a krátkými slovy „Teplá přání“ mluví za vše.