Nápady na vánoční dekorace

Vyrobte si rampouchovou výzdobu sami – skvělé ruční práce pro efektivní vánoční dekorace

ozdoby z křemenného kamene vánoční rampouch dekorace dráteník

Vánoční dekorace je něco, co se musí nastěhovat do každého bytu, aby vznikl ten pravý vánoční pocit. Jsme rádi, že můžeme kopat hluboko do obrovské krabice pro kutily a vytvářet šperky sami. Skvělá řemeslná díla nám dodávají náladu při jejich vytváření a vypadají skvěle. V zimě se na okapech a plotech často tvoří krásné rampouchy, které odrážejí krásu zimní krajiny. Pokud chcete dát svému domovu jiskřivý, zimní nádech, můžete si sami vytvořit elegantní, třpytivou dekoraci rampouchu. Nechte se inspirovat našimi návrhy DIY.

Vyrobte si elegantní rampouchové dekorace z kamínků

rampouch dekorace dráteník kamínky drát zimní

Tato krásná ozdoba rampouchu dodá vašemu vánočnímu stromku jedinečné zimní kouzlo. Domácí ozdoby, které vyzařují železný nádech, se rychle vyrábějí a krásně odrážejí světlo blikajících pohádkových světel. K výrobě ušlechtilých ozdob potřebujete kamínky nebo umělé drahokamy, řemeslný drát, horké lepidlo a kleště. Kombinace hezkých ozdob je velmi snadná. Nejprve odřízněte kus řemeslného drátu o délce přibližně 10 cm a kleštěmi jej narovnejte co nejrovněji. Naneste kapku horkého lepidla na drahokam a položte jej na drát. Opakujte postup s použitím menších kamenů pro spodní část čepu. Chvíli počkejte, až lepidlo zaschne, a poté ohněte drát do háčku pro zavěšení. Můžete také použít barevné kameny, které ozdobí vánoční stromeček krásnými tóny šperků. Kam byste pověsili tyto nádherné ozdoby??

Vyrobte si ozdobné rampouchy z plastu

dekorace rampouch plast vyrobte si láhev horké lepidlo třpytky

Pokud chcete použít rampouchy k vykouzlení dokonalé zimní iluze, můžete jako materiál použít i velmi jednoduché plastové kelímky. Na úžasné šumivé šišky budete potřebovat:

průhledné plastové kelímky

Třpytivý prášek v modré a fialové barvě

nůžky

Perforátor

příze

rampouchy dráteník vánoční ozdoby plastové kelímky třpytivé lepidlo

Hrnek nejprve rozkrojte na polovinu. Dále vystřihněte z plastu trojúhelníky, které vypadají jako skutečné kužely. Udeřte rampouchy do jejich nejširší části. Nyní můžete ozdobit rampouchy. Položte je na kousek papíru a potřete je lepidlem. Poté ho posypte třpytkami. Tento úkol mohou zvládnout i děti. Nechte ozdobu rampouchu zaschnout, než z ní vytvoříte věnec.

návod rampouch dekorace ozdoby dráteník plastový třpytivý prášek

prázdné plastové láhve pruhy rampouch dekorace dělat sami ozdoby

Zdánlivě skutečné dekorativní rampouchy lze také vyrobit z prázdných PET lahví. K výrobě dekorativních rampouchů z plastu potřebujete následující materiály:

velká, prázdná a čistá PET láhev

nůžky

Řemeslný nůž

Čajová svíčka

Děrovačka nebo jehla

Pomocí řemeslného nože odřízněte dno a horní část láhve. Nyní můžete odstřihnout široké pásy ze zbylého středového dílu. Zapalte čajovou svíčku a přejeďte kus plastu přes plamen, aby se plast mírně zahřál. Nesmí zčernat ani roztát. Poté začněte kus plastu otáčet od špičky nahoru. Pracujte rychle, když se plast ochladí a znovu rychle ztvrdne. Můžete také zavěsit rampouchy na zahradě.

rampouch dekorace sami vyrábět plastové proužky prázdné pet láhve zabalit svíčku

Tinkerová rampouchová dekorace z fólie

alobal věnec rampouch dekorace dráteník vánoční ozdoby jedle

Rampouchy jsou také rychle srolovány a natřeny hliníkovou fólií. Jednoduše rukama vytvořte dostatečně velký kus hliníkové fólie ve formě rampouchů a poté ozdobte podle svého vkusu a sladěte se zbytkem dekorace. Čističe potrubí v krásných barvách se skvěle hodí k dekorování.

rampouch třpytivé třpytky zlaté hůlky kutilské vánoční ozdoby

Další rukodělný projekt je dobrým důkazem toho, jak se každodenní předměty mohou stát krásnými ozdobami vánočních stromků. K napodobení těchto třpytivých rampouchů budete potřebovat řemeslné lepidlo, třpytivý prášek, řemeslný drát, kleště nebo řezačky drátu a hůlky. Omotejte kousek drátu kolem silného konce tyčinky zmrzliny a koncem drátu udělejte háček. Celou hůlku potřete řemeslným lepidlem a posypte třpytkami. Nejen, že zlato vypadá skvěle, ale také stříbro a vlastně jakákoli jiná barva by dodala elegantní vánoční výzdobě zvláštní kouzlo.

rampouch dekorace dráteník hůlky lepidlo řemeslné drátěné kleště třpytivý prášek

DIY rampouch dekorace dráteník vánoční třpytky zlaté hůlky

DIY rampouchová dekorace vyrobená z horkého lepidla

rampouch dekorace dráteník věnec horké lepidlo vánoční řemeslné projekty

Tento mimořádný nápad na zimní výzdobu se vám může zpočátku zdát zvláštní, ale je snadné jej implementovat a je to skvělý způsob, jak přenést zimu dovnitř. Malé rampouchy jsou vhodnou tematickou dekorací na mraženou tematickou párty.

Rampouchy dekorace sami příze horké lepicí pistole

Chcete -li to provést, připevněte kousek motouzu na plech a rozetřete horké lepidlo podél motouzu a dolů. Nechte lepidlo zaschnout a poté odstraňte rampouchy z pánve. Křesla, stůl a police můžete ozdobit jemnými rampouchy.

Vytvořte ozdobu rampouchu s boraxem

Rampouchové dekorace si sami vyrobte návod na čištění potrubí borax

Koncentrovaný roztok boraxu a vody také vytváří krásné krystaly.

Požadované materiály:

borax

hluboké skleněné nebo plastové nádoby

Čističe potrubí

voda

lžíce

Nůž nebo tužka

domácí dekorace na vánoční ozdoby rampouchy ohýbající drátěné korálky

Vezměte si dlouhý kus čističe trubek a vytvořte z něj rampouch. Nejlepší je použít pružný plyš v bílé nebo jiné světlé barvě. Pro přípravu roztoku vytvářejícího krystaly vmíchejte tři lžíce boraxu do šálku horké vody. Prášek boraxu by se měl úplně rozpustit, proto jej opatrně promíchejte. Množství můžete samozřejmě upravit podle velikosti nádoby. Připevněte rampouch čističe trubek k noži a vložte jej do roztoku borax-voda. Nechte nádobu stát alespoň 8 hodin, aniž byste s ní pohnuli. Po chvíli uvidíte krystaly rostoucí na rampouchu. Jakmile mají rampouchy požadovanou velikost, vyjměte je z roztoku a nechte zaschnout na papírových ručnících. Nikdy nenechávejte své děti bez dozoru poblíž kontejneru na tomto projektu.

rampouch dekorace dráteník zimní řemeslné projekty papír věnec bambulky korálky

papírové rampouchy dekorace sami vyrábět zimní ozdoby

křemenné kameny drátěné rampouchy dekorace ozdoby, aby se Vánoce