Nápady na vánoční dekorace

Vánoční dekorace se skleničkami na víno – 23 originálních nápadů na řemesla

vánoční dekorace skleničky na víno červený stojan nápad vánoční ozdoby stálezelené

Co takhle použít nadbytečné nebo staré sklenice na víno k ozdobení o Vánocích? Skvělý nápad, že? A jakmile uvidíte, jaké skvělé nápady pro ně existují Vánoční dekorace se skleničkami na víno, nemůžete se dočkat, až začnete zdobit. Nechceme vás udržovat v napětí, ale začněte s naší galerií!

Vánoční dekorace se skleničkami na víno v ledovém zimním vzhledu

vánoční dekorace se skleničkami na víno romantický vzhled ledu modrá bílá ombre matné sněhové vločky

Brýle lze pomocí vhodného spreje úžasně obarvit a vytvořit matný vzhled. Pro tyto působivé brýle byl vybrán ombre efekt bílé a modré. To dává vánoční výzdobě sklenic na víno ledový vzhled. Brýle navíc zdobily sněhové vločky a šišky.

Vánoční dekorace se skleničkami na víno – sněhové koule s rozdílem

vánoční dekorace sklenice na víno sněhová koule nápad jedle krajina umělý sníh

Vytvořte zajímavé sněhové koule ve vánočních brýlích. Chcete -li to provést, stačí obrátit sklenice dnem vzhůru a zavřít otvor. Tato vánoční dekorace se skleničkami na víno ale určitě dobře poslouží, pokud sklenici postavíte správným směrem a vytvoříte v ní krajinu.

Sobí sklenice na víno

vánoční dekorace sklenice na víno sobí parohy nápad lepenka ozdobit advent

Tento nápad na vánoční dekoraci skleničkami na víno se vyrábí velmi snadno. Z lepenky vystřihněte sobí parohy, které pak jednoduše přilepíte na sklo.

Rustikální vánoční ozdoby

vánoční dekorace sklenice na víno rustikální inspirace pytlovina květinový svícen

Z pytloviny můžete vyrobit známé skvělé dekorace, které také dostanou rustikální nádech. A tento styl je skvělý pro vánoční období. Pro tuto vánoční dekoraci vytvořte ze lnu květinu a vložte ji pod sklo.

Originální betlém ve sklenici vína

vánoční dekorace skleničky na víno betlém romantické umění sníh barva santa claus

O Vánocích by neměla chybět postýlka. Můžete vyzkoušet něco originálního a vytvořit betlém z malých figurek ve sklenici na víno. Další zajímavý nápad na vánoční výzdobu skleničkami na víno je Santa Claus, kterého lze namalovat vhodnými barvami.

Moderní barva jedle a tabule

vánoční dekorace sklenice na víno moderní jedle papírový kužel tabule barevné nohy

Pokud nechcete měnit sklenice na víno natrvalo, můžete tento nápad použít také u moderních jedlí. Stačí jen vyrobit šišky z hezké lepenky a poté je nasadit na brýle. Zajímavá je i varianta s barvou tabule. Navrhněte jmenovky na banketový stůl, namalujte vánoční motivy nebo napište pozdravy.

Vánoční dekorace se skleničkami na víno a koulemi na vánoční stromeček

vánoční dekorace sklenice na víno výplň šperky vánoční ozdoby zlaté červené straussové větvičky

Opět zde vidíte velmi jednoduchý nápad. Naplňte sklenice malými koulemi vánočního stromku v jakékoli barvě. Za tímto účelem můžete kombinovat dvě nebo více barev.

Namalujte zimní motivy na sklenice na víno

vánoční dekorace sklenice na víno barva nápad sněhuláci červená žlutá zelená modrá

Pokud jste malíř, můžete brýle pěkně namalovat. Tyto motivy se hodí nejen do sklenic na víno, ale na celou zimu.

Plovoucí svíčky jako vánoční dekorace

vánoční dekorace sklenice na víno plovoucí svíčka bobule voda jedle zelená umělá

Na plovoucí svíčky lze dobře využít nejen misky, ale také skleničky na víno. Kromě toho můžete do vody přidat červené bobule, které plavou stejně efektivně. Tato vánoční dekorace vypadá romanticky a elegantně.

Sklenice na víno jako svícny

vánoční dekorace sklenice na víno rustikální kmen stromu plátek koule červené led svíčky

Sklenice na víno nebo jejich nožičky lze báječně využít jako svícny a tak osvětlit vánoční ozdoby skleničkami na víno. Aby dutina skla nebyla příliš nudná, můžete ji naplnit libovolnými ozdobami, jako jsou koule, šišky, umělý sníh a další.

Výroba s barvou na okna

vánoční dekorace sklenice na víno barvy oken nápad hvězdy stříbrná zlatá půvab

Pomocí barvy na okno můžete vytvářet nádherné motivy, kterými pak můžete ozdobit skleničky na víno. To je skvělý nápad, pokud si nechcete natřít brýle natrvalo. A tato vánoční dekorace bude také jedinečná.

Sklenice na víno sněhulák

vánoční dekorace sklenice na víno matný nápad sněhulák roztomilá stuha červená jedle zelená

K vytvoření sněhuláka se skvěle hodí matná sklenice na víno s výše zmíněným ledovým vzhledem. Zelený věnec z umělé jedlové zeleně dodá vánoční výzdobě skleničkami na víno.

Vánoční ozdoby v tyrkysové a stříbrné barvě

vánoční dekorace sklenice na víno tyrkysová stříbrná ozdobná koule elegantní

Zavěste dekorace na základnu brýlí. Ty mohou být vybrány ve formě koulí na vánoční stromeček nebo jiných šperků, ale také se skládají z šišek nebo jakýchkoli postav, jako jsou hvězdy, sněhové vločky nebo cukrovinky. Nechte to však s jemnou vánoční ozdobou se skleničkami na víno.

Přetvořte sklenice na víno

vánoční dekorace sklenice na víno santa claus motiv třpytivý okouzlující

Tento design sklenice na víno je obzvláště originální. Kalich byl navržen jako kostým Santa Clause a s třpytivými barvami pro okouzlující vzhled. Noha slouží opět jako svícen. Vánoční dekorace, která zapůsobí na každého.

Vytvořte vánoční stromek ze sklenic na víno

vánoční dekorace sklenice na víno barva jedle pěkný nápad zelené a bílé tečky

Pouhými několika pohyby rukou dokážou i ti nejtalentovanější vykouzlit takový romantický vánoční stromeček na sklenici. Noha má zase skvělý bodový vzor v červené a bílé. Není ten nápad jen hezký?

Neobvyklé vánoční ozdoby

vánoční dekorace s skleničkami na víno moderní nápad barevné vánoční ozdoby

Pokud chcete porušit tradici, můžete místo obvyklých barevných schémat zvolit pestrý design. Tato vánoční dekorace například skleničkami na víno byla ozdobena barevnými kuličkami v malém formátu.

Nápady na design sklenic na víno

vánoční dekorace se skleničkami na víno design barevné pastelové motivy sněhová vločka sněhulák

Zde můžete získat další inspiraci pro design sklenic na víno. Jsou částečně zdobeny matným vzhledem, stejně jako vánočními motivy a jemnými barvami.

Nápad na svícen se skleničkami na víno

vánoční dekorace se skleničkami na víno svíčka nápad elegantní koule červené zlato

Vytvořte svícny různých výšek tak, že některé sklenice položíte přímo na stůl a jiné na jiné svícny. Díky různým výškám vypadají vánoční ozdoby se skleničkami na víno atraktivní a moderní.

Použijte rozbité sklenice na víno

drátěná vánoční dekorace s rozbitým stonkem sněhové koule

Zlomili jste stonek při oplachování sklenice na víno? Už si nemusíte dělat starosti, protože pohár můžete stále používat na vánoční ozdoby skleničkami na víno. Vložte do něj hezké postavy a vytvořte jakousi sněhovou kouli, jen bez vody. Nahoře můžete připevnit stuhu a použít dekoraci jako ozdobu vánočního stromku.

 Tváře sněhuláka

vánoční dekorace s sklenicemi na víno sněhulák vlasy červené vtipné nápady svíčky

Zde je další nápad na motivy sněhuláka. Díky vlasům, které byly přidány ke sněhulákům, vypadají vánoční ozdoby se skleničkami na víno obzvlášť vtipně a originálně. Mimochodem, tentokrát byly brýle namalovány zevnitř a ne zvenčí.