Nápady na vánoční dekorace

Navrhněte si vlastní vánoční razítka Stampin – 12 nápadů a tipů na tvorbu

razítkování karet vytvořte si vlastní vánoční nápady tipy pokyny

Známkové karty jsou v posledních letech velmi populární. Jsou originální, mimořádné a lze je okamžitě přizpůsobit. Nejlepší na tom je, že si to můžete vyrobit sami a navrhnout individuální přání pro každou příležitost. „Stampin up“ ve skutečnosti pochází od výrobce, který se zhruba před 20 lety proslavil typickými doplňky a materiály. Nyní existují velmi různé značky, které nabízejí to podstatné.

Vylepte vánoční přání s 3D efektem

razítkování karet vánoční detail 3D efekt

Pro speciální oslavy, jako jsou Vánoce, kdy musíte dostat a poslat spoustu karet, stojí za to si je vyrobit sami. Vyražení karet je velmi dobrý nápad. K tomu musíte mít na paměti, že jsou vyžadovány některé materiály a příslušenství. Většinou, jako jsou razítka motivů a razítka, je získáte pouze jednou, ale materiály pro ruční práce stále nejsou nutně levné. Vše, co potřebujete na vánoční přání Stampin up, najdete v každém dobrém řemeslném obchodě. Samozřejmě je nejlepší připravit se včas a procházet online obchody s řemeslnými výrobky. Existují velmi levné sady, které obsahují vše, co potřebujete. Získání všeho najednou vám ušetří spoustu času.

Navrhněte si vlastní Stampin up karty na Vánoce: Je to tak snadné!

razítkování karet navrhněte si vlastní vánoční razítko děrování jedle pokyny

Abyste si sami mohli na Vánoce navrhnout opravdu skvělé karty Stampin ‘up, potřebujete především kreativitu a představivost. Materiály a příslušenství lze omezit na naprosté minimum. Především je důležité mít představu a představivost, co by nakonec mělo vzniknout. K vytvoření krásných vánočních přání obvykle stačí 2–3 scrapbookingové papíry, sada razítek „abeceda“ a razítka s 1–3–3 motivy. Měli byste je všechny vkusně vybrat a vzájemně sladit.

Navrhněte si vlastní Stampin up karty na Vánoce: Nezbytné materiály

razítkování karet vánoční designové materiály papír

Při výběru materiálů na vánoční razítka Up Up byste měli zvolit oblíbené motivy a barvy, které jsou typické pro festival všech festivalů. Mezi základní materiály patří papír v zeleném, červeném, bílém a snad i hnědém kraftovém papíru. Kromě toho byste si měli koupit pár motivových razníků. V závislosti na tom, jak velké a kolik vánočních přání chcete vyrobit, byste měli také získat dostatek materiálu.

razítkování karet vánoční design materiály razítko inkoust

Při výběru motivových razníků je vhodné zakoupit několik menších ve vánočních tvarech, jako je sněhová vločka nebo hvězda, a možná i větší, například vánoční stromeček. Totéž platí pro razítka – 2-3 motivy jsou zcela dostačující. Pokud jde o inkoust, je vhodné zvolit stejné barvy jako papír pro karty. Nyní představujeme několik jednoduchých nápadů, které můžete sami implementovat pomocí několika materiálů a jednoduchých prostředků.

Navrhněte si vlastní Stampin up karty na Vánoce: Pokyny

razítkování karet design Vánoce sami pokyny tannenbaum

Na tuto krásnou vánoční známku potřebujete řemeslnou lepenku v bílé, zelené a červené barvě, razítko na vánoční stromeček se zeleným inkoustem a další s textem: „Veselé Vánoce“ nebo „Veselé Vánoce“. Pokud máte sadu razítek podle abecedy, můžete si také navrhnout písmo sami. Pokud máte mimořádně krásný rukopis, můžete si samozřejmě něco napsat rukou pěkným perem.

razítkování karet design Vánoce sami pokyny

Pro karty Stampin up je velmi typický speciální efekt, který lze také popsat jako 3D. To vzniká superpozicí vrstev scrapbookingového papíru a dalších materiálů. Můžete také přidat tenkou plsť nebo jiné řemeslné materiály. K výrobě karet Stampin up se většinou používá malý oboustranný lepicí váleček, který umožňuje přesné lepení.

Navrhněte si vlastní vánoční razítka Stampin up: jednoduché nápady k napodobení

razítkování karet navrhněte si vlastní Vánoce jednoduše herzchen tannenbaum

Jakmile získáte ty nejnutnější materiály, můžete si navrhnout vlastní krásné vánoční motivy pouhým jedním motivovým razníkem. Obzvláště důležitý je výběr barvy. Červená a jedlová zelená jsou typickou vánoční kombinací a je jedno, co v těchto barvách navrhnete, vždy to bude vypadat víceméně vánočně. Přesto má smysl při navrhování vánočních přání odkazovat na motivy jako vánoční stromeček, hvězdy, sněhové vločky, dárky, jeleni, sněhulák a další.

razítkování vánočních karet vytvořte si vlastní snadné kruhy

Velmi jednoduchý motiv s punčem lze také použít k vytvoření krásných karet Stampin up na Vánoce. Vánoční stromek nebo dokonce sněhuláka lze velmi snadno vytvořit z několika srdcí nebo kruhů různých velikostí. Všechno tady je vlastně otázkou kreativity a představivosti. I ta nejmenší vánoční přání, kterou jste sami s láskou navrhli, má větší hodnotu než ta, kterou si můžete rychle koupit v každém obchodě.

razítkování vánočních karet jednoduše navrhněte jelena sami

Punč s motivem jelenů nebo sobů je obzvláště oblíbený u dětí. Takže je skvělý nápad navrhnout s ním několik malých vánočních přání pro děti. Vše, co potřebujete, je razítko „Veselé Vánoce“ nebo „Veselé Vánoce“ a červená perla pro červený nos jelena a krásné vánoční razítka jsou již připraveny.

razítkování karet design Vánoce sami hvězdy vánoční věnec

Pro další vánoční přání DIAM Stampin up potřebujete pouze punč s motivem, zde v podobě hvězdy, nějaký pěkný scrapingový papír ve vánočních barvách a třeba razítko s vánočním písmem. V případě potřeby lze také přidat další dekorativní prvky, jako jsou ozdobné stuhy a třpytky. Pomocí děrovače motivů můžete vyrazit několik hvězd zeleně a červeně a vytvořit krásný vánoční věnec.

razítkování karet vánoční design sami jednoduše razítko psací stroj

Krásná vánoční karta Stampin up může být navržena s velmi malým počtem zdrojů a láskou k detailu. Pro individuální dotek je obzvláště důležité, aby bylo téma karty přizpůsobeno osobě, která dárek dostává. Skvělého efektu tedy dosáhnete pouhým jedním razítkem a slovy „Veselé Vánoce“.

razítkování karet navrhněte si vlastní vánoční jednoduše sněhové koule

K tomu, abyste si tuto nápaditou vánoční pohlednici se sněhovou koulí vyrobili sami, nepotřebujete ani razník s motivem, ale řemeslný nůž a samozřejmě přesné a čisté řezání s ním. Na přední stranu karty musíte vystřihnout pěkný kruh a vespod nakreslit základnu sněhové koule. Nyní je další, o něco větší kruh, nápaditě navržen jako sněhová koule a přilepený na vnitřní straně.

razítkování vánočních karet snadno navrhněte své vlastní nápady

Podobným způsobem si můžete vyrobit kartu Stampin up sami pomocí vánoční koule. Míč nebo kruh lze hravě navrhnout s různými zimními motivy a třpytkami. Dokonalá karta je doplněna atmosférickým nápisem „Veselé Vánoce“ nebo „Veselé Vánoce“.

Razítko na Vánoce by mělo odpovídat dárku

razítkování karet vánoční design sami vhodný dárek

Pokud si chcete vyrobit kartu Stampin up na Vánoce a použít ji k dokonalému doplnění krásného dárku, měli byste zvážit, jak bude dárek zabalen. Koneckonců, obal a karta musí jít dobře dohromady.