Nápady na vánoční dekorace

Krásně zabalené vánoční přání: sváteční přání

Vánoční přání-přání-fotky-pár-scrapbooking-papír

Vánoce se rychle blíží. Součástí je kromě dárků, dobrého jídla a relaxace také milá slova a přání všeho nejlepšího k Vánocům. Kdo v digitálním věku stále ještě téměř 64% Němců kteří tradičně rozesílají vánoční pozdravy rodině a přátelům dopisem nebo pohlednicí, často vyvstává otázka: Které z tisíců různých vánočních přání mám vzít??

Vánoční pozdravy posílejte tradičně dopisem nebo pohlednicí

Vánoční přání-přání-přání-pohlednice-poštovní schránka

Výběr v obchodech je zdrcující, ale co letos něco trochu osobnějšího? Shromáždili jsme pro vás několik nápadů, jak navrhnout vánoční přání tak, aby příjemci zajistilo záři v očích.

Vánoční přání na míru

Vánoční přání-přání-přání-fotky-rodina-páry

Posíláte vánoční přání jménem celé rodiny? Pak si ji můžete přizpůsobit například těmi nejkrásnějšími rodinnými fotografiemi. Jakmile si vyberete návrh obrázku a karty, nechte výsledek jednoduchý s poskytovatelem, jako je CEWE tiskněte profesionálně. To je perfektní volba pro ty, kteří mají málo času, ale chtějí, aby se jejich vánoční přání neztratilo v davu.

Domácí výroba vánoční pohledy

vánoční pozdravy-přání-blahopřání-vyrobte si-zelená-tlačítka-děti-dráteník-foto

Pokud máte dostatek času a trpělivosti, můžete si karty vyrobit také sami: S trochou zručnosti, ostrými nůžkami a velkým kusem pevné kartony Bristol můžete vytvořit skutečné šperky. Pořiďte si lepicí tyčinku, barevné kousky papíru a malou kuličku vlny nebo plsti a nechte se inspirovat našimi nápady na řemesla.

Lepení a barvení není v žádném případě vyhrazeno pouze pro ty nejmenší – i dospělí si s nimi mohou užít spoustu zábavy. Při společné výrobě blahopřání se celá rodina naladí na Vánoce a druhý den mohou zaslat kreativní výsledky.

Voňavé vánoční pozdravy na festival

vánoční pozdravy-blahopřání-vonící-dekorace-obálka

Tradiční poštovní trasa nabízí oproti elektronické poště zásadní výhodu: můžete posílat více než jen text a obrázky. Co takhle malá vánoční vůně? Kromě karty stačí do dopisu jednoduše vložit pár špendlíků z vánočního stromku. Nebo pošlete pár hřebíčků nebo sušené pomerančové kůry, aby doprovázely menu na cestě. Papír nabere vůni a při otevření obálky se dostaví velmi zvláštní vánoční pocit.

Lesklé flitry v obálce

vánoční pozdravy-pohlednice-obálky-flitry-vyplněné

Vyrobte si vánoční přání nebo si je jen objednejte 

vánoční pozdravy-tisk-vánoční přání

Práva obrázku: Flickr Kartu Mosmanská knihovna CC BY 2.0 Některá práva vyhrazena